• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Ahoj, bohužel to možné není, bylo by to nefér vůči těm, kteří něco poslali nezištně.
 
Škoda, termín dokončení češtiny stále platí 4.10. ? Tak po vydání češtiny určitě na vznik češtiny také přispěji.Klidně mě pošli cislo učtu kam můžu přispět.
 
[QUOTE="ce...[/QUOTE]
a to je kámen úrazu sice ssd na hry a win sami o sobě jsou pomalé a pokud máš na klasickém disku tak ti ssd nepomůže , jelikož hlavní náčet běží z klasického disku , lepší volba je mít win na ssd a hry na klasice když už nic jiného a nejlepší volba jako já že na jednom ssd a máš klid , dneska není třeba mít dva disky , stačí jeden , ceny jsou už přívětivé
 
Já bych doporučil na windows SSD a na náročné hry M.2 NVMe SSD. Na tento disk se dá koupit redukce (za cca 250kč) pro PCIe 8x, když nemáte tento slot na desce. Například v GTA 5 je zozdíl v načítání dost znát. Anno 1800 ještě nemám čekám na češtinu.Tak v této hře nemůžu porovnat.
 
Zdarec Jetro klidně se přihlásím na testování pokud to pomuže mam všechna dlc
 
přesně za 14 dní vyjde čeština ,Jetro držíme palce :) a my všichni ostatní je třeba ho podpořit , jelikož to dělá pro nás , pro ty kteří nehoví jinému jazyku než rodné češtině :)
 
2Camelmann: Dík za nabídku, ale dokud tam pořád budou anglické texty, tak to moc velký význam nemá. Prozatím si vystačím sám.
2Predator: Jj, nějak rychle to utíká! :)
 
Hru jsem si koupil ve slevě,nainstaloval a těším se na 4.říjnaJo a sleduju každý příspěvek Jetra...:)
 
Na kartu Přehled jsem doplnil upozornění ohledně překladu pro majitele Season Passu, tak si ho prosím přečtěte, ať příští pátek nenastanou nějaké nejasnosti. ;)
 
Dobrý den, rád bych zaslal příspěvek na češtinu, prosím o zaslání informací kam a jak příspěvek zaslat. Děkuji
 
Informace o zaslání příspěvku je v Jetrových češtinách vždy přiložena v souboru čtimě.txt, který je nedílnou součástí instalátoru. Takže až bude čeština, bude i informace ;)
 
Informace o vydání češtiny mě neskutečně potěšil !!!
Už se nemůžu dočkat, díky moc. :shamefullyembarrased:
 
za 7 dní vyjde češtinááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
 
Zdravím všechny, Jetro a spol dělají max abychom měli češtinu, my neznalí jiného jazyka než češtiny(někteří pořádně ani to .-) tak jen doufám ,že se Jetrovi a spol taky řádně odměníme :) Vím , že někteří zvás jen čekají až vyjde čeština na hru a pak si hru koupí , taky myslete na tým Jetra kteří vám dovolí abychom si hru zahráli v češtině, a když už hru máte(zaplacenou ) tak vás pár kaček navíc za češtinu nezabije(jo někteří budou namítat, že to dělají , že je to baví a že jim nic dávat nebudou-nikoho nenutím, ale každá práce se musí nějak ocenit) Jinak se může stát , že na příští hru už češtinu mít nebudete a spousta z vás si hru nezahraje, jelikož tomu nebude rozumět:)

Nikoho nenutím něco posílat Jetrovi a jeho týmu , ale uvědomte si že tým na tom usilovně pracuje od doby co hra vyšla a náklady nebyli malé (pořízení hry,DLC,program na rozklíčování textů a stovky hodin překladu a testování a každej si sáhněte do svědomí , kdo by to zvás dělal zadarmo :)

Díky všem a klidně do mě :) klidně mě kamenujte nebo mi nadávejte , ale co je dnes zadarmo
 
Naprosto s tebou souhlasim :) osobne bych to nedelal ani za penize :D Da se posilat i pres paysafecard? dekuji za odpoved:)
 
2PredatorTM: Správně! Každej koukejte něco poslat, potřebuju splatit hypotéku. :D Teď vážně, nikdy jsem u svých překladů nikoho nenutil, kdo chce, prostě pošle, kdo nechce/nemůže, tak třeba jen poděkuje – každej podle svých možností. Těžko k tomu někoho přinutíš, to už si musí vyhodnotit každej sám.

2Frantisek: Bohužel nedá, jen účet nebo PayPal.
 
Predator TM : Ta tvoje "agitace" mne dojala :) :) i některé výroky druhých ... "až vyjde čeština , tak něco pošlu ". To je jako když si v létě řekneš
že od Vánoc přestaneš kouřit . Prostě kdo dovede tuhle práci ocenit , tak bez dalších keců a obkecávání na překlad češtiny něco přidá , nebo jak píše JETRO
aspoň poděkuje . Já si myslím , že pokud je někdo schopen si pořídit hru a tu taky nespustíš na nějakém obyčejném kafemlejnku , tak má i na to ,
aby češtinu podpořil . Je to spíše jen o tom , jestli chci , nebo ne . A komu se nechce , toho prostě neukecáš i kdyby ses na hlavu postavil .;)
 
Jetro dekuji za odpoved .... bohuzel nemam kartu , i fifu sem takhle platil bohuzel +200 kc navic no ,,,je tu potom jeste jedna moznost zajit do banky ..... rikejte si kazdy co chcete ale tu praci obdivuji treba i takoveho spidlu ikdyz ten lump predstira ze ty hry vyrabi :D ale za jeho cestiny sem byl taky rad ....Kdyz sem to videl poprve rikam si joooo to chcu ale zistil sem ze cestina nebude a byl sem opet zklaman protoze proste u her ktere mi sednou cestiny proste nejsou :D Minimalne ac vim, ze si za to nic nekoupis ti dekuji za tvoji praci.
 
Frantisek : ono se dá poslat eventuálně drobné i složenkou pěkně starým způsobem .
 
Back
Top