1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Info Assassins Creed: Rogue - čeština v předběžném přístupu pro sponzory a další info od Farflama

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 2 Listopad 2018.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Dlouho očekávaný překlad Assassins Creed: Rogue, po kterém volalo nemálo fanoušků, se konečně dočkává překladu, který je v tuto chvíli již k dispozici všem, kteří vznik podpořili nějakou tou dobrovolnou kačkou.
  Pokud patříte mezi podporovatele, ale ještě češtinu nemáte, pak můžete @Farflame kontaktovat zde na portálu soukromou zprávou (budete si muset vyměnit kontaktní údaje, tak to neposílejte do diskuze), případně pošlete email, který je k nalezení zde "Podpora"

  Finální verze bude dostupná hned jak bude dotestováno, pokud se vám z jakéhokoliv důvodu čekat nechce, můžete stále kdykoliv překlad podpořit a o zaslání překladu požádat.

  Všechny informace v kupě jsou samozřejmě k dispozici v profilu překladu nebo na Farflameho stránkách.

  Odkazy výše odkazují i na web, který prošel stěhováním a je nyní k dispozici na adrese: https://farflame.cz

  V poslední době všichni hrají Red Dead Redemption 2, který sbírá vysoká hodnocení, jak děda houby v lese, ale doporučuji Vám si přečíst článek, který @Farflame zveřejnil na svém webu.
  Jedná se o preview rovněž westernové záležitosti, This Land is my Land, která bude přesnou opozicí univerzu RDR 2.

  Odkaz na článek v celé své kráse

  No a pokud by vám výše zmíněné bylo málo, můžete si ještě pustit nově přeložená videa na YT, která na svém kanálu Rastman4N zveřejnil:   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2

Sdílejte tuto stránku