1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Atom Rpg-čeština

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Filipovic007, 30 Říjen 2018.

 1. Filipovic007

  Filipovic007 Člen

  Ahoj vím, že na žádost češtiny je jiná sekce ,ale tam bohužel nemůžu psát tak to zkouším tady... měl bych dotaz jestli by někdo nechtěl alespoň zvážit práci na češtině pro hru Atom Rpg. Hra má obrovský potenciál a zatím je na hru samá chvála... je to hra ve stylu původních Falloutů a podle všech se jedná zatím o nejlepší podobnou hru od doby původních dílů. Nějaký tým už začal dělat na Italštině do hry a tvůrci hry jsou k těmto překladatelům velice vstřícní, takže v tomhle směru by nebyl žádný problém. V případě zájmu bych se nějaké začáteční finanční odměně nebránil. Děkuji za odpověď.
   
 2. Souhlasím, jsem na tom podobně. Taktéž bych uvítal překlad! Bohužel o to nemohu také požádat tak, jak se sluší a patří, tak pláču tu.
   
 3. Rovněž se přimlouvám za překlad. Hra velmi připomíná Fallout navíc je to v (pro mne) zajímavějším ruském stylu. Příspěvek bych dal také.
   
 4. taky bych byl pro překlad...Je to parádní nástupce Falouta 2 .....Ale bez češtiny to je na nic :(
   

Sdílejte tuto stránku