• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue 1.02

Jinak mám Ultimate na uPlayi a AC III Remastered už mám v knihovně od té doby co jsem dokončil platbu. Je tam napsáno "Již brzy". Těžko říci co na Steamu ale podle mě se to přidá hned jak to vyjde.
 
Právě proto jsem psal, že je to takové zavádějící. Druhý zdroj který vím tak tam to bylo taky takové nejasné. Ale ten nemůžu momenentálně už ani dohledat. Uvidíme. Každopádně za ní budu rád a rád zase jako u Rogue nějakou tu korunku přispěji ;)
 
Mám problém tu češtinu do hry vložit program má problém hru v pc. najít a pokud to udělám ručně tak po instalaci hra s titulky není. Zakoupil jsem hru na steamu Assassin’s Creed® Rogue Deluxe edice. Je někde najaký video návod jak to udělat správně aby to fungovalo?
 
Mám problém tu češtinu do hry vložit program má problém hru v pc. najít a pokud to udělám ručně tak po instalaci hra s titulky není. Zakoupil jsem hru na steamu Assassin’s Creed® Rogue Deluxe edice. Je někde najaký video návod jak to udělat správně aby to fungovalo?

Po instalaci je hra stále v ENG?
Skus spustit instalátor "Jako správce". Vyber složku se hrou a čeština se nainstaluje. Víc není potřeba.
 
Dobrý den, takže Assassin's Creed III - Remastered + Liberation češtinu nemají. Graficky skoro žádný rozdíl není. Přidané DLC taky žádné. Nějaký podstatný přínos hra nemá.
Otázka zní, zda se vyplatí někomu do toho dělat či upravovat stávající češtinu, která je do původní verze? Hezký den
 
Naposledy upraveno:
[QUOTE="el...[/QUOTE]
Češtinu si hra určitě zaslouží ! Jak jsi přišel na to, že v grafice není rozdíl ?Hra ještě nevyšla ...
 
Mám to k Assassin’s Creed: Odyssey - Season Passu zdarma. Takže čekám. Ale dohledala jsem již stáhlej rip z Uplay a vyzkoušela. Asi to je tím, že to pouštím FullHD. Nemám 4K. Podstatný rozdíl tam nevidím. Mají tam být mise za Benedicta Arnolda z Playstationu 3 tak uvidíme. Samozřejmě, pokud se češtiny ujme Farflame budu jen ráda;) Hezký večer
 
No počkáme jak se k těmto dvěma hrám vyjádří maestro pak uvidíme :D
 
Dnes se mi uvolnilo předběžné stažení toho remasteru a potvrzuji, že CZ opravdu není... Hlavně že arabština a čínský klikyháky jo :(
 
a potvrzuji, že CZ opravdu není... Hlavně že arabština a čínský klikyháky jo

Klikyháky jsou univerzální, dělá je i spousta českých děcek. :D I to nejsou ty čínské.

eliska napsal:
Assassin's Creed III - Remastered + Liberation češtinu nemají. Graficky skoro žádný rozdíl není. Přidané DLC taky žádné. Nějaký podstatný přínos hra nemá.
Otázka zní, zda se vyplatí někomu do toho dělat či upravovat stávající češtinu, která je do původní verze?

Tak po chvilce spuštěné těžko budeš vidět nějaký rozdíl. Je tam ale minimálně jiný grafický filtr. :) A hlavně jsou tam nějaké změny v hratelnosti. Myslím, že čeština smysl má, když je to poslední a kompletní verze trojky.
Minimálně to s tou češtinou zkusíme a uvidíme. Programátor už se na něco díval. Technika ale nejspíš zabere nějaký čas. S formáty souborů v AC jsou vždycky problémy.
 
Dobrý den, těšíme se Farflame jako tradičně. "Vy" to už nějakým způsobem upečete a my to nakonec spapáme;) Hezký den
 
Tak já sice originál AC3 mám v češtině, ale určitě bych bral i Remastered, který v preloadu opravdu v cz není. Navíc obsahuje Liberation a to myslím v originále v češtině nebylo. Takže za mě bych byl moc rád, už jen kvůli těm změnám v hratelnosti.
 
Na liberation dělal cz godxon, musel by dát souhlas aby farflame upravil i jeho cz.
 
Liberation HD jsem v CZ hrál. A dohráno opravdu jen z povinnosti. Je to taková "telefoní hra". Prostě port z PS Vita. Nelze srovnávat z jakýmkoliv plnohodnotným AC. Pokud aspoň trošku půjdou oddělit texty, tak bych doporučoval zaměřit se přednostně na AC III Rem.
 
[QUOTE="sn...[/QUOTE]
Tak překladatelé jsou rozumí lidé tak tohle snad nebude velká komplikace.
 
Tak to vypadá, že minimálně nějaká částečná čeština v tom remasteru je. Zkopíroval jsem do remasteru z původní AC3 soubor Localization lang a toto je výsledek...
 

Přílohy

  • Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-13-8-54.jpg
    Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-13-8-54.jpg
    106,9 KB · Zobrazení: 63
Ahoj tak snáď je nejaká šanca že sa to do toho remastru nejak dostane bez velkých problémov. Držím palce aby sa to podarilo.
 
Naposledy upraveno:
To nevím, nezkoušel jsem, ale už v hlavním menu chybí položka Uplay Club a místo ní je tam (undefined), takže to asi není komplet. Myslím, že jakýsi základ té hry vycházel z původních souborů AC3, a že tam ty jazyky všechny nechali, takže by to ve hře mohlo jít a nepůjde jen to, co je navíc, nebo změněné...
 
tak aj ja som to skúsil a okrem tej položky v menu zatial to ide..úvodná cutscéna vporiadku a úvod hry zatial tiež..dám vedieť trošku skúsim zahrať
edit: pozerám nastavenia a chýbaju tam preložené položky takže asi budú len vynechané nové texty
 
...asi tak... Vypadá to, že funguje, uvidíme, jak to bude vypadat dál...
 

Přílohy

  • Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-5-48.jpg
    Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-5-48.jpg
    115,4 KB · Zobrazení: 48
  • Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-6-39.jpg
    Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-6-39.jpg
    135,7 KB · Zobrazení: 44
  • Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-12-55.jpg
    Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-12-55.jpg
    77,9 KB · Zobrazení: 45
  • Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-13-9.jpg
    Assassin's Creed® III - Remastered2019-3-29-14-13-9.jpg
    137,7 KB · Zobrazení: 46
Mně to teda nejde, když tam dám localization.lang tak to mám furt anglicky a v language menu je čeština napsaná... Já si asi budu muset počkat. Myslím si, že když už AC3 češtinu měl, tak je vlastně skoro vyhráno co se týče překladu, jen je potřeba dodělat ty dlc co tam jsou navíc a vše dostat do hry a bude se hrát ;)
 
Back
Top