• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Assassins creed 2, brotherhood, revalation

@CougarCS93 Právě že by to mělo jít přidat i když hru nemám, ale Steam na mě vyběhl vždycky s hláškou "Chyba při ukládání názvu, nemáte oprávnění bla bla..". Tak jsem prostě vzal random hru z knihovny a dal to tam... Já ty Zhilianovi instalačky mám, ale nebudu je zveřejňovat, o to ať se postará on sám. Každopádně souhlasím s tím že je trochu stupidní nepovolit zveřejnění tady, ale admin má k tomu asi nějaký důvod.
 
Naposledy upraveno:
Zdar rád bych napsal Zihilianovi PM ale nejde to, poradí někdo? děkuji jinak díky za češtiny k batmanům
 
skus si otvorit jeho profil a hore si klikni informace a tam daj zacit konverzaci...aspon ja som mu tak pisal a poslal mi cestinu...alebo si stiahni s tych linkov co tu nahodil na steame
 
@Zhilian Chtěl bych se jenom zeptat jestli není čeština i do AC revelations pokud je bych byl rád kdyby jste zveřejnil alebo poslal na email [email protected] PS: poslal bych cez pm ale nefunguje mi to i když jsem zveřejnil 5 příspěvkú
 
Čeština je součástí i Uplay verze u Revelations a taky u trojky, mám dojem že byla přidána až později, v době vydání her jsem ji v nabídce neměl.
 
Zdravím, poslal bych PM ale nemůžu, poprosil bych prosím o čestinu do AC2 A Revelations, popřípadě i do jinych jestli je možno, Čestinu budu mít jen pro osobní učel a nikde to postovat nebudu , dostal jsem naladu si zahrat opět všechny díly AC co vlastním a z Čestinou je to jiný požitek
Můj mail : [email protected]
Předem děkuji za odpoved a zaslaní.
 
Zdravím, poslal bych PM ale nemůžu, poprosil bych prosím o čestinu do AC2 A Revelations, popřípadě i do jinych jestli je možno, Čestinu budu mít jen pro osobní učel a nikde to postovat nebudu , dostal jsem naladu si zahrat opět všechny díly AC co vlastním a z Čestinou je to jiný požitek
Můj mail : [email protected]
Předem děkuji za odpoved a zaslaní.
Co takhle trochu číst, než něco napíšu?
 
Ano ludkovia nepotrebujete spamovat Zhiliana koli cestine na Revelation aj ked steam pise ze cestina tam nieje tak hra sa spusti v ceskom jazyku
 
Back
Top