• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

Já jsem u té komunikace kdysi nebyl, jen jsem tu situaci zaznamenal. Víc by nám mohl říct bývalý admin @Kamil , jestli sem ještě chodí.
 
@Zhilian v tom případě bych rád poprosil o češtinu pro osobní použití. Můj mail neco.mi.nesedi(at)seznam.cz

Jinak, já osobně psal na Playman (níže přidávám screenshot z konverzace) a tváří se, že s češtinou už nemají co dočinění.
Psal jsem i přímo na Ubisoft, ale zatím se neozvali zpátky.

playman_cz.png
 
@Zhilian Zdravím, taky bych si dovolil požádat pro své vlastní účely o češtinu na Assassins Creed Brotherhood.
Zkoušel jsem češtiny dostupné na fóru Steam, ale žádná nefungovala. Vždy problém s černou obrazovkou . Vě
Děkuji mnohokrát
email: [email protected]
 
na uložto jsem našel překlad má pár mílích chyb ale jinak funguje je kradený ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj Zhiliane , mohol by si mi poslat tie čestiny na trilogiu z eziom nemam v umysle rozsirovat nemam dovod len cisto na moju osobone pouzitie rad by som si to zahral ale bez cestiny to nie je ono dakujem :) [email protected] :)
 
[QUOTE="Zh...[/QUOTE]
Prosím ťa ak by si mal preklad na AC II, a ďalšie po AC III, ktoré sú tu očné budem rád ak by si mi ich poslal. [email protected]
 
Zdravím, mám stejný problém ... Kupoval jsem na uplay Assasíny v balíčku kde byla dvojka, bratrstvo a revalation no a samozřejmě díky neschopnosti Ubisoftu tam češtiny nejsou. Rád bych češtinu na Bratrstvo pokud jí tu někdo má, nebo by jí Zhilian byl schopen poslat a to mi neříkejte, že by tu nemohla být nahraná na webu. Copak by na tom někdo profitoval? Všechny distribuce jsou ukončeny, Ubisoftu je to ukradený když jí na Uplay nedá, tak v čem je problém?

Kdyby byl někdo tak hodnej a poslal link : [email protected]
 
@CougarCS93 Čeština pro AC: Brotherhood by se zde nahrát nemohla, jelikož se dá zakoupit v češtině. AC2 jsem při rychlém hledání k zakoupení nenašel, tudíž tady by se možná dalo domluvit s vydavateli češtiny zda by se zde nahrát mohla.
Zkrátka není možné nahrát zde na web češtiny do her, které jsou stále k zakoupení v češké lokalizaci.
 
Nazdar lidi, pokud chce někdo CZ, tak mi napište PM. Je to přehlednější, než tady luštit, kdo si o ně napsal.
díky
 
Naposledy upraveno:
Asi jsem hloupý... Kde se tady dá založit PM??? I když zajedu do konverzace, tak tam žádnou možnost na založení PM nemám.
 
Stačí kliknout ja jméno uživatele, se který chceš založit pm. poté zmáčknout začít konverzaci.
 
@Ligtning Musíš být členem fóra (mít napsáno alespoň 5 příspěvků), což ale neznamená, že kvůli toho nesmyslně zaspamuješ fórum :) Samozřejmě tobě napsat může kdokoliv jiný.
 
To je celkem problém jelikož mi nejdou psát PM... zkusím to nějako vyřešit...
 
Ahoj, rozhodla jsem se si zahrát všechny AC od začátku a už na první díl, se mi nepodařilo nějak naroubovat češtinu na steam verzi. Tak jsem to dohrála v Aj, teď bych se ráda posunula k druhému dílu a jak bohužel opět zjišťuji s češtinou je problém. Mohla bych tedy poprosit také o zaslání na marcelkacz(et)seznam.cz? Mockrát děkuji

P.S. Je opravdu velmi podivné, když si člověk nemůže oficiálně zakoupenou hru zahrát ve svém jazyce, zatímco kdyby ji upirátil tak může...

@Zhilian Bohužel nejsem členem pro poslání PM.
 
Timanris k ps. Ne to není pravda, hry se prodávají/prodávali s cz a to krabicové verze. Na první, druhý a brotherhhod existují upravená cz. Díl Rogue za "chvíli" bude mít taky cz. Takže všechny díly ac v digitální formě mají češtinu.
 
Tak myslela jsem teď první a druhý díl, dál jsem se zatím nedostala. Tak to vím že se prodávali krabicové verze, ale teďka se skoro vše jede na PC jen digitálně a tam jsem to prostě nesehnala. Proč když na jedničku vyšli cd s dabingem tak to na steamu a uplay neni? Něco sem našla ke stažení, ale nic mě nefungovalo. To stejný teď ta dvojka. Zatímco kdybych si stáhla crack verzi tak tam ten dabing mám...
Žádnou upravenou funkční češtinu na jedničku a dvojku sem nenašla.
 
Jo právě prohledávám fóra a hledám něco, kde bych mohla smysluplně reagovat a mít tak možnost psaní PM.
 
Back
Top