• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

Dobrý den,

koupila jsem si přes Uplay trilogii AC s Eziem, a zjistila jsem, že chybí CZ titulky. Mohla bych poprosit @Zhilian o poslaní češtin (AC 2, Brotherhood a Revelations) na email [email protected] . Slibuji, že ji budu používat jenom pro soukromé účely. Omlouvám se za spamování nemám dostatečný počet příspěvků na psaní soukromých zpráv.

Děkuji
 
@Zhilian Zdravím, nemám možnost PM, mohu taktéž požádat o všechny tři češtiny na Asasíny na [email protected] (2,Brotherhood a Revelation), pouze pro soukromé účely.
Děkuji mnohokrát.

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dobrý den @Zhilian ,

mohl bych také poprosit o češtinu na trilogii AC2, Brotherhood a Revelations? Pouze pro soukromé účely. Také jsem si chtěl zahrát po letech a koukal jsem, že na Uplay není s češtinou. Můj email [email protected] .

Předem děkuji za odpověď.
 
Dobrý den.
Jelikož krabicová verze AC 2 není k sehnání a starší verze češtin nefungují, rád bych požádal, zdali by mi prosím někdo nemohl zaslat češtinu k Assassins Creed 2, např @Zhilian
Děkuji předem mnohokrát všem, kdo by mi chtěli pomoct. Můj email [email protected]
 
Dobrý den,

pokud někdo ještě sleduje toto téma, mohu taktéž poprosit o češtinu do AC2 a Brotherhood, pro soukromé účely? Revelations je na Uplay v jazyce českém, ale ráda bych se vrátila z nostalgie k Eziovi a čeština mi tam prostě chybí. Předem děkuji.

[email protected]

edit: HA! Chlebodárce/češtinodárce @Zhilian lze označit, takže s nadějí tak činím.
 
Ahoj mel bych prosim taky zajem o cestinu pro AC2 a AC Brotherhood (a ted nevim jestli je i v Revelations) @Zhilian ... byl bych moc vdecny ... Eziova trilogie je top a nechapu v tomhle rozhodnuti Ubi kdyz skoro vsechny ostatni dily cestinu maji ... Email: adam.kubien27(at)gmail.com ... diky moc
 
Ahoj Zhiliane pekný den prajem prosím poslal by simi cestinu na Assassin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's creed revelations dakujem za ochotu dakujem [email protected]
 
Ahoj nemůžu se nějak proklikat ke zprávě přímo. Také bych poprosil o češtinu k AC čistě pro soukromé účely . email: [email protected]
Díky moc
 
Pokud je to možné taky bych poprosil o češtinu do Ezio trilogie na [email protected] Dnes jsem to znovu stáhl na steamu a zjistil, že jiné češtiny už nefungují a bez ní by to nebylo ono. Moc děkuji.
 
Dobrý den
Potřeboval bych menší radu ohledně AC Revelations když hru zapnu trhá se mi strašně obraz i když zapnu vsync a přesto u starších AC se mi tohle nedělo i když vsync byl zapnutej.
 
Trhanie obrazu v hre Assassin's Creed Revelations
Staci zmazat subor v hre
systemdetection_0.dll
 
Díky
ono to fakt pomohlo v životě by mě nenapadlo něco takového smazat nějaký soubor fakt dík.
 
@Zhilian Nebylo by nejlepší ty češtiny zveřejnit ? Je tady hodně lidí co si o ni žádají a co jsem tady četl diskuzi tak byl problém akorát s Playmanem protože se stále prodávali krabicové verze které češtinu obsahovali jenže ty už se koupit nedají...
 
Samozřejmě, že by bylo lepší je zveřejnit. Tohle je pro mě nová informace. Zkusím se na to radši ještě zeptat admina.
 
Já bych to zveřejnil, i kdyby se prodávalo posledních pár krabic, Playmanu to prostě bude ukradený, pokud by se tu nenašel nějakej s prominutím, aktivní pitomec co by jim hned psal maily o dovolení .... A vemte si jak ty hry už jsou staré ...
 
Češtiny už tu kdysi byly a musel jsem je stáhnout pryč.
Adminovi jsem už napsal, a teď čekám na jeho vyjádření.
 
Back
Top