1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Assassin's Creed: Rogue 1.0

Nový kompletní překlad asasínské akce ze Severní Ameriky

1. Meteoritek

Meteoritek Člen

Aha, tak to pak jo... Tipoval bych to na to společné menu, mám to v uplayi předaktivované, ale pouze ac3 rem, takže ten liberation bude nějak asi zakomponovaný v tom... No, uvidíme za dva týdny...

2. luepznik

luepznik Člen

Chcem sa spýtať ako to je s češtinou lebo už dávnejšie som skúšal betu a bola dobrá ale nebolo komplet všetko preložné?

3. zanysekk

zanysekk Člen

"finální verze češtiny 1.0 byla odeslána programátorovi. Implementace může chvíli trvat, ke konci týdne ji doufám budu mít."

Bohužel nikdo neví ke konci kterého týdne ;);)

4. Farflame

Farflame Člen

Prosím tě... Do konce týdne jsem ji nedostal, přestože tam byla rezerva několik dní. Posledně to bylo hotovo dříve, to je celé. Ale něco k tomu řešíme, už se dočkáte.

Podle toho, co jsem viděl, tam ofiko čeština zřejmě nebude.

Není zač. Dobrá, dobrá, asi se pokusíme. Ještě se k tomu vyjádřím později.

Dialogy ze všech her (DLC) mohou být klidně spojené do jednoho souboru. Ale to je jedno. Podstatné je, že bychom tam zkusili vložit původní češtinu a zbytek dodělat, otestovat atd.

5. eliska

eliska Člen

Farflame je náš spasitel. Věříme, že udělá vše proto, aby i AC3-RM byla česky. A my ho s radostí houfně podpoříme;)

• Souhlasím Souhlasím x 3
  6. zanysekk

zanysekk Člen

Taky jsem moc rád. AC3-RM jsem dostal k Seassion Pass Odyssey a rád zahraji po letech znovu. Jen ten Liberation opravdu už ne ;)
    Každopádně díky a trpělivě čekáme dál. Ještě že mám Elex :)

7. Farflame

Farflame Člen

No teda... lichotnice. :) A co se toho houfu týče, souhlasili s tebou zatím dva lidi. Takový český mini houf. ;)

Asasínka ti k srdci nepřirostla? Máš radši naštvaného Connora? :)

Myslím, že už nemusíš. :)
    https://www.farflame.cz/acrogue.htm

Ale nechci tě odvádět od povznášejícího hraní Elexu. :D To bych si nedovolil. Co je nějaké zatoulané Rogue proti Elexu, že? :sneaky:

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  8. zanysekk

zanysekk Člen

Eé. Nemám problém hrát i 3 RPG najednou. Však ještě čekají DLC do Odyssey. Večer šup na Rogue. Seš borec ..! :)
    A Liberation: nic proti Aveline, ale herně to bylo fakt špatný (port z PS Vita) a dohráno jen aby mě něco z AC nechybělo. A Rogue je poslední klenot ve sbírce. Velice děkujeme

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. Lord Mazour

Lord Mazour Člen

Paráda! Díky moc. Sice už jsem hru dohrál s češtinou pro sponzory, ale rád ji rozehraji znovu :).

10. Farflame

Farflame Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
  11. Lord Mazour

Lord Mazour Člen

Btw ta čeština obshauje i česky nadabované písně? Kloubouk dolů, to jste mě překvapili :).

12. Ctihy

Ctihy Člen

Skvělá práce. Úchvatný trailer a i ten popěvek v perfektní kvalitě. Díky moc, konečně další AC na který se těším...

13. Farflame

Farflame Člen

Díky. S videem měl Thanos víc práce, než se zdá, takže bude rád.
    BTW chápu tu poslední větu správně, že u tebe Origins a Odyssey dostali na pr*el? Pouze templář Rogue je ten pravý asasín? :eek: :D

:) Čekal jsem, kdy se někdo zeptá. Měl jsem tento nápad, že by bylo zajímavé tam nějaké české písně dostat, ale z technických důvodů to nešlo, zadruhé by to zabralo hodně času nadabovat. Zpívá tam více hlasů, což je složitější a časově náročnější. A ty samotné písně přebásnit nám taky nějakou dobu trvalo, není to normální pohodový text. Takže možná tě zklamu, ale je to pouze ve videu jako překvápko. Myslím, že to ještě nikdo nezkusil udělat.

Ale.. zeptám se rovnou.
    Měl by někdo zájem o pár českých námořnických písní v češtině v AC III remasteru?

Tedy pokud to technicky půjde - není to jisté. A pokud by dabéři chtěli. A pokud by to rozumně stihli. Takže těch písní bude jen pár, jinak by to nešlo, čekalo by se na to dlouho.

Je to jen nápad, vyjádřete se. To video je ukázka, jak by to zhruba znělo a vypadalo při hraní.

14. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Můj názor bud nadabovat vše nebo vůbec. Přijde mi divné mít z toho kočkopsa.

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  15. Lord Mazour

Lord Mazour Člen

Já bych ty písně uvítal. U písní mi přijde v pohodě, když se zpívají i v jiném jazyce ;).

• To se mi líbí To se mi líbí x 3

Sdílejte tuto stránku