• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassin's Creed III Remastered

Assassin's Creed III Remastered 1.04

Protože Farflame a jeho tým na něm teprve pracují. Přeložena je pouze základní a ani u ní nejsou ještě na 100% dokončené korekce.
 
Farflame: Ano, jedná se o Posla Smrti 4, ale teprve na tom dělám, nic jsem ještě nevypustil...
 
Zatím to funguje. AC 3 Remastered verze je mnohem lepší, než ta puvodní verze, protože tam byli problemy (Konflikt zobrazovaní a ovladani, nutna oprava v registrech a txt souboru ) Naštesti díky tobě vyšla čeština, kterou si uživam v teto hre, ktera je mnohem stabilnejší ...
 
Zatím to funguje. AC 3 Remastered verze je mnohem lepší, než ta puvodní verze, protože tam byli problemy (Konflikt zobrazovaní a ovladani, nutna oprava v registrech a txt souboru ) Naštesti díky tobě vyšla čeština, kterou si uživam v teto hre, ktera je mnohem stabilnejší ...

To rád slyším. Zvláštní je, že měli problémy dokonce v úkolech, protože v Remasteru opravili nepřesné zadání některých úkolů. Což jsem nechápal, jak je možné, že tak velké studio to neopravilo už v patchi trojky, ale trvalo jim to až do remasteru. V remasteru sice mohli udělat v úkolech drobné změny, ale nezdá se mi, že by přímo do děje zasahovali, takže mi to připadá jako chyba trojky, kterou opravili až teď.
 
Všem tvůrcům češtiny bych chtěl tímto vyjádřiv neskutečně velký díky za vaší práci. Jste prostě frajeři. Nějaký finační příspěvek zašlu ale až po výplatě :)
 
Hezký den, marně se pokouším nainstalovat vaši češtinu na AC3R. Po instalaci mi naběhl jazyk čínština a po druhé španělština. Možnost vybrat češtinu, hra nenabízí. Tuto hru jsem přikoupil jako doplněk k AC Odyssey přes Uplay. Prosím poraďte postup, jak hru počeštit. Bez češtiny je pro mě hra bezcenná. Díky za pomoc. Pokud mi vaše čeština pomůže, rád vás podpořím. Je to obrovská dřina a zabiják času, což si mnozí uživatelé ani neuvědomují.
 
Hezký den, marně se pokouším nainstalovat vaši češtinu na AC3R. Po instalaci mi naběhl jazyk čínština a po druhé španělština. Možnost vybrat češtinu, hra nenabízí. Tuto hru jsem přikoupil jako doplněk k AC Odyssey přes Uplay. Prosím poraďte postup, jak hru počeštit. Bez češtiny je pro mě hra bezcenná. Díky za pomoc. Pokud mi vaše čeština pomůže, rád vás podpořím. Je to obrovská dřina a zabiják času, což si mnozí uživatelé ani neuvědomují.

Ahoj, možná bude stačit přepnout jazyk v menu. Věřím, že v čínštině nebo španělštině nebude snadné. V hlavním menu: 3. položka -> 4. položka -> 2. položka. Vyber první možnost (Angličtina - to je naše čeština).
 
Ahoj, vše jsem udělala podle návodu. Úvod je v češtině, ale pak se hra přepne do angličtiny. Prosím o radu, dekuji.
 
Ahojte.
Vopred chcem podakovat za skvely preklad.
Vsetko slape ako hodinky, az na maly detail.
V DLC Tyranny of king Washington ked zbieram veci z mrtvol, tak mi nechce pripocitavat kredit.
Stale mi vypisuje, ze vyzva zlodejov 3 0/1500
Som uz v druhej epizode a stale mam velku nulu na konte.
To je bug hry, alebo to sposobila cestina ?
Dakujem.
 
Ahoj, vše jsem udělala podle návodu. Úvod je v češtině, ale pak se hra přepne do angličtiny.

Co máš přesně za verzi hry? Zkus znovu nainstalovat češtinu a pokračuj od toho místa, kde jsi skončila.


Vopred chcem podakovat za skvely preklad.
Vsetko slape ako hodinky, az na maly detail.

Díky. :)

V DLC Tyranny of king Washington ked zbieram veci z mrtvol, tak mi nechce pripocitavat kredit.
Stale mi vypisuje, ze vyzva zlodejov 3 0/1500 To je bug hry, alebo to sposobila cestina ?

Nevíš, jak přesně vypadá text té výzvy? Podívám se, jestli v něm není chyba, ale pokud je to bug, tak češtinou to není.
 
Nevíš, jak přesně vypadá text té výzvy? Podívám se, jestli v něm není chyba, ale pokud je to bug, tak češtinou to není.

Tu je ten screen, ked okradnem mrtvolu.
A ze som ich okradol uz vyse 100 :)

Assassin's Creed Iii Remastered Screenshot 2019.12.30 - 16.18.30.15.png
 
Tu je ten screen, ked okradnem mrtvolu.
A ze som ich okradol uz vyse 100

Ten text je dobře. Asi chyba hry.
Ale pokud tě to uklidní, po 100 mrtvolách veřejně hlásím, že máš třetí výzvu za splněnou, jelikož 100 mrtvol neokradl snad nikdo :) a za odměnu dostaneš ještě dnes malou opravu češtiny. :)
 
Vyse 100 mrtvol preto, ze stale som dufal, ze ten kredit zacne stupat...ale nic :(
 
Díky za skvělou češtinu! Mám jen jednu technickou otázku, tento remaster neumí zobrazit více jak jednu řádku titulků najednou? V originále (i dalších dílech) se spíš zobrazovaly celé, i delší věty najednou. A zde je to v těch rozhovorech často rozkouskované po pár slovech a kvůli překladu se ten text občas předbíhá nebo zpožďuje oproti anglickému dialogu.
 
Bohužel to je vlastnost tohoto remasteru. Ubisoft se rozhodl pro tyto velké rozsekané titulky a nejde s tím nic dělat. Je to zřejmě kvůli lepší čitelnosti konzolových verzí na TV. Bohužel v textech jsou uvedeny dialogy po celých replikách a překladatelé musí předvídat, jak to hra rozseká. Ne vždy je pak finální zobrazení ve hře ideální.
 
Zdravím překladatelské borce. Mohu se zeptat, zda-li by bylo možné namodovat CZ do verze pro Nintendo Switch? Mohu poskytnout souborovou strukturu, ale do .forge souborů se neumím dostat ani přes Maki prográmek. Děkuji za odpověď. Roman
 
Back
Top