• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

aj ja som tak kupoval Ghost Recon Wildlands a fungovali obidve zľavy súčasne
 
Já koupil včera večer ANNO na uplay za 845,- Kč. Takže sleva 20% k aktuální 33% funguje :)
 
Tak ANNO 1800 mám již koupeno a přidávám se do fronty čekajících na češtinu. Rád bych přispěl nějakou korunou na překlad, prosím SZ.
 
" Stav překladu bez DLC: 92 % "
Ty bláho, tak to uz zacinam cistit monitor, voskovat mys a vyfoukavat prach z klavesnice. Za chvili je to tady :bi::ag:
 
V úterý má vyjít patch včetně druhého DLC Botanica, tak se budeme modlit, aby kromě toho denního/nočního cyklu toho do základu moc nepřidali. :) A až překlad překlopím na aktuální verzi, tak si myslím, že už budu schopnej říct přesně den, kdy tu CZ do základu vydáme. ;)
 
No paráda, moc se těším! Doufám že se již brzy dočkáme. Už pomalu nemám co hrát. :)
 
Hru mam nainstalovanou a uz jen cekam na preklad :) Ten jazyk mi neni vubec blizky,jsem uz pristarsi osoba ,tak potrebuji rodny jazyk k teto hre.Drzim palce a samozrejme prispeji i financne. Diky za rychlost a Vasi pili.
 
Zdravím, těším se na překlad a také bych ho chtěl finančně podpořit. Ozvi se mi.
 
Přátelé, potřebuji poradit. Po sobotním upgrade a celodenním hraní mě zmizeli uložené soubory neznámo kam. Savegame obsahuje jen uložení staršího data, nevíte, kde by mohl být problém?
 
Bohuzel neporadim me se uklada hra porad na to same misto i dnes.
Save =1607 ulozenych pozic a 3,09GB dat mohly by s tim neco udelat
+ jedno save v cloud
mozna si zapni moznost ukladani i do cloud
jak se to dela to nevim nehrabal jsem se v tom
skus napsat koncovku ulozenych pozic do hledani Autosave 0.a7s
 
Po dnešním patchi a vydání DLC Botanika je situace následující:
Překlad hry bez DLC klesl z 93,60 % na 93,51 %
Překlad hry s DLC klesl z 85,08 % na 79,56 %
S ohledem na tato čísla, a pokud se nestane něco nepředvídatelného, vyjde čeština do základní hry v pátek 4. října.
Kompletní překlad včetně třech aktuálních DLC (Anarchista, Potopené poklady a Botanika) je naplánován na přelom listopadu a prosince. Přeložená DLC budou vycházet postupně jedno po druhém, takže Anarchista patrně ještě během října atd.
 
Děkuji za info, to potěší, teť jen čekat.
Nevíte jak funguje pavilon hudby, kde sehnat předměty.
Nové květiny koupím ale jak je to s hudbou.
 
Hudební pavilon v antickém stylu. Ten má ve hře nejen okrasnou a kulturní funkci, ale když se vám podaří nalézt 5 not, tak si tento pavilónek přetvoříte na hudební přehrávač, který vám přehraje originální hudební téma z Anno 1701, 1404, 2205, 2070 a 1800.
 
Jetro: Ak by si potreboval viac miesta v xml súbore a neobmedzovať sa na jeho pevnú veľkosť, tak viem ti to vložiť do .rda a bez problému to funguje. Už od minule tak bežím a i teraz. Čiže už nepotrebuješ vedieť presný offset kde sa nachádza a prepisovať ho na tom mieste... Inak máš môj obdiv a zároveň si myslím že asi máš rád masochizmus na sebe samom. Toľko prekladov a už len tá údržba je na prášky :) Maj sa ;)
 
Já jsem si v tom xmlku odstranil před jedním tagem všechny mezery (vliv na fungování to nemá), takže momentálně mám k dobru nějakých 30kB do velikosti EN souboru. :)
Jo, ta údržba je náročná, někdy toho je fakt moc, když se třeba sejde Civka, Northgard, Frostpunk atd. Překlad Anno 1800 jede od února, což je samo o sobě vypovídající... Taky se měj. ;)
 
kámo jsem rád že jsi od toho neutekl :) tolik práce , rád bych se nějak zapojil piš do SZ
 
Tak jsem zjistil , že po poslední aktualizaci se dostanu jen na 16 fps a to už se pomalu začíná hra škubat , takže při tomto
postupu aktualizací a náročnosti to bude za chvíli na "běžném" pc skoro nehratelné . A to nemám ještě odehranou kampaň ,
protože jsem si řekl že počkám až na češtinu
 
Třeba se ti nějak změnilo nastavení grafiky (detailů) ve hře ? Neházel bych hned flintu do žita. Co takhle zkusit přeinstalovat hru ? Kolik ti to jelo předtím FPS ?
 
Chidlink : neháži flintu do žita , jen konstatuji momentální stav . A myslím si , že nebude třeba ani přeinstalace hry . Akorát budu muset nejspíše
ubrat na nastavení kvality . Uvidíme , budu muset k tomu sednout a pohrát si s tím . Před aktualizací cca 25 - 30 fps. Jo , ale rychlost připojení šla o cca 30% níže
 
Také jsem zaznamenal propad fps, u mě to je ale jen asi 5 fps +-.
Dúvod je asi lepší grafika, detajlnější ikony a podobně.
Mě spíš trápí to využití ram pameti (mě to spořádá všech 16GB, windows povipíná vše nepotřebné a po hraní hry se začne u všecho sekat).
Také by chtělo zjistit jaký vliv na hru má denuvo.
 
mě se to neseká , mám jen 8GB Ram, 4 jádro FX 4130 a grafiku GTX 1050Ti 4GB spíš jde o to , jestli to nebrzdí disk :))
 
Mám SSDdisk na hry které potřebují rychlé načítáni a windows na jiném vlastním disku (disk na windows je obyčejný, a také na něm není nic jiného než windows).
Grafika je nastavená na max ve full hd 1920x1080.
 
Už několik měsíců sleduji stav překladu.A s koupí hry čekám na vydání češtiny, protože jsem stará škola a angličtinu jsem na škole neměl a bojím se, že bych všechno ve hře nepochopil.Od pátku jsem doma s pracovním úrazem, tak bych se chtěl zeptat autora jestli by nebylo možné zakoupit rozpracovanou češtinu?Děkuji.
 
Back
Top