• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Assassin's Creed: Rogue

Assassin's Creed: Rogue 1.02

Jinak pokud se vám nechtějí překládat všechny námořní popěvky, tak většina z nich je již přeložena v AC4 ;)
 
Po pár hodinách hraní musím říct, že jsem nenarazil na žádné chyby. Parádní překlad! :)

Díky. Pár překlepů a chyb tam je, ale nic velkého snad. Hlavně příběh by měl být už dost vychytaný. U jedné zbraně je omylem popisek (naštěstí celkem krátký) v názvu, tedy na špatném řádku. :) Na jednom místě v databázi jsme objevili zřejmě chybu autorů, nekonzistenci v pojmenování.

Jediná moje hnidopišská výtka je, že Achiellův Homestead je zde přeložen jako Statek. V předchozích hrách byl přeložen jako Usedlost. Byla to jednza z lokací v AC3, proto si to tak pamatuji.

On je to skutečně spíš statek. Je tam nebo bylo tam dříve vícero budov, kdysi dokonce i mlýn ap. Je to poměrně velké plus pozemky. Však tam bydlí kupa asasínů.
 
Ahoj. Dostal jsem instalační soubor od češtiny emailem, přesto se mi ji nedaří nainstalovat a hra je pořád celá anglicky. To Farflame: Více jsem ti o tom psal do mailu. Poraďte prosím možná dělám jen nějakou banální chybu. Hru mám originální na Uplay verzi aktuální 1.1.0 čerstvě nainstalovanou a zaktualizovanou.
 
přesto se mi ji nedaří nainstalovat a hra je pořád celá anglicky. To Farflame: Více jsem ti o tom psal do mailu. Poraďte prosím možná dělám jen nějakou banální chybu. Hru mám originální na Uplay verzi aktuální 1.1.0 čerstvě nainstalovanou a zaktualizovanou.

Už jsem ti na to odpovídal. Jinak programátor kontroloval instalátor a chyba by tam být neměla.
 
Farflame doplnil k překladu Assassin's Creed: Rogue nové informace:

Kompletní ČEŠTINA je již k dispozici pro sponzory

Kompletní ČEŠTINA je již k dispozici pro sponzory
Máme instalátor kompletní češtiny, takže pokud nechcete čekat na finální verzi, můžete nás podpořit a zahrát si tu současnou, která je už poměrně hratelná s minimem chyb. Samozřejmě mi musíte napsat, např. soukromě v konverzaci. Těm, kteří se ozvali, jsem myslím již odpověděl.
Čeština už obsahuje bonusy, o kterých píšu víc na našem webu. Jsou tam také nová tlačítka odkazující na další stránky nebo videa o sérii AC. Něco ještě v budoucnu...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Farflame, děkuji moc za češtinu do AC Rogue. Jsem moc ráda, že mám všechny díly pěkně česky:) Pokud bych chtěla podpořit i jiné hry, teď momentálně Vikingy, stačí to poslat na stejnej účet jako na AC, pravděpodobně ano, ty si už to probereš:wink: Hezký den
 
Farflame, děkuji moc za češtinu do AC Rogue. Jsem moc ráda, že mám všechny díly pěkně česky:) Pokud bych chtěla podpořit i jiné hry, teď momentálně Vikingy..

Není zač, užij si to a také děkuji. Je zvláštní, jak to s Rogue bylo zamotané, ale nakonec tahle odysea úspěšně skončila. Teď to ještě trochu opravíme, ale to už bude v pohodě. :)
 
Něco na kafe jsem poslal každopádně pokud bude všechno ok pošlu ještě aspoň 2x tolik možná víc ;)
 
akorát se chci zeptat není volný.cz náhodou zrušený? já jen že jsem psal mejl tak aby vůbec někam došel.
 
Nevíte kdy bude kompletni cz preklad venku?? uz se nemuzu dockat :D paradni hra stejne jako black flag jen ta cestina tomu proste chybi..
 
Nevíte kdy bude kompletni cz preklad venku?? uz se nemuzu dockat :D paradni hra stejne jako black flag jen ta cestina tomu proste chybi..

Podívej se na poslední aktualizaci. Kompletní čeština už je venku pro sponzory. Ještě nevím, kdy vyjde dokončená 1.0, jelikož se blíží prosinec, což je pro mě blbý termín, ale šalamounsky řeknu, že vyjde v zimě. :)
 
Taky už se hodně těším, zvažuji že zašlu příspěvek protože tvoje překlady jsou fakt parádní.
 
Ale jaké pak rozhodování. Příspěvek jsem odeslal. Přeji úspěšné dokončení.
 
Podívej se na poslední aktualizaci. Kompletní čeština už je venku pro sponzory. Ještě nevím, kdy vyjde dokončená 1.0, jelikož se blíží prosinec, což je pro mě blbý termín, ale šalamounsky řeknu, že vyjde v zimě. :)
Mohla by vyjít kolem 24. prosince byl by to super dárek na Vánoce, aspoň bych tu hru "oprášil" :D Hrál jsem ji jen jednou když vyšla v AJ, ale to není ono.
 
Farflame, můžeš mi prosím poslat češtinu na Rogue? Jsem sponzor, ale nejde mi ti poslat soukromou konverzaci. Díky.
 
Taky už se hodně těším, zvažuji že zašlu příspěvek protože tvoje překlady jsou fakt parádní.

Díky za pochvalu a rozhodnutí. :)
Vánoce by byly docela fajn, ale jak jsem psal, bude to trochu horší s mým časem. :( Většinou když jsem nějaké češtiny dodělával před Vánoci, tak se to moc nepovedlo, zpozdilo se to, nebo se to stíhalo jen tak tak ap. Loni jsem sice uvolnil na Vánoce Heroes of Annihilated Empires, ale ta čeština už se dělala kdysi, takže to je něco jiného.
 
Tak jsem dneska náhodou po letech narazil na skutečnost, že se překládá Rogue :) No paráda. Poslal jsem nějaký penízek na účet, ať je takhle při vánocích chuť na dalších překladech pracovat :) Pokud by nebyl vánoční dárek čeština na AC Rogue tak aspoň využiji, že je čeština pro sponzory :) Moc díky za překládání her, jen tak dál :)
 
Svátky jsou pryč a kdepak máme ty novinky Farflamíku? ;) Každopádně moc děkujeme za celou tvoji práci.

Jaké novinky? :confused1: Užívám si dárky a klid. :biggrin: Ne, s tou novinkou, co souvisí s AC, ještě čekám na kolegu, který je asi ve víru rodinných a jiných oslav.
Zatím vám musí stačit naše nová čeština, taková "drobnost". ;)
https://www.farflame.cz/neoncode.htm
 
Z novinek už asi tenhle rok nic nebude co? Jinak jen tak dál tvoje práce je velice kvalitní.
 
Farflame doplnil k překladu Assassin's Creed: Rogue nové informace:

O tvorbě Assassins Creed a malá informace

Na našem webu se před časem objevil zajímavý článek o tvorbě série AC od počátku až ke konci jejího hlavního tvůrce. Doporučuji. Mimo jiné je tam jedna spojitost se Slovenskem (nekecám :) ). Viz:

https://www.farflame.cz/clanek23.htm

Jinak jsme s kolegou Thanosem změnili plány, takže plánovaná novinka nakonec vyjde později. Nicméně finální čeština to být neměla. Ta vyjde přibližně ke konci ledna.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Back
Top