1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Atom Rpg-čeština

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Filipovic007, 30 Říjen 2018.

1. Filipovic007

Filipovic007 Člen

Ahoj vím, že na žádost češtiny je jiná sekce ,ale tam bohužel nemůžu psát tak to zkouším tady... měl bych dotaz jestli by někdo nechtěl alespoň zvážit práci na češtině pro hru Atom Rpg. Hra má obrovský potenciál a zatím je na hru samá chvála... je to hra ve stylu původních Falloutů a podle všech se jedná zatím o nejlepší podobnou hru od doby původních dílů. Nějaký tým už začal dělat na Italštině do hry a tvůrci hry jsou k těmto překladatelům velice vstřícní, takže v tomhle směru by nebyl žádný problém. V případě zájmu bych se nějaké začáteční finanční odměně nebránil. Děkuji za odpověď.

2. Souhlasím, jsem na tom podobně. Taktéž bych uvítal překlad! Bohužel o to nemohu také požádat tak, jak se sluší a patří, tak pláču tu.

3. Rovněž se přimlouvám za překlad. Hra velmi připomíná Fallout navíc je to v (pro mne) zajímavějším ruském stylu. Příspěvek bych dal také.

4. taky bych byl pro překlad...Je to parádní nástupce Falouta 2 .....Ale bez češtiny to je na nic :(

5. Ahojky čeština na tuhle hru by byla super, taky se přimlouvám :) a tajně doufám že se najde team na překlad :)

6. Taky bych byl velice nadšený z češtiny. Snad se najde nějaký tým co by se tomu pověnoval.

7. Já se do toho pustil bez češtiny. Zásadně hraji RPG v češtině i když angličtinu celkem ovládám, ale celkem mi to kazí dojem ze hry. Musím však říct, že ta hra je velice povedená a ne nadarmo ji spousta hráčů nazývá pravým Falloutem 3. :)

8. Přimlouvám se také za češtinu. Takových her moc není. Hru sleduji, ale bez četiny si ji moc neužiju.

9. jilounek

jilounek Člen

Ahoj,
    už je to půl roku a stále ještě nikdo nezaložil v sekci chci přeložit nové téma na tuto super hru ATOM RPG, hledal jsem marně a nemůžu tomu uvěřit, lidi no tak založte nové téma na tuto hru kdo může, já sám nemohu. Všechny dosavadní fallouty byly přeloženy, tak pevně doufám, že bude i tato. Klidně bych hru nazval Fallout 3 Atom, protože co do herních mechanik a jiných prvků je tato hra naprosto stejná jak původní dva díly Falloutů, když nepočítám grafiku a jiné věci jako craftění, perkový systém, atd. Doufám že někdo alespoň založí téma v sekci chci přeložit a na češtině se brzy začne pracovat, protože je to povinnost pro fanouška původních falloutů. Hra je naprosto špičková, já sám už mám hotové skoro všechny questy, 20 000 rublů k dobru a to jsem teprve na levelu 10. Ve hře jsem nenarazil na jedinou chybu a má skvělou atmosféru ostatně jako všechny fallouty. Je to jasná 10/10 a už dlouho jsem nehrál tak dobré RPG.
    Doufám že čeština brzy vznikne, protože se chci ke hře vrátit znova a to nejlépe v českém jazyce, překladatele určitě podpořím.

děkuji

10. Ahoj,
    také bych byl za češtinu velmi rád a vděčen. Tahle hra za to určitě stojí.

11. Pilda

Pilda Tým COTT Člen

Taky bych jí bral všemi deseti. blablabla blabla blabla

12. ETR

ETR

Zdar, rovnako sa prihovaram za preklad, hram to aj tak, hra paradna, ale v preklade by to bolo o inom...dakujem

13. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Na překladu už se dělá hoši musíte jen počkat :) Dělá ho skupina co překládá Grim Dawn :)

14. [QUOTE="Hy...[/QUOTE]
    Opravdu????Budu se jich muset zeptat,docela by se hodila.

15. Zatím jsem nikde nenašel žádné zmínky, ví někdo něco jestli se opravdu dělá atd?

Sdílejte tuto stránku