• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Assassin's Creed

Assassin's Creed 2020-07-22

Zhilian

Překladatel
Člen
Zhilian přidal nový překlad:

Assassin's Creed - český dabing do hry

Tato hra u nás vyšla téměř před 10-ti lety s českým dabingem, avšak bez titulků, na Steamu čeština k dispozici není. Takže jsem se rozhodl vytvořit instalátor, o který se s vámi chci prostřednictvím těchto stránek podělit.
A troufám si tvrdit, že jsem tímto potěšil nejednoho skalního fandu.

!!! Při instalci se důrazně doporučuje vypnout antivir, který brání v přepsání souborů a zápisu do registrů....
Zjistěte více o tomto překladu...

Zhilian

Překladatel
Člen
Je tam komplet vše jako v cz verzi, tedy CZ menu a cz dabing. V této hře in-game texty vůbec nebyly.

Zhilian

Překladatel
Člen
Já věřím, že fungovat bude, protože u jiných AC her, které mám, se mi se Steamem spouští i Uplay.

S

Skupo

Návštěvník
Skvela zprava. Zrovna nedavno jsem si to chtel zahrat :) Jinak trochu OT: asi se neplanuje udelat preklad do AC: Rogue jako jedineho dilu, ktery cestinu nema.

M

moni

Návštěvník
Ahoj chcela by som sa spýtať, že kde to mám presne premiestniť. Ja sa do toho nerozumiem :( a dostala som od kamarátky hru AC1 k narodeninám, ale je v angličtine. Už som si tento súbor stiahla ale ja som na niečo také úplný antitalent, takže ak by ste mi mohli pomôcť bola by som veľmi rada. Ďakujem :)