• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

@Zhilian
Ahoj.
Taky bych Tě chtěl požádat, zda by jsi mi zaslal češtinu. Dnes jsem zakoupil AC II, myslel že je na něj čeština bez problémů, a až když jsem se více začetl, pochopil jsem že na verzi Deluxe Edition stávající dostupné češtiny nepasují.
Musím zažádat takto, protože PM mi to ještě nedovolí kvůli nízkému počtu příspěvků, ale nechci kvůli tomu spamovat celé forum.
Email: [email protected]
Stačila by mi asi čeština na AC II, až se dostanu k dalším dílům, tak bych se kdyžtak ozval.
 
Funguje překlad i na steamovou verzi Assassin's Creed II Deluxe edition? .......
 
@Zhilian
Ahoj, viem, že je tu toho plno ale ak by sa dalo tiež by som poprosil češtinu na AC 2, Brotherhood a Revelations. Mám kúpené krabicové verzie kde bola čeština ale pri prechode na nový pc sa mi to nedarí nainštalovať takže ich musím stiahnuť a už bez češtiny. Po rokoch čo to mám a tešil som sa replay tak ma skoro odje... mail: [email protected]
Ďakujem moc dopredu
 
Nechcete to už sem opravdu konečně nahrát aby tu skončil ten nesmyslný spam? už je to fakt trapné ... teď jsem se i díval - přes Heureku což je asi nejjednodušší nástroj a minimálně ACII a Brotherhood nevidím že by se dal v krabičce někde sehnat a i kdyby tak to bude max v jednotkách kusů , takže nějaký řeči o Playmanovi, kterému je to stejně jedno už prostě nejsou na místě ...
 
Pokud má @Zhilian problém s tím že by to bylo na jeho jméno jsem ochoten to klidně vzít na sebe a zveřejnit to pod svým jménem, ale jak tady @CougarCS93 zmiňuje Playmanovi to je jedno (zdá se mi že sem někdo dokonce posílal screen z konverzace kde psali že jim to nevadí) a Ubisoft se to nemá šanci dozvědět, leda že by se doopravdy ukázal nějaký blbeček který by to šel nahlásit a Ubi by to potom řešil, což je stejně velmi nepravděpodobné. Každopádně doufám že admin přidání češtiny povolí...
 
dobry den, prisla uz nekomu z vas cestina na email nebo se tu zada zbytecne?
 
Já se zveřejněním češtin problém nemám. Ale na Playman.cz stále hry s češtinou jsou, kromě AC Brotherhood. Po domluvě s adminem to sem dávat nebudeme.
https://playman.cz/hry/assassins-creed/
https://playman.cz/hry/assassins-creed-2-dd/1016937424/
https://playman.cz/hry/assassins-creed-a-assassins-creed-2-specialni-kolekce/
A chápu, že nikdo nechce zbytečné problémy.
Pokud má někdo zájem o CZ, tak piště PM, nemám sílu na to, abych tady neustále kontroloval, kdo si o to napíše. Nehledě na to, že někteří umí být dost nepříjemní.
Je vás zkrátka moc a na tohle fakt nemám čas ani náladu. Pokud budu mít PM, tak je to mnohem rychlejší a jednodušší.
Berte nebo nechte být.
 
Naposledy upraveno:
muzu otazku? jak poslu PM? nikde to nemuzu najit, nebo je to limitovano poctem prispevku jak sem nekde cetl?
 
Bez urážky, ale admin tohoto webu je opravdu k smíchu, jestli to zatrhnul a nějak nechápu ty odkazy na web Playmanu , že tam ty hry jsou ... Logicky tam jsou a budou když je vydávali , ale koupit se to už nedá, tak v čem je problém? :) fakt trapné to radši posílat přes PM po jednom než to sem prostě nahrát aby byl klid.
 
Dobrý deň rešpektujem vaše rozhodnute, no chcel by som podotknuť že keď som sa pýtal Playmanu tak povedali že žiadné práva na češtinu nevlastnia. Neviem čo je na tom pravdy. Tiež by som povedal že síce češtiny Assassins Creed 2 a pod sú na playmane no už niesu dostupné ku kúpe. Pre info Assassins Creed 1 je čeština robená Cenega Czech a nie playmanom. Ale to je jedno rešpektujem a chápem vaše rozhodnutie.

Chcel by som vás poprosiť. Nie každý môže posielať PM kvôli tomu že nemali 5 príspevkov.
Preto sa chcem spýtať či by bolo možné vás kontaktovať aj ináč?
Predom ďakujem za vašu odpoveď a ochotu.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, spasiteli - mohla bych poprosit o češtinu k AC 2?
Horko těžko jsem si stáhla Steam a jediná verze, která byla k základnímu prvnímu dílu dvojky, byla jen de Luxe, což je sice fajn, ale mamka i já s angličtinou docela bojujeme.
Pěkně prosím, smutně koukám :)
 
O pár komentárov vyššie Zhilian povedal že máš písať do PM (Súkromnej správy) myslím si že môžme byť radi že vôbec niečo také pre nás spraví. Na komentáre o prosenie o češtinu vôbec nereaguje a nič ti nepošle do kým mu nenapíšeš PM.
 
kdyby sem napsal mail tak by to taky slo :)) tusim ze jeste jeden koment a muzu snad uz tu PM poslat :D
 
Super že to sem konečně někdo dal, i když to není instalačka :( , ale proč je to proboha ve Steam návodech hry Dishonored, když AC tam mají normálně svoje karty ???
 
Čo som sa pozeral do vlastnených hier, tak AC nevlastní iba spomenutú Dishonored. Tak to vyzerá, že asi Steam neumožnuje vkladať návody do nevlastených hier.
 
Já taky tyto AC na Steamu nevlastním, ale když jsem si dal třeba Brotherhood a vytvořit návod, tak mě to normálně pustilo ... Jestli by šel zveřejnit to nevím, nevytvářel sem ho, ale počítám s tím, že když mě to pustí k tomu ho vytvořit , tak by to bez problému šlo ... stejně jako psát do diskusí atd... bez vlastnění hry nejde akorát napsat recenze .
 
Back
Top