• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassin's Creed Liberation HD

G

Godxon

Návštěvník
Godxon přidal nový překlad:

Assassin's Creed Liberation HD - Překlad pro Assassínský spin-off.

Assassin_s_Creed_Liberation_HD_1.jpg
Autoři překladu:
  • ales551 (překlad)
  • Godxon 1 (překlad)
  • Michalss (technické věci kolem překladu)
  • SoxXe (korekce)
  • SteveHood (překlad)
Ukázka češtiny:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

O hře:
Hlavní hrdinkou je Aveline de Grandpré (první ženská protagonistka), narozena roku 1747, bojující za práva a osvobození otroků, dcera...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
dobrý den chtěl sem si stahnout prelkad na AC liberation a vůbec sem ji nemohl stahnout hodilomi to chybu tak se chci zeptat jistli s ptm prekladen něco není dekuji
 
Zdravím, mám stejný problém. Když dám stáhnou hodí to chybu že soubor neexistuje.
 
Paráda už to funguje. Děkuji moc za rychlou odpověď a vyřešení problému.
 
Nevíte někdo zda Ubisoft plánuje přidat češtinu do remasterovaného AC III a Liberation, které vyjde v březnu 2019. Pokud vím tak AC III češtinu mělo, ale Liberation ne.
 
Nevíte někdo zda Ubisoft plánuje přidat češtinu do remasterovaného AC III a Liberation, které vyjde v březnu 2019. Pokud vím tak AC III češtinu mělo, ale Liberation ne.

Nevím, ale tipnu si, že tam čeština spíše nebude. A vzhledem k souvislosti s Rogue uvažuju, že bychom tam tu češtinu dostali, otestovali, případně dodělali, co bude třeba. Ale na to je nutné mít nejdřív nástroje.
 
Mě mrzi ze český dabing nedostaneš ani do prvniho dilu na steamu, zkoušel jsem dabing přehodit z pirátské verze, i změny v registru ale ten se vždycky sám přepsal zpátky :/
 
Tak to je potom super, a dá se někde sehnat, nebo musím zažádat ? akorát mi stále nejde psát PM
 
Funguje čeština aj na Remaster prosím pekne ?
Nemal som to možnosť vyskúšať preto sa pýtam.
Ďakujem za odpoveď.
 
Back
Top