• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Anno 2205 (včetně DLC)

Anno 2205 (včetně DLC) Final

Takže to vypadá tak že je přeloženo téměř vše i se všemi DLC tzn i Tundra jak tu někdo psal. Našel jsem jen drobnost odeslal autorovi a bude se to řešit. Samozřejmě drobné opravy textu, slovosled a ten mužský a ženský rod jak už psal autor posílejte ať z toho takto všichni uděláme super češtinu. Za mě velké poděkování
 
Komu cz nejde. Napiste na mail viz hlavni stranka. Zkusime vyresit.
Pro: Kamil - dobre pak napisu a treba se s technikem muzes domluvit. Je pravdou, ze ja jsem v tomhle navic. :D
 
Chtěl jsem otestovat češtinu ve hře . Jak píše admin. Kamil , člověk neví , jestli probíhá instal. , nebo ne , ale chápu , že je to Beta verze .
Bohužel čeština mi nejede . data17.rda jsou ve složce , jak mají být , ale po spuštění hry se mi v nastavení nenabídne čeština , jen stále původní jazyky (anglicky , německy , polsky ....). Možná jsem nepochopil , jestli soubor data_ORIG17.rda mám přepsat a nahradit souborem data17.rda , nebo něco jiného , pokud čeština nefunguje .
Jsem rád , že se někdo našel a češtinu do téhle hry udělal . V polštině se to dá hrát taky , ale není to ono . Pokud bude překlad 100% fungovat , nebude problém tuto práci ocenit .
Předem díky za info.
 
Ahoj zdravím všechny příznivce této série konkrétně anno 2205.První instalátor mi též nešel pořád stejná chyba 17.rda..Druhý už byl použitelný ale též mi při první instalaci napsalo,že instalátor neodpovídá.Stačí,ale chvíli vyčkat a ono se to rozjede.systém 64-bit Win 10.verze hry uplay se všemi DLC.Vše chodí jak má proto moc velké poděkování za obětavost s překladem týmu ,který se na tom tak nadřel.Všichni jsme čekali tak dlouho;),a nakonec se to čekání opravdu vyplatilo.A Proto si myslím,že i finanční ohodnocení je na místě.Samozřejmě je to názor jednotlivce.Každopádně hra s českou lokalizací dostala úplně jiný rozměr.Moc děkuji.
 
Ahoj všetkým a hlavne tvorcom prekladu ANNO 2205.
Ja som si kúpil túto hru za 12,49 € (Download) Ultimate edition a mne po prvom spustení prvým inštalátorom až po "Identifikovat hru" a po chvíle čakania nabehlo že čeština bola úspešne nainštalovaná.
Skúšal som túto češtinu (ešte pred zakúpením hry) aj do hry stiahnutej z netu s "liečivom", no tam práve chýbal "data17.rda" v zložke "maindata" v nainštalovanej hre.
Akurát je škoda že SAVE sa nedajú robiť počas hry ako v predchádzajúcej hre ANNO 2070, ale len keď sa ukončí hra a čo je podstatné, že chýba HELP.
Prajem všetkým veľa úspechov v roku 2018.
 
Tak super.
Anno jsem dostal k Vánocům a bez češtiny bych si top vůbec neužil. Je to super.
Už mám odehráno cca 10 hodin a nenarazil jsem na výraznější problém s češtinou.

Stálo to za to čekání! Moc díky :)
 
I já děkuji za češtinu (y),hru jsem koupil chvíli před vydáním češtiny,mám raději rodný jazyk :)
 
Díky, jsem rád, že se vám všem CZ líbí. Těm, co podpořili, děkuji. Také děkuji všem, co si hru zakoupili, kdy tím podpořili vývojáře a distribuci. :) Časem na ní dodělám nějaké úpravy. Na dotaz, zda budu překládat další díl, tak to nevím. Je to dost náročné, a když vezmu, že tohle mi zabralo bez odpočinkového času cca 1,5 roku. Tím nemyslím, že jsem u toho seděl od rána do večera, ale ubralo mi to spoustu a spoustu hodin volného času. Ti, co nějaký projekt někdy dělali, tak ví, o čem mluvím. Další věc je, že technik už skončil kvůli časové vytíženosti, dále rozsah textu a všechno kolem je prostě až moc pro jednoho člověka. Také hra se většinou nedá dobře překládat hned po tom, co vyjde. Je to z důvodu, že přichází dost aktualizací, kdy těmi se furt něco mění a to je dost nepříjemné. Taky nejsem hráč strategií, takže bych radši volil nějakou střílečku. Jinak tady mám připravený pro sebe malý projekt jedné staré hry, jak už jsem psal v diskuzi. Takže shrnuto, podtrženo, vše je ve hvězdách. Jinak stále budu rád za zpětnou vazbu při hraní hry s cz a nalézání chybiček. Zatím se mějte :)
 
Naposledy upraveno:
Anno 1800 by mohlo už mít zas oficiální českou lokalizaci. Nevyhrnujme nohavice, když brod je ještě daleko :)
 
Ahoj, díky za tvou práci a všechen investovaný čas, ale mám problém - hru jsem koupil hned co vyšla, ale DLCčka mě už moc nezajímají... takže když jsem spustil instalátor, tak hned kleknul s hláškou, že nenašel data DLCček.

Takže mám zřejmě smůlu... nechceš náhodou udělat verzi češtiny pro lidi co nemají zájem o rozšíření... hru samotnou jsem pořídil za nějakých 40 euro ze steamu a i když jsou dlc zrovna ve slevě tak se mi fakt nechce investovat dalších 8-9 euro...
 
Cz funguje, i když nemáš aktivované dlc. To nic neovlivňuje. Jiná verze cz není a není potřeba (neboli bez dlc). Budeme spolu dále řešit přes mail. Jinak to není soubor dlc. Je to soubor s kompletní cz.
 
s dakeho dovodu mi to nefunguje a nechce nainstalovat vkuse vipisuje ze chyba v tomto adresari subor data17.rda neexisuje
 
ako vyriešit data17.rda? pls pomoc .......................vipisuje ze chyba v tomto adresari subor data17.rda neexisuje
 
[QUOTE="su...[/QUOTE]

netušim ako, neviem tvoj mail. :arghh: ....................................................................................................................
 
Důležité info k instalaci a ukazující se chybě při ní (neexistuje/nenalezen soubor data17.rda). Postup odstranění chyby a instalace cz viz profil hry - info ke dni 26.02.2018.
 
ahoj akurat mas zlavu na UPLAY ultimate edition so vsetkymi DLC za 12,50 eur..to je myslim rovnako ako ta zakladna v alze.
 
Děkuju za radu, ale chci mít hru pokud možno na DVD. Proto dávám přednost krabicové verzi. Jinak teda dotaz je stále nezodpovězen, prosím tedy o radu jestli má někdo zkušenost . Děkuji.
 
Ahoj, jo funguje na všechny originální verze. Je jedno, jestli je to přímo z Uplay nebo Steam a krabicová verze na to nemá vilv.
 
Nevznikla na tuhle hru oficiální čeština, kterou pak ale přestali podporovat, nebo tak něco?
 
Back
Top