1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Assassin's Creed III Remastered 1.03

Čeština pro asasínskou akci včetně DLC a Liberation Remastered

1. Farflame

Farflame Člen

Farflame přidal nový překlad:

Assassin's Creed III Remastered - Čeština pro asasínskou akci včetně DLC a Liberation Remastered

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Farflame

Farflame Člen

Díky za pochvalu a ohledně těch bonusů něco zkusím. Asi tam pár textů bude. Snad se ozve ještě někdo.

3. To je hezké , že se patláte s češtinou,ale asi 99.9 % procent lidí už na tu to hru dávno použilo češtinu z original verze AC III :D No já už mám alspon dávno dohráno. Ale pro ty co ještě nehrály, tak to asi bude přínos, protože to budete mít upraveno na tuto verzi aby sedělo vše na 100 %. Uznávám, že sem tam byli bugy. Ale nic co by rušilo ve hraní..

4. Rhaegar

Rhaegar Člen

No vzhledem k tomu, že všichni tu hru dohráli už v roce 2012 tak mi to nepřijde jako moc validní poznámka brachu :D

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. redblader

redblader Člen

Chlapy a děvčata (jestli se nějaké na projektu podílí) smekám . Jste fakt neskuteční. Na CZ se těším jako malej. Až bude určitě nějakou tu korunku zašlu rád. Teď taky nemám moc času na hraní ale AC3R si s vaší češtinou rád zahraji ;)

6. zanysekk

zanysekk Člen

[QUOTE="Ge...[/QUOTE]

Tak možná pár nedočkavců. Já mám taky odehráno v roce 2012, ale když už chci zahrát AC3R znovu, tak si snad počkám i na bezchybnou CZ. Moc se těším a děkuji a Farflame: určitě budeme rádi za jakékoliv doplňující texty navíc. Rád se zase něco nového dozvím. Super práce :thumbs up::thumbs up::thumbs up:

Citace na Genius666 nefunguje...

7. Nefunguje tlačítko citace na celý post... Ale pokud zvýrazníš text, který chceš citovat, tak potom se objeví jiné tlačítko citace, které funguje...

8. Farflame

Farflame Člen

Díky vám oběma a budeme se snažit nezklamat.

Ano, přes tlačítko to nefunguje už delší dobu. Ascalon se asi někde fláká (ale on nejspíš řekne, že mu to nikdo nezařv... nenahlásil). :)

9. xwing

xwing Člen

Zacal som hrat AC Odyssey, takze mam veeela casu na cestinu do AC III HD + Liberation HD.
    Chlapi, moc moc sa tesim na tu cestinu aj na Rogue sa chystam, lebo som to nehral, kedze nebola cestina.
    Kazdy text v cestine sa pocita, aj tie bonusove ;)
    A moc moc dakujem, ze existuju ludia ako Farflame.
    DAKUJEM!

P.S. Neviete, ci niekto pracuje na cestine prehliadky Egypta v AC Origins ?
    Nechapem, ze cela hra je v cestine a ta exkurzia po Egypte neni.

Este raz Dakujem.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  10. Rhaegar

Rhaegar Člen

xwing: To je dobrý nápad. Farflame se někde zmínil, že on a jeho tým (to pracuje s mafií, že se o nich nikdy více nezmíní? :D) májí dost zkušeností s AC enginem a nemají ho kde využít. Tady by mohli...

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  11. Farflame

Farflame Člen

12. xwing

xwing Člen

Ale plati to aj pre ten novy engine ?

13. eliska

eliska Člen

Dobrý den, díky Farflame, že se snažíš s těmi překlady, obvzlášť pro Assassina;). Poslala jsem svůj díky v hmotné podobě na kafe. Snad to po neděli dorazí:thumbsup:. Hezký víkend.

14. Farflame

Farflame Člen

Díky moc a věřím, že se ti trojka bude líbit. :)

Heh, mafie... co tebe nenapadne. :D Ale kolegové nejsou neznámí. V každém instalátoru jsou autoři češtiny napsáni a na webu jsou také někdy zmíněni, např. překladatel a "video machr" Thanos (on vytvořil např. naše AC video) nebo tester Weron, který teď testoval AC atd.

Pokud chceš vědět něco o našem týmu, přečti si tento rozhovor, odpovídá tam několik z nás:
    http://www.risen.cz/risen-3/clanky-interview-s-prekladateli/

No, zajímavá otázka. Nejsem si jist, to by musel programátor vyzkoušet, ale na poslední dva díly AC existují nějaké jiné tooly, takže technicky by to možná šlo. Ale jestli chcete slyšet odpověď, jestli bychom překládali exkurzi do Egypta, tak to asi nepůjde, protože je to dost velké. A my musíme přednostně dělat jiné naše češtiny a do budoucna máme taky vyhlídnuté jiné projekty. Dělali bychom jenom nějaké tradiční menší DLC, co nemá češtinu.

15. Zdravim.Ako to vypada s prekladom?Bud tento mesiac cestina k stiahnutiu?Inac ste super len tak dalej.

Sdílejte tuto stránku