• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

@dainIronfoot
Ale chodí, jenže už několikrát psal, že tady to řešit nebude, takže pokud mu nenapíšeš PM, máš prostě smůlu. Vím z vlastní zkušenosti. Tady už máš tři posty, takže pokud nemáš ještě nějaké jinde, stačí už někde jen dva a ta možnost se ti zpřístupní.
 
Děkuji, za tuto zprávu, i když nebyla přímo pro mě, ale moc mi pomohla.
 
@Scimani
Ide o to, že aj PM aj mail som mu poslal a nič, no čo už. Ale ak by si preklad mal, tak mi ho, prosím, pošli. Prípadne aj niekto iný. Ďakujem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
@sveter Ďakujem to som potreboval vedieť buď som taký sprostý alebo som to tu fakt nikde nevidel :D
 
@radfa @hyba1991 Nemáte zač, rád jsem pomohl, jestli to teda pomohlo a máte, co jste chtěli.
@dainIronfoot Tak to fakt nevím. Vytvořil jsem s ním konverzaci, jakmile se mi zpřístupnila a do dvou hodin jsem ji tam měl.
 
@Zhilian
Přeji pěkný den, omlouvám se za to, že nepíši přes PM, ale nějak mi to tu nefunguje. Chtěl by sem poprosit o češtiny na Assassins Creed 1,2,Brotherhood a Revelation pro mé osobní použití. Vlastním kompletní kolekci Assassins Creed na Uplay, ale tyto díly jsou bohužel pouze v angličtině.
Děkuji předem, můj e-mail je - [email protected]
 
Blbá otázka proč nepřeložite assassins hry z angličtiny sami? Pak playman nemůže říct ani slovo, protože je to vaše čeština
 
Blbá otázka proč nepřeložite assassins hry z angličtiny sami? Pak playman nemůže říct ani slovo, protože je to vaše čeština

Ano, to by se dalo. Ale jak chceš okázat, že jsi nepoužil jejich překlad, když je dávno hotový. Jediný způsob, který mě napadá je, projít celou hru s oběmo češtinami a hledat odlišnosti v překladu nebo vytáhnout text a porovnat je.
 
@Zhilian
Ahoj, mohol by aj ja takisto poprosiť o preklady na AC 2 a Brotherhood? Stiahol som si to cez Uplay a bol som nemilo prekvapený nakoľko som chcel zaspomínať a moja angličtina nie je až taká dobrá. Samozrejme len pre vlastné účely :) Môj mail je [email protected] Vďaka.
 
Zdravím, nedávno som si zakúpil Eziovu trilógiu a zistil som, že české titulky sú len v Revelation. Mohol by som poprosiť o zaslanie češtiny do AC2 a Brotherhood na email [email protected]? Češtinu mám v úmysle použiť len na vlastné účely. Ďakujem.
 
Zdravím :),
Přátelé chápu to správně tak že pokud bych měl krabicové verze z české distribuce od Playmana tak bych měl všechny 3 zmiňované díly v češtině? Jinak chtěl bych též poprosit @Zhilian o zaslání českých překladů na všechny 3 díly čistě a pouze pro soukromé hrací účely.
Můj email jest [email protected]
Díky moc :)
 
@Zhilian
Zdravím,
Chtěla bych se zeptat, zda byste mi také mohl poslat ten český překlad? AC Brotherhood.
1 i 2 jsem odehrála v aj, ale nebaví mě jak mi občas něco unikne.
mail: [email protected]
Předem děkuji
 
Zdravím,
také bych rád poprosil @Zhilian o češtiny do Eziovské trilogie. Po letech jsem si ji chtěl znovu zahrát a jaké bylo mé zklamání: všechno v angličtině, se kterou si tedy vůbec netykám. Email: [email protected]
Děkuji.
 
Back
Top