• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Byla to úmorná cesta. Cesta, která začala v únoru letošního roku. Po osmi měsících si konečně můžete stáhnout plody naší práce. Na tomto místě bych chtěl poděkovat všem, kteří se na překladu podíleli, ať už šlo o samotný překlad (@Ralph Shepard a @Coffin Corner), nebo poslední překážku v podobě instalátoru (@Sushi a Raptor). Za nás za všechny vám chci popřát spoustu propařených hodin v Anno 1800 v češtině. Věříme, že to čekání stálo za to!

Upozornění k instalaci: Instalace dojede přibližně do poloviny a pak chvíli trvá (30+ sekund v závislosti na vašem PC), než dojde k vložení překladu do původního 2,5GB souboru. Mějte proto strpení.

Upozornění pro majitele Season Passu:
K dispozici je první verze překladu s texty ze základní hry. Pokud vlastníte DLC Anarchista, Potopené poklady (Sunken Treasures) nebo Botanika, setkáte se ve hře s nepřeloženými texty. U Anarchisty v případě, že si dr. Huga Merciera vyberete za svou postavu nebo protivníka, u zbývajících dvou automaticky, protože texty jsou začleněné do kampaně i volné hry. V případě Potopených pokladů o tom informujeme u zadání prvního úkolu (viz přiložený obrázek), v Botanice to platí o všech textech týkajících se botanické zahrady (rostliny, expedice...), která se vám zpřístupní postupným hraním. Je tedy čistě na vás, zda budete hrát již teď, nebo vyčkáte na překlad také všech DLC. Tyto nepřeložené texty nám prosím nehlaste.

Kdybyste k překladu cokoli měli, kontaktní údaje najdete v souboru readme.txt, který je přiložen v archivu s instalátorem češtiny. Pokud by vás překlad učaroval natolik, že byste se za něj chtěli odvděčit finančně, i tyto údaje najdete ve zmíněném souboru (případně během instalace). Velký dík všem, kteří tak již učinili! Pakliže narazíte ve hře na nějakou chybu (netýká se nepřeložených textů), prosím o její nahlášení, opravíme ji do další verze. A to by bylo asi tak vše. Jděte pařit! :D
 

Přílohy

  • Anno1800_CZ_PP_upozorneni.jpg
    Anno1800_CZ_PP_upozorneni.jpg
    351,9 KB · Zobrazení: 41
Děkuji, jdu na to......…......……….................……...….Děkuji
 
A je to tady, jde se stahovat!
Děkujeme.....................................................
 
Taky dekuji moc :) -----------------------------------hehe,,,,,,,,,,,,,,hm vcera sem to zkousel anglicky a bomba ale bez cz bych to nehral takze to hraju pouze diky Jetrovy a prekladu techto stranek : )
 
Jste prostě machři všichni co jste se na překladu podíleli...moc Vám děkuji za Váš ztracený čas nad překladem !!
 
Děkuju za češtinu.Možná by stačilo napsat jen ta první tři slova,ale tady to nejde...:)
 
Lidi doufám že Jetrovi jako člověku co živí rodinu a má malé děti přispějete i na kafe!
 
Mohl by mě někdo, nejlepé Jatro (ne že bych ostatním pirátům nevěřil, ale... :D), nasměrovat na číslo účtu kvůli podpoře? Už jsem tu dlouho nebyl a zepoměl jsem, kde se to hledá. Měl jsem za to, že to bude na titulní straně.
 
Tak nic, našel, pardon za zmatky. Všechno bylo v přiloženým texťáku u češtiny :).
 
Hra je parádní :) a čeština je super :) ... nevíte kde se dá dat automatické vylepšení ať nemusím každý dun obyvatelstva vylepšovat ručně?
 
[QUOTE="Ba...[/QUOTE]
už dááááááááávno , jsem přispěl :)) práce se musí ocenit aby byla motivace
 
nevíte kde se dá dat automatické vylepšení ať nemusím každý dun obyvatelstva vylepšovat ručně?
To se myslím nedá, ale je tam vylepšovací nástroj, který když si zapneš, tak pak můžeš upgradovat třeba deset baráčků najednou (za předpokladu, že máš dostatek surovin na vylepšení).
 
Co dodat , všem co se nějak podíleli na češtině DÍKY . Neměl jsem problém hru hrát i bez češtiny , ale NAŠE je NAŠE :)
Vše šlape jak má a dokonce jsem začal symbolicky hrát od píky ať si tu češtinu taky vychutnám .
 
Take velmi dekuju za cestinu. Az bude trochu casu, hned se na to hrani vrhnu :) A diky cestine od Vas kluci, si hru poradne vychutnam :)
 
Asi to sem nepatri ale viete my poradiť čo mam robiť keď my hru nacitava a potom to sekne a nic nepokracuje iba hra hudba


Intel HD Graphics Intel celeron CPU G1610T 2,3 GHz
 
Naposledy upraveno:
[QUOTE="vi...[/QUOTE]
těch příčin může být vícero ,ale hlavně bych hledal chybu v ovladačích či samotné kartě , jestli to vůbec dává
 
Paráda děkujim za češtinu, vše běží jak má. U jednoho itemu jsem už narazil na jednoho překladatelského šotka (myslím že to byl echolokátor) , pošlu prtsc.
Také přemýšlím, že si to dám hezky od začátku ať si hru užiju. :D
 
já jedu od začátku a najednou vím co po mě chtějí :):roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
[QUOTE="Pr...[/QUOTE]
No právě i z tohoto důvodu o tom přemýšlím, doted jsem to valil na náhodu :D
 
Děkuji mnohokrát za češtinu, teď už si bude moci zahrát Anno i moje žena :) Za oba Černoťáky posílám něco málo oučet a přeju, ať se daří!
 
super super. Ale ač nevlastním žádný DLC tak při jedné expedici nebylo přeloženo. Nevím co to bylo zač hraju jen v rychlosti než půjdu do práce.
 
Bylo by fajn, kdybys z toho udělal screenshot, nebo aspoň napsal, o co v té expedici šlo (pokud jsi tomu rozuměl), takhle ji těžko dohledáme.
 
to už asi teď nedohledám myslím že se z té expedice už vrátili. Ale byla to volná hra a myslím že druhá nebo třetí expedice ze začátku. Tak snad někdo další zjistí
 
Super! Vše šlape jak má. Posílám nějaký to euro, jako poděkování. Jste super "manšaft". Pokračujte v tom. Jde Vám to náramně.
 
Back
Top