• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 2205 (včetně DLC)

Anno 2205 (včetně DLC) Final

tak snad stačí napsat "hele hoši seru na to" a pokusit se udat již přeložené texty aby se to někdo pokusil dopřeložit. Vím že mu chtělo pomoci spousty lidí takže proč alespoň jeden nevyšel?? Tady prostě schází informace
 
Překladatele jsem zkusil kontaktovat osobně i mu přímo nabídl svou pomoc. Tato komunikace je dosud bez odezvy.

Nastalá situace mne mrzí, ale jakmile se autor nevyjádří, případně nedojde k předání a pokračování překladu někým jiným, bude tento překlad na konci měsíce vyřazen z naší databáze.
 
Je to divné celkem pravidelně komunikoval. Bylo by škoda to ukončit když asi nechybí už tolik. Pokud se to nedaří dokončit už z jakéhokoliv důvodu měl by to rozumně přiznat a nabídnout to někomu k dokončení. Nikdo se přece na něj nebude zlobit
 
Ach jo poslední dobou to jde s překlady strategií s kopce zas..A to jsem se tak radoval :D
 
Sumilek mi odpověděl na mail, nemá vůbec čas a předpokládá, že to do konce roku nestihne.
 
Skepticky jsem to viděl už začátku. A to nemluvím ani o datadiskách že.. škoda no. Stejně nechápu proč distributor najednou neudělal lokaci.. škoda. Aspoň že je 2070
 
Ahojte. Sledujem toto od začiatku a aj som sa pokušal kontaktovať autora. pretože som sa od začiatku pustil do SK prekladu..
Anno 22052016-11-30-21-19-14.png
Anno 22052016-11-30-21-16-56.png
Anno 22052016-11-30-21-16-51.jpg
Anno 22052016-11-30-21-16-56.png
Anno 22052016-11-30-21-16-51.jpg


používam ho už dlhšie ak má niekto záujem múžem ho poskytnúť i s radami ako na to... treba tam ešte do prekladať niektoré texty ale ako "interfejs" je preložený no je treba na ňom prípadne popracovať...

môj email.. : [email protected]

Anno 22052016-11-30-21-17-3.png
 

Přílohy

  • Anno 22052016-11-30-21-18-13.jpg
    Anno 22052016-11-30-21-18-13.jpg
    677,7 KB · Zobrazení: 65
Naposledy upraveno:
ešte doplním že sú tam všetky DLC počnúc Tundrou končiac.. Frontiers.. tým ale musím dodať že ak máte len základnú hru a hlavne ak nie legálnu, nebude vám ten preklad k ničomu, vlastne ano, ale bude ho treba takmer celý prerobiť.. ťažšie na rýchle vysvetlenie, ono ten súbor prekladu mal svoju evoluuciu...
 
Mad Man : Tak zmiňovat nebo řešit warez je podle mě zbytečný. Doufám že takových lidí je minimum a pro ně ani překlady určené nejsou. Je super že aspoň někdo odvedl takový kus práce. Kdyby se tu někdo ozval a dalo by se to dohromady bylo by to super. Jinak je tam ještě anno-pedie ? Tu jsi asi nepřekládal nebo ano?
 
Sierpe: Nešlo o riešenie warez.. bolo to len také info... S príchodom DLC Orbit sa prešlo i k ochrane Denuvo a tým to je vyriešené, ešte doposiaľ neprelomené...

Pfuuu a Annopedia tam nie je čo ma kus mrzí, ale na druhej strane je menej čo prekladať. Ono sa to už nepodobá k Anno 1404 a 2070, ktoré sú podobné.
A zatial sa nikto neozval..
 
No mě tohle ANNO láká ohromně. Ten měsíc vypadá božsky. Každopádně dokud to nebude přeloženy aji se všema DLC tak můžu jen smutně koukat. Snad se někdo ozve a zkompletuje se to. Sk mě vůbec nevadí super že někdo se toho chytil.
 
:) Mnoho ľudí práve toto Anno sklamalo.. ja som ho najprv obchádzal.. a nakoniec ma nadchlo a kúpil som si hned colector verziu.. a pre mňa je to graficky ozaj veľmi pekné s pár novými funkciami..
Čo sa týka prekladu ako som už spomínal ja tam už mám doplnenné všetky DLC.. a prekladal som si hlavne tie prechody ako ked sa napríklad prešlo na Burzu Anno 22052016-12-1-23-53-12.jpg Anno 22052016-12-1-23-53-20.jpg či Orbit Anno 22052016-12-1-23-54-48.png Anno 22052016-12-1-23-54-54.jpg Anno 22052016-12-1-23-55-2.jpg je ale pracda že tam ešte je čo prekladať no mne pri hraní to stačí.

Rád sa zaoberám aj technickými vecami. Ako som si pri Civilizácii VI doplnil na úvodnú obrazovku civilopédiu 289070_20161202001159_1.png alebo do jazykov som si pridal slovenčinu ako ďalší jazyk že som nemusel nahradiť trebárs poľštinu či angličtinu 289070_20161202001220_1.png

Posledne som ale pri Battlefield 1 narzil.. zatial som sa nedopracoval k súborom s textami.. čo mám tak tam treba trochu sa vyznať v Pythone.. a na to som starý a lenivý to šrotiť.. tam by som uvítal zase pomoc ja.. oki dotláchal som ;)
 

Přílohy

  • Anno 22052016-12-1-23-53-27.jpg
    Anno 22052016-12-1-23-53-27.jpg
    205,4 KB · Zobrazení: 55
  • Anno 22052016-12-1-23-53-39.jpg
    Anno 22052016-12-1-23-53-39.jpg
    164,1 KB · Zobrazení: 59
No já četl že základ nebyl taková bomba ale že to ty DLC dost spravili...
 
Ano, nebolo to celkom ono, v základe ma ohúrila grafika, ale to k hrateľnosti veľa nepridá. DLCs to kus vylepšili.. je na to niekoľko recenzií.. ale to musí skúsiť asi každý sám. Ja som na tej hre určite stravil 300 hodín ak nie aj viac.. uhh. Zaujímavosť bola.. že pri kúpe "kolektorky" si mal "seešn" pas so sľúbenými DLC Tundra a Orbit. A ako posledné vyšlo Frontiers ktoré už bolo platené a hned v prvý deň som si ho aj dokúpil. Neľutoval som. No komunita sa akosi burila a protestovala že malo byť súčasťou "sejšnu" hoci jasne bolo pri sejšne udané iba Orbit a Tundra. No nakoniec Ubisoft povolil a zaradil ho teda medzi Neplatené ako prídavok. Čiže mi nakoniec peniaze vrátili.
 
Ahoj Mad Man nemozes nam niekde poskytnut aspon tu tvoju rozpracovanu verziu??
 
Super ,že pokračuješ,už jsem myslel,že jsi se na to dočista vysr...Docela se těším,až to dobojuješ do konce..Díky..
 
Ahoj všem. Tak jak jste si mohli povšimnout, na překladu zase a opět pracuji. Teď překládám ještě zbytek vět tlachání a mělo by to být. Do toho jedu korekci. Každopádně jak je uvedeno v infu, je to jen na základní herní verzi 1.0 (bez update a dlc). Updaty a pokud pujde i nějaké to DLC, tak to uvidíme, mail s dotazem na toto jsem poslal technikovi. Musí se zjistit, co konkrétně s tím updatem se mění a co vše obsahuje DLC (myslím tím text). Dále se musí udělat testování, protože až teprve ve hře se zjistí, co a jak je potřeba změnit v textu a za další, jak jsem uvedl, mám jen řádky textu pod sebou, takže nevím souvislot textu mezi sebou a za druhé nevím jaké osobě (žena-muž), se ty věty přiřazují. V tom je problém v angličtině, pokud je to v první osobě, tak to nepoznáte. A to nemluvím o krátkých větach, kdy člověk někdy neví, co tím chtěl básník říci (protože nevím na co navazují). Takže držte pěsti, ať se dopracujeme zdárného konce. Čest pařmeni:nailbiting::wacky:;):D
 
Dobrý den,chci se zeptat jak to vypadá s češtinou,klidně pošlu i příspěvek jestli to pomůže hru si chci koupit až jestli bude čeština jinak držím palce.
 
Všechny zdravím, malé info o překladu. Všichni jste si všimli, kdo sledujete, že se překlad zastavil. Řeší se nějaké technické věci. Věřím, že vše dopadne podle plánu a tím pádem přijde bohužel menší negativní info, ale co důležité, tak mnohem větší pozitivní info o překladu, které potěší většinu z vás. Mějte strpení, čekám na odpověď technika, který na celé věci pracuje, ale jak sami víte, každý má jen omezený volný čas pro práci a tudíž není možné mít vše hned. Více slibovat a sdělovat nyní nebudu ;):)
 
Info k aktuálnosti překladu hry přidáno na hl. straně ke dni 17.2.2017.;):)
 
Mě by zajímalo jak to bude fungovat na steam verzi. Už se vyřešil problém s Denuvem ?
Děkuji za odpověď:)
 
Zdravím,
Tak sem hledal češtinu a sem rád že sem na ni narazil. Sice ještě teda není, ale určitě se dočkám.
Jinak sem si zrovna včera tuhle hru koupil(160Kč) a mám ji na Uplay od Originu. Ještě teda dokoupím postupně DLC Tundra, Orbit a Frontiers a na zimu budu připraven.
Jinak bych určitě vyzkoušel pak kontaktovat Ubisoft, protože před stahováním hry mi dali nabídku ke stáhnutí dalších jazyků. Kdyby Vám přidali Váš překlad na tak kvalitní úrovni, tak by to bylo super :)
Jinak jestli je venku pirátská verze hry, tak je možné, že je v originálu odstraněna s dalším updatem hry. Nevím jak na tom budou verze Steam a Uplay, ale i snad se cesta k češtině najde i pro legální uživatele. U Steam verzí u některých her funguje neoficiální čeština, tak snad :)
Autorovi přeji trpělivost úspěch a takový si zaslouží určitě i fin. ohodnocení. Tak pokud se podaří, tak mile rád pošlu autorovi překladu nějaký to kilčo :)
Mějte se a dík.
S pozdravem historik Archa
 
Jsem rád, že se tento překlad hry vytváří. Pokud by jsi potřeboval pomoci (i když vím, že se překlad blíží ke konci) dej vědět a já rád pomohu ;)
 
Back
Top