• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Batman Arkham Asylum

Batman Arkham Asylum 1.2

Zhilian

Překladatel
Člen
Zhilian přidal nový překlad:

Batman Arkham Asylum - GOTY edice

Vše začíná převozem Jokera do arkhamského ústavu pro duševně choré zločince. Ukáže se ale, že lapení tohoto neřáda nebylo ani tak Batmanovou prací, jako spíš "klaunovou". Je to další ze zlosynových kalkulů, který vede k tomu, že je osvobozen, a že má s ústavem vlastní plány. Pochopitelně nepohrdne službami dalších menších i větších padouchů.

Pokud se vám moje...
Zjistěte více o tomto překladu...
 
Diky moc a mel bych dotaz, jestli cestina je na novou steam verzi(hra ma only steam), nebo na starou steam verzi(kde bylo GFWL) diky.
 

Zhilian

Překladatel
Člen
Diky moc a mel bych dotaz, jestli cestina je na novou steam verzi(hra ma only steam), nebo na starou steam verzi(kde bylo GFWL) diky.
Čeština je určena pro steam verzi hry. Akorát se teď ještě s jedním technikem vrhneme do opravy chyby, kvůli které nefungovaly ve hře achievmenty. Jakmile bude CZ upravena, tak ji zde zveřejním.
 
Tak čeština Batman Arkham Asylum ve verzi od Epic Game je upravená... Technik nyní bude kontaktovat autora češtiny, aby došlo k jejímu zveřejnění.... Já jsem jenom malý severský elfíček, co dělá Santovi ... ehm... technikovi pokusného králíčka... Jinak nemám s tou češtinou nic společného a nemůžu tedy sdělit ani termín, kdy jí autor zveřejní....

Stejně tak je upravena čeština pro Batman Arkham City...
 
Ona hlavně nešlapala čeština pro Batman Arkham City... Tak technik (Termit) upravil pro Epic obě Zhilianovy češtiny... Z jedné vody načisto...
 
Top