• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue 1.02

Btw ta čeština obshauje i česky nadabované písně? Kloubouk dolů, to jste mě překvapili :).
 
Skvělá práce. Úchvatný trailer a i ten popěvek v perfektní kvalitě. Díky moc, konečně další AC na který se těším...
 
Skvělá práce. Úchvatný trailer a i ten popěvek v perfektní kvalitě. Díky moc, konečně další AC na který se těším...

Díky. S videem měl Thanos víc práce, než se zdá, takže bude rád.
BTW chápu tu poslední větu správně, že u tebe Origins a Odyssey dostali na pr*el? Pouze templář Rogue je ten pravý asasín? :eek: :D


Btw ta čeština obshauje i česky nadabované písně? Kloubouk dolů, to jste mě překvapili

:) Čekal jsem, kdy se někdo zeptá. Měl jsem tento nápad, že by bylo zajímavé tam nějaké české písně dostat, ale z technických důvodů to nešlo, zadruhé by to zabralo hodně času nadabovat. Zpívá tam více hlasů, což je složitější a časově náročnější. A ty samotné písně přebásnit nám taky nějakou dobu trvalo, není to normální pohodový text. Takže možná tě zklamu, ale je to pouze ve videu jako překvápko. Myslím, že to ještě nikdo nezkusil udělat.

Ale.. zeptám se rovnou.
Měl by někdo zájem o pár českých námořnických písní v češtině v AC III remasteru?

Tedy pokud to technicky půjde - není to jisté. A pokud by dabéři chtěli. A pokud by to rozumně stihli. Takže těch písní bude jen pár, jinak by to nešlo, čekalo by se na to dlouho.

Je to jen nápad, vyjádřete se. To video je ukázka, jak by to zhruba znělo a vypadalo při hraní.
 
Můj názor bud nadabovat vše nebo vůbec. Přijde mi divné mít z toho kočkopsa.
 
Já bych ty písně uvítal. U písní mi přijde v pohodě, když se zpívají i v jiném jazyce

Souhlas, písně si můžeš přepnout a některé české kapely ti taky zpívají česky a něco anglicky. Aspoň tam bude větší variabilita, když by tě nudily ty české, přepneš anglické a naopak.
Nicméně pořád nevím, jestli to má smysl.
 
Ano, jsem pro přeložení čehokoliv pokud to bude technicky možné a časově dostupné. Držím pěsti.;) Hezký den
 
Teď mě akorát napadlo, že v AC III se nedají přepínat písně ne? To šlo až v Black Flag. Ve trojce ty mise na lodi byli skriptované a neměl jsi tam absolutní svobodu :/.
 
[QUOTE="Lo...[/QUOTE]

V tom případě by bylo dobrý udělat volbu v instalátoru zda dotyčný ten dabing chce akdo ne.
 
Zdravím, když jsem stáhnul češtinu a chtěl ji nainstalovat, tak mi to pořád píše že se nepodařilo nalézt nainstalovanou hru, ať zkusím přeinstalovat hru. Všechno jsem zkoušel a stále mi to nejde. Za případnou pomoct děkuji.
 
BTW chápu tu poslední větu správně, že u tebe Origins a Odyssey dostali na pr*el? Pouze templář Rogue je ten pravý asasín? :eek: :D

Ne ne :D Po pravdě jsem kvůli nedostatku času nedohrál ještě ani Unity a žádný následující díl ani nehrál - já už to jen kupuju do zásoby. Ale Rogue je další díl na který se můžu těšit, když už má i češtinu a vlastně ho mám teď hrát i podle pořadí vydaných dílů :D
 
Naposledy upraveno:
Zdravím, když jsem stáhnul češtinu a chtěl ji nainstalovat, tak mi to pořád píše že se nepodařilo nalézt nainstalovanou hru, ať zkusím přeinstalovat hru. Všechno jsem zkoušel a stále mi to nejde. Za případnou pomoct děkuji.

Zkus spustit instalátor "Jako správce".
 
Určitě jsem pro anketu. No jsem na ten remaster zvědavej. Měl by vyjít tento už tento měsíc. Jinak s těma písněma si nejsem moc jistý. 80 % námořních misií v AC III je bojových a na zpívání tam není moc času. Uvidíme no.
 
VeverakCZ Verze Steamu nebo Uplay stím nemá nic psolečného, ale verze hry samotné. Mě instalátor když nenašel hru ihned naskočilo vyhledávací okno a tam jsem zadal složku se hrou.
 
Steam a Uplay mám na aktuální verzi, takže mi při každém spuštění instalátoru vyskočí tohle

Zkus si nechat ověřit integritu souborů nebo rovnou přeinstalovat.

Jinak s těma písněma si nejsem moc jistý. 80 % námořních misií v AC III je bojových a na zpívání tam není moc času. Uvidíme no.

Hmm, to jsem si neuvědomil. Tam asi moc písní ani není. Tím pádem české písně padají a nebudou tam. Ušetříme čas na něco jiného.
 
Zeptám se Koupil jsem si ac odysey ultimátku na steamu tak bych měl dostat ten remaster ale v knihovně ho nemám. Vy ano ?
 
Tak to bude možná problém Steamu. AC3 Remaster je Pravděpodobně zdarma jen na Uplay. BTW: Ubi hry jsou nejlepší výhradně na Uplay (klubové odměny, výzvy, úspěchy, předměty atd atd), ale je to každého věc :af:
 
Ubi hry jsou nejlepší výhradně na Uplay (klubové odměny, výzvy, úspěchy, předměty atd atd)
Mám na Steamu Far Cry 3 a při jeho spuštění se spustí zároveň i Uplay... Takže nevím jestli u všech, ale některých (nebo minimálně u FC3 ) fungují benefity z Uplay i pokud je to Steam verze, protože Uplay se s tím stejně spustí... Bohužel mám z Ubi her na Steamu jenom tuhle jednu a tak nemohu potvrdit, jak je to s ostatními...
 
Ahoj,
Píši ohledně CZ do AC 3 Remastered. Určitě mám zájem ale mám ze dvou zdrojů (tak cca měsíc zpátky) informaci o tom, že by čeština měla být součástí hry. Ale buhví jak moc je to pravda. Kdyby ne, rád opět podpořím nějakou tou korunkou.

Díky

PS: Rogue už jsem zkoušel a je to paráda. Díky za skvělou práci
 
Zeptám se Koupil jsem si ac odysey ultimátku na steamu tak bych měl dostat ten remaster ale v knihovně ho nemám. Vy ano ?

Remaster je v season passu na Steamu. Jsi si jistý, že v té ultimatce je season pass?


PS: Rogue už jsem zkoušel a je to paráda. Díky za skvělou práci

Díky.

Píši ohledně CZ do AC 3 Remastered. Určitě mám zájem ale mám ze dvou zdrojů (tak cca měsíc zpátky) informaci o tom, že by čeština měla být součástí hry.

Nevíš, z jakých zdrojů? Nikde jsem to neviděl, spíš opak.
 
Back
Top