1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Assassin's Creed: Rogue 0.1

Nový kompletní překlad asasínské akce ze Severní Ameriky

1. Farflame

Farflame Člen

Farflame přidal nový překlad:

Assassin's Creed: Rogue - Nový kompletní překlad asasínské akce ze Severní Ameriky

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. RED

RED Člen

Super, super, super, super, super a ještě mnohokrát super, konečně důvěryhodná tvorba (překlad) CZ titulků :) Díky za obnovenou naději pro pořádný překlad :wink::thumbsup:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. eliska

eliska Člen

Včera jsem poslala něco na kafe, aby překlad probíhal úspěšně. Velké díky za jejich tvorbu;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Jupíííí, tahle pecka si překlad zaslouží. Jeden z těch lepších AC dílů ze série.

5. Farflame

Farflame Člen

Díky za kafe. :) Snad se jich najde více. Teď je to potřeba.

6. Sorick

Sorick Člen

Do středy také něco pošlu těším se čekám na ní už dlouho mám koupený další díly po tomto ale chci to hrát postupně takže mi nezbývalo nic jiného než čekat a ono to vyšlo konečně se mohu těšit že budu pokračovat :)

7. Na Rogue nevznikla čeština oficiálně? Vždyť na AC hry je většinou dělají

8. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Ne nevznikla a UBI to sám potvrdil že na tuhle hru dělat CZ nebude neboť se nejedná o přímé pokračování AC linky. Ne všechny hry od UBI maj CZ.

9. Farflame

Farflame Člen

Díky. S tím čekáním jsi měl teda velkou trpělivost. Jinak Rogue je spojená s trojkou a trochu i s Unity. A nevím, jestli by nebylo kvůli příběhu lepší si zahrát nejdřív Unity a až pak Rogue.

Barbar už ti odpověděl. Mimochodem, komu jsi to soukromě psal, že jsi kvůli tomu vychrlil několik příspěvků, abys získal práva? :)

10. Zdravím a smekám před všemi překladateli.
    Zaslal jsem drobnou podporu na váš učet , na Assassins Rogue z učtu 994623123/0800 s přezdívkou loki66.
    Budu rád za překlad a za informace o dokončení. Poprosil bych i o stručný návod na instal. češtiny.
    S pozdravem
    Luděk Pražák - loki66

11. Můžu se zeptat,v jaké fázi překladu se nyní nacházíte nebo hrubý odhad vydání? Též jedu AC linku postupně, nyní mě čeká právě Rogue a zrovna jsem narazil na vaší práci ohledně češtiny

12. Farflame

Farflame Člen

Díky. Jinak už jsem ti odpovídal.

V jaké fázi jsme je vidět na mé stránce. Hrubý odhad vydání je někdy během léta, přinejhorším začátek podzimu. Rozhodně to ale nebude na začátku června. Záleží i na podpoře a zájmu hráčů o tuto češtinu, jak jsem psal. Pokud můžete sdílet info, sdílejte.

13. Sorick

Sorick Člen

finanční odměna poslána přeji uspěšné dokončení a ještě jednou děkujem Ps.: ještě čekám a vyčkám na přeložení JUST CAUSE 3 :) v červenci pošlu větší podporu .

14. Farflame

Farflame Člen

Taky díky.
    Just Cause 3 - to není náš projekt, pouze s tím pomáhal náš programátor. Pokud se ptáš, jestli bychom to také nedodělali, tak za sebe říkám, že to časově nepůjde. Není to zrovna typ hry pro nás a zvažujeme už jiné věci. Viz dole:
    http://www.mujweb.cz/farflame/acrogue.htm#podpora

Pokud by to někdo chtěl převzít, tak by mu překladatel, který to nedodělal, musel poslat texty.

15. Farflame

Farflame Člen

Jak mě pozorný hráč upozornil, Rogue je ve slevě. Aspoň nějakou výhodu má, že se to celé tak zpozdilo: :)

Sdílejte tuto stránku