1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Anno 2205

Téma ve fóru 'Koš' založil Chidlink, 16 Říjen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Chidlink

Chidlink Člen

Zdravím všechny. Bohužel tahle hra výjde v angličtině, bylo by super kdyby se někdo ujal překladu. Děkuji.

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. DacMonald

DacMonald Zabanován

Prej ofi čeština nebude, nevite tedy asi někdo na ni pracuje??

3. Sierpe

Sierpe Člen

Otázka je jestli to vůbec bude technicky možné kvůli Uplay..

4. Godxon 1

Godxon 1 Host

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Chidlink

Chidlink Člen

A bude to teda někdo překládat ?

6. Zdravím, čekám právě s koupi Anno na češtinu, kdyby na tom začal někdo dělat, rád příspěju cca 500kč na vývoj.

7. sumilek86

sumilek86 Člen

Tak jsem koukal na texty a už na tom trochu pracuji, ještě musím tady probrat technické věci s klukama, co to umí, tak uvidíme.

8. Chidlink

Chidlink Člen

Hurááá :) Fakt si mi udělal radost, děkuji a přeji hodně štěstí

9. sumilek86

sumilek86 Člen

Jinak jak už jsem psal na ******** re:
    Ahoj všem, tak já trochu na tom pracuji. Sice nějaké rozsáhlé věty tam víceméně nejsou, ale pořád toho je dost. Od včerejška, co jsem začal, jsem přeložil přes dvěstěpadesát řádků různě dlouhého textu. Sice hru hrát asi ani nebudu, ale pokouším se o svůj první překlad. Texty jsem dostal od Godxon1, tím mu zatim děkuji a i za rady. Pak musím, ještě sehnat někoho na technické věci ohledně vkládání zpět do hry. Jinak se přiznávám, že nejsem nějaký přeborník v angličtině či tlumočník, tudíž bych nerad, aby se na mě někdo poté obracel, že je to hrozné, proto se radši budu označovat jako pokročilý začátečník :)) Už jen pro příklad překládat samotné texty, když ani nevím k jaké situaci jsou přiřazeny je dost těžké a možná to bude chtít poté nějaké úpravy. Čeština je rozmanitý jazyk. :))

10. sumilek86

sumilek86 Člen

Potrebuji komunikaci s nekym, kdo ma originalni hru ohledne prekladu hry? Je tu nekdo takovy?

11. Zdravím kde by som stiahol tu cestinu ?

12. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku