1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Armikrog

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil UNKOWN14300, 17 Listopad 2015.

1. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím.
    Pokud by někdo hledal tento překlad tak Merlin ho dělá a pomaly končí.
    http://merlin.mablog.eu/

Trailer:

2. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Autor u něj píše 100%, ale objevila se tam teď bohužel informace "...vydanie prekladu odkladám na neurčito"

3. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Preložil som všetko, okrem steny s históriou Armikrogu. Preklad je na verziu 1.03, ktorá už ale nie je aktuálna a aktualizácia prekladu by trvala dlho. Na to nemám čas, a už ani chuť. Každý update hry niečo pokašle.

4. Bargud

Bargud Člen

Ahoj, nechtěl bys prosím aktualizovat svůj překlad? Vím, že jsi psal že nehodláš dělat aktualizace, dokud hra bude mít bugy, ale to už delší dobu nemá. Aktuálně mi překlad totiž nejde.
    Díky za info.

5. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Nie, nebudem ho aktualizovať.

6. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Chtěl bych se jenom zeptat, jak může patch zkazit lokalizaci? Nebo tedy tolik ztížit, že by to stálo hodně času.

7. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

V prípade Armikrogu (a aktuálne napr. aj Firewatch) je text rozhádzaný po level* archívoch. Armikrog ich má 80 a v takmer každom je časť textu. Update herného kódu tieto archívy pozmení. Texty treba hľadať, selektovať ich od iných textových údajov (premenné, názvy funkcií) a dávať pozor, aby si nepreložil to čo nemáš, lebo hra bude padať. A len nájdenie textov mi naposledy zabralo 2 dni.
    Potom treba už preložený text napasovať na nové texty, a všetko to importnúť späť do hry.
    Do tohto sa mi teda vôbec nechce púšťať, preto je Armikrog na konci zoznamu mojich prekladateľských plánov.

Ešte dodám, že tých exportovaných súborov, ktoré musím prezrieť, či neobsahujú text, je vyše 45 000. Kopec radosti :D

Ale ak by sa mi podarilo urýchliť hľadanie a export textov, tak by som preklad rád aktualizoval, hoci mňa osobne hra sklamala. The Neverhood FTW :D

• Informativní Informativní x 1
    Naposledy upravil: 14 Únor 2016

Sdílejte tuto stránku