• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Informace 

Assassins Creed: Rogue - čeština v předběžném přístupu pro sponzory a další info od Farflama

Dlouho očekávaný překlad Assassins Creed: Rogue, po kterém volalo nemálo fanoušků, se konečně dočkává překladu, který je v tuto chvíli již k dispozici všem, kteří vznik podpořili nějakou tou dobrovolnou kačkou.
Pokud patříte mezi podporovatele, ale ještě češtinu nemáte, pak můžete @Farflame kontaktovat zde na portálu soukromou zprávou (budete si muset vyměnit kontaktní údaje, tak to neposílejte do diskuze), případně pošlete email, který je k nalezení zde "Podpora"

Finální verze bude dostupná hned jak bude dotestováno, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu čekat nechce, můžete stále kdykoliv překlad podpořit a o zaslání překladu požádat.

Všechny informace v kupě jsou samozřejmě k dispozici v profilu překladu nebo na Farflameho stránkách.

Odkazy výše odkazují i na web, který prošel stěhováním a je nyní k dispozici na adrese: https:confused:/farflame.cz

V poslední době všichni hrají Red Dead Redemption 2, který sbírá vysoká hodnocení, jak děda houby v lese, ale doporučuji Vám si přečíst článek, který @Farflame zveřejnil na svém webu.
Jedná se o preview rovněž westernové záležitosti, This Land is my Land, která bude přesnou opozicí univerzu RDR 2.

Co nenajdete v Red Dead Redemption aneb "Tahle země není pro bílý" :)

Doufám, že jsem se tím lehce provokativním nadpisem někoho nedotkl, chtěl jsem pouze naznačit, o čem bude řeč. Red Dead Redemption 2 jsem zmínil, protože je to westernová herní klasika a hlavní téma posledních dní. Zase nám lítají kulky po zaprášených ulicích, zlodějské bandy vylupují vlaky nebo banky, máme tu pistolníky, drsné obličeje, rázné šerify atd. Dalo by se říct, že jsme to již viděli stokrát, ale když je to dobré a má to být western, tak co jiného by tam mělo být, že? Ano, tuhle klasiku vývojáři umí. Western ale může vypadat i úplně jinak. Představte si hru, kde jsou všichni ti pistolníci, šerifové, města také...
Odkaz na článek v celé své kráse

No a pokud by vám výše zmíněné bylo málo, můžete si ještě pustit nově přeložená videa na YT, která na svém kanálu Rastman4N zveřejnil:

Letitý konzument češtin, který se nachomejtl ke vzniku projektu portálu zaměřeného na podporu amatérských překladatelů a nabídl své služby jako příležitostný pisatel novinek kolem aktuálně probíhajících projektů. No a s železnou nepravidelností...
Zobrazit další 233 novinky
  • To se mi líbí
Reactions: Farflame a Char