• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Assassins Creed III Remastered je kompletně přeložen

Není to tak dlouho co jsme zde měli bleskovku, že základní hra Assassins Creed III Remastered a DLC Tyranny of King Washington, jsou již k dispozici ke stažení, ale bylo tu ještě jedno ale...

Zbývalo ještě dokončit DLC Liberation, které na sebe však nenechalo příliš dlouho čekat a již od 9.10., jej můžete stahovat na webových stránkách, kde @Farflame zveřejňuje podrobnější novinky, případně se na stažení dostanete proklikem z profilu hry.

Je na místě zdůraznit, že se ve hře i přes veškerou snahu překladatelského týmu, sem tam objeví nějaká ta anglická hláška, což je bohužel způsobeno tím, že některé texty se nacházejí přímo v exe souboru hry, jehož editací by se celý proces značně zkomplikoval. Jednoduše je to v místech, kam se prostě nesahá pokud si překladatelský tým nechce způsobit potíže, hlavně ale pak hráčům, kteří by za takovou editaci mohli být přinejmenším postiženi označením hry za nelegální kopii.

Co se týče překladu DLC Liberation, patří velké díky @Godxon ovi, který poskytl svůj původní překlad k úpravě a vložení.

Tímto se sice uzavřela jedna kapitola, ale nyní se můžou zraky fanoušků překladatelského týmu kolem Farflama, obrátit směrem ke GreedFall, kam se přesouvají všechny volné kapacity a na kterém se začíná pracovat v plném proudu. Doufejme, že to klukům a holkám půjde dobře od ruky a například problém s vkládáním čaských fontů bude bez větších potíží do konce překladu vyřešen.

No a nebyl by to článek o Farflamově překladu, abych nepřihodil i pár videí z jeho YT kanálu, která nově přidal s českými titulky:
 
  • To se mi líbí
Reactions: Vampire Virgin

Iowerth36

Člen
Uvidíme či táto hra osloví niektorý z prekladateľských tímov.Každý má rozbehnutý projekt,ale postupom času by niekto do toho išiel.......dúfam
 

Farflame

Překladatel
Člen
Zdravím, chci se zeptat jestli se pracuje na češtině na GreedFall či nikoliv a jestli ano kdy tak zhruba by mohla být? =) děkuji za odpověď a šťastný nový rok
 

Farflame

Překladatel
Člen
Zdravím, chci se zeptat jestli se pracuje na češtině na GreedFall či nikoliv a jestli ano kdy tak zhruba by mohla být? =) děkuji za odpověď a šťastný nový rok
Ano, pracuje. Já osobně teď ale dělám prioritně vikingské RPG - viz zde. Kdy Greedfall vyjde, to zatím nevím, je to taky velké. Máme na to příští rok.
Něco víc o našich překladech napíšu během ledna.

Tobě a dalším (nejen) našim příznivcům taky šťastný Nový rok a pro češtiny doufám také, snad aspoň jedna čeština na PH příští rok vyjde. :)
 

esery

Člen
Prosím jsem už důchodce a má angličtina slábne. Velmi se těším, že si zahraji RPG GreedFall. Koupil jsem ho na GOGu když byla slevová akce. Teď mám obavy, jestli čeština bude fungovat i na GOG verzi, nebo jen na Steam verzi. Moc by mě to mrzelo, musel bych ji ve Steamu koupit znovu, jako důchodce neoplývám penězi.
Přeji Vám moc úspěchů, aby jste češtinu zvládli dokončit.
Evžen Šerý, Plzeň
 
Ahoj, tag jag to vypadá s GreedFall ? Něco málo jsem přispěl peňázi :), přesněji stejným měšcem jako za hru. Jsem celkem nedočkavý, rozumím tomu že to není prča, ale hru ještě ani nezapnul :D. Tak zdrar jak sviňa chlapci :)
 
Top