• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Art of Murder: FBI Confidential

Art of Murder: FBI Confidential Verzia 1.1

NAItReIN přidal nový překlad:

Art of Murder: FBI Confidential - České titulky do hry Art of Murder: FBI Confidential.

Popis hry:
Mesto New York opantal strach vyvolaný sériovým vrahom. Polícia sa snaží nájsť akýkoľvek záchytný bod, ktorý by ju priviedol k vrahovi. No pri každom prípade nájde polícia iba podpis vraha. Pri obetiach necháva artefakty z Južnej Ameriky. Poľovačka na ducha začína.

Staňte sa Nicole Bonnetovou, mladou agentkou FBI, a prijmite výzvu! Kto vraždí? Psychopat alebo skôr dôkladný inteligentný muž? Na to, aby ste zločin vyriešili, musíte začať uvažovať ako zločinec.
  • ...
Zjistěte více o tomto překladu...
 
NAItReIN doplnil k překladu Art of Murder: FBI Confidential nové informace:

Úprava fontov v hre

Myslím si, že stále sa nájde niekoľko záujemcov o túto hru. Preto som aktualizoval preklad.
Pôvodná verzia mala okolo 160MB, upravená má iba 2,1MB!
Nová verzia prekladu obsahuje aj zmenu fontov v hre. Pôvodné fonty, ktoré sa používajú pri dialóloch, opise predmetov boli dosť ťažko čitateľné, preto som zmenil definičné súbory. Teraz sa namiesto bitmapových fontov používa písmo typu TrueType s veľkosťou 12px. Farby fontov zostali rovnaké.
Odkaz na stiahnutie je rovnaký ako v profile a...
Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
"Asi to mas rozbity" a nejde to stahnout. Docela skoda, koupil jsem hru z duvodu, ze je tady na ni cestina a jeste netusil, ze nepujde stahnout.
 
Top