• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Šaškoval som s módovaním.. :) uvidím ako mi to rozmetá hru :)

Kúpil som vzducholoď stareeho Nate.. dokáže prevážať tovar. Sranda :)
 

Přílohy

  • Anno 1800 2019-12-01 03-02-33.mp4
    44,9 MB · Zobrazení: 24
Komu sa nechce sťahovať video.. tak "screenshot" s loďkou nad mestom :)

hmmm vraj musím dať minimálne 75 znakov... inak sa nedá odoslať...
 

Přílohy

  • screenshot_2019-12-01-02-59-19.jpg
    screenshot_2019-12-01-02-59-19.jpg
    1 MB · Zobrazení: 54
Tohle děláš ve tři hodiny ráno? :D Každopádně je evidentní, že už to mají připravené na to poslední DLC. Moc hezká práce, dá se to normálně používat k převozu zboží mezi ostrovy?
 
:) tak ano. Občas ked neviem zachrápať... A jasné testoval som to a porovnával aj rýchlosť s lodou vybavenou dvoma lepšími vrtuľami a Nateho vzducholod z Nateho vylepšením pre lode, bola rýchlejšia. Smozrejme naloží, vyloží aj cez rôzne svety...

Je tu video, ale neviem s tým robiť, kým to spustím zastavím tak nahrám kopu balastu.. prvých 12 sekund je o ničom.. sorry ;)
 

Přílohy

  • Anno 1800 2019-12-01 12-52-56.mp4
    87,1 MB · Zobrazení: 24
A jak se na tu vzducholoď tváří piráti (nebo nepřátelé obecně)??? Protože jak píše klasik... z flinty na Zeppelín nevystřelíš. A vystřelíš-li, nedostřelíš. A dostřelíš-li, netrefíš se.
 
No vidíš to ma nenapadlo. V tej hre, ale aj iných, nepriateľom i pirátom ponúknem po dobrom či zlom moju formu demokracie. Živoria na malých ostrovčekoch, kde nemajú ani na to, aby odkupili moj podiel ostrova. Hugo sa kus sem tam snažil, ale prešlo ho to ked skoncil v novom svete na malom vyhnanci. Už je kľudný a drží zobák :D. Piráti tak isto ani poriadne nedojdu do základne a ich lodičky sú rozstrieľané mojimi lodami ktoré ich tam už vždy čakajú :)

Ale idem to skúsiť na inej mape, alebo rannejšej fáze hry, je to zaujímavý nápad ;)
 
Ulož, vyhlaš válku, zjisti a nahraj uloženou hru. JInak kolik má slotů?
 
Tak nerobí to nič. Neútočia na vzducholoď, len sa zgrupnú pod ňou a čakajú. Kde sa pohne ona, tam lode pod ňou. Proste ich viaže na seba. Ani priamo nad základňou sa nič nedeje. Nestrieľa základňa na ňu. U pirátov tak isto, iba rozdiel je, že lode si ju nevšímajú.

A má tri sloty na náklad a jeden špeciálny na prídavné vybavenie. Vidieť to aj na predošlom obrázku.
 

Přílohy

  • Anno 1800 2019-12-01 23-38-17.mp4
    38,2 MB · Zobrazení: 8
Takže jako taktický prostředek ideální . Vyšleš vzducholoď nad moře , počkáš až se "seběhnou" piráti a pak
je s flotilou rozstřílíš . :biggrin: Jinak jsem zjistil , že každé rozmístění ostrovů (atol , oblouk , sněhová vločka atd.) má úplně rozdílné
scénáře co se týče bonusů a hraní .
 
kondor: Ako som písal, práve že pirátske ju nejako ignorovali... :) ale potom v legálnej verzii to môže byť všetko inak, lebo teraz tam nemá vlastne čo hľadať...

...a keď som si prekladal Anno a došiel som na vetu "Zistené módovanie" tak som nemal tušenie kde sa to môže objaviť. Dnes už viem :)
 

Přílohy

  • screenshot_2019-12-01-03-33-42.jpg
    screenshot_2019-12-01-03-33-42.jpg
    605,8 KB · Zobrazení: 47
Jo, taky si myslím, že až tam budou oficiálně, tak na ně půjde útočit. Fajn by bylo, kdyby šlo postavit buď nějaké protivzdušné dělo nebo mít letadla, třeba dvojplošníky, co by je mohli sestřelovat. Vzducholodě by byly obchodní letadla a dvojplošníky by byly válečná letadla. Postavit si letiště by vypadalo pěkně.
 
Dvouplošníky v polovině devatenáctého století? To asi ne... :)
Stíhací vzducholoď jak z filmů od Karla Zemana, nebo od Járy Cimrmana by byla fajn:

Jednoho zářijového dne r. 1895 byl Jára Cimrman pozván svým přítelem hrabětem
Ferdinandem Zeppelinem k vyhlídkovému letu novou stíhací vzducholodí Karel.
Vzduchoplavci startovali ze Stuttgartu a měli namířeno do Bruselu. Avšak vlivem
silného protivětru nechali brzy Stuttgart daleko před sebou a po sedmihodinovém
letu na Brusel přistáli nedaleko Varšavy.
 
Tak první fungující vzducholoď byla taky až roku 1852 a první pokus o elektrifikaci až v roce 1882. Parní lodě také začaly ve velkém jezdit až v druhé polovině 19. století. (první byl 1803, ale masové použití trvalo) Tyhle věci tam jsou, tak proč ne dvojplošníky? Na historickou přesnost si to moc nehraje.

Netvrdím, že tam budou, nebo že by tam měly být. Jen že by se mi to líbilo.
 
Naposledy upraveno:
V rámci tej elektrifikácii som zmenil stĺpy na pouličné lampy :) v noci sa mi to páči, ale cez deň mi tie stĺpy chýbajú. Vlastne najväčší problém pre mňa, som sám sebe ja sám :D

Musím to vymódiť že na noc by sa to prehodilo a so svitaním nazad dráty :D
 

Přílohy

  • screenshot_2019-12-02-14-13-13.jpg
    screenshot_2019-12-02-14-13-13.jpg
    813,5 KB · Zobrazení: 39
  • screenshot_2019-12-02-14-13-59.jpg
    screenshot_2019-12-02-14-13-59.jpg
    714,5 KB · Zobrazení: 38
  • screenshot_2019-12-02-14-14-15.jpg
    screenshot_2019-12-02-14-14-15.jpg
    715,3 KB · Zobrazení: 38
Nemate nahodou problem s hrou? Mne to nejde zrazu spustit dam start a vykopne ma hned z hry, ziadna hlaska nic :confused: dal som aj overovanie suborov a nic, asi zase ubisoft exceluje!
 
Taky mi nejde spustit, ale jednou už tenhle problém byl, a je to na jejich straně, je dobrý počkat oni to zprovozněj snad ještě dneska večer.
 
díky, že jste to tu napsali, už si přes hodinu lámu hlavu co se kde po....s.....lo :) taky mi to nefunguje a to jsem se celý den těšila, že si zahraju :)
 
Kym ste online a spustený uplay, hodte sa do offline a zavrite uplay. V oknách ešte potom odpojte aj sieťový adaptér. Čiže žiadny internet a spustí sa to. Pred chvíľou otestované a takto funkčné. Len uplay offline nepomôže. Odhadujem to na ochranu Denuvo... ;)
 

Přílohy

  • screenshot_2019-12-02-17-58-39.jpg
    screenshot_2019-12-02-17-58-39.jpg
    491,3 KB · Zobrazení: 39
Vivinova: jo tak to sme dva, taky mam absťák, ale co aspon udělám doma nějáký resty co furt odkládám.
 
Update
Už je to funkčné. Ale v prípade problémov použite postup ako som napísal vyššie ;)
 
Mad man: Ty lampy to je nějaký mód? Já to ve hře nenašel. .....................
 
Bauglit: Je to upravením hry. Aha ešte 75 znakov...............................
 
Takže pro ty, kterým se ještě nepovedlo získat ve své zoo tématickou sbírku zvířat, tak vězte, že bonusy, které dostáváte za určitý typ zvěřince jsou podobné tomu, který dostáváte v případě dosažení úrovně vlivu v jedné kategorii. Není to nic moc, ale kdo ví, pokud dáte dohromady třeba sérii "Vločky" tak může být bonus opravdu hodně razantní.

Povedlo se mi dosáhnout i pomyslného strategického vítězství, kdy jsem zcela zlikvidoval Berylku a oba piráty. Piráti sice mají tendence se vracet, ale není problém, vymést s nima podlahu :) Dosáhl jsem na maximum a jediné co mi chybí je snad už jenom ta výstava.

Jinak si mohu jenom postesknout, když vidím všechna ta zajímavá DLC, která si beztak na Uplay nepořídím.:frown: No o to více budu těšit na Anno 1404 :)
 
Tady pár screenů, kdyby někdo chtěl vidět jak vypadá postavený světový veletrh s probíhající výstavou.
 

Přílohy

  • screenshot_2019-11-30-21-07-13.jpg
    screenshot_2019-11-30-21-07-13.jpg
    919,5 KB · Zobrazení: 54
  • screenshot_2019-11-30-21-07-21.jpg
    screenshot_2019-11-30-21-07-21.jpg
    838,4 KB · Zobrazení: 54
  • screenshot_2019-11-30-21-07-37.jpg
    screenshot_2019-11-30-21-07-37.jpg
    828,3 KB · Zobrazení: 52
  • screenshot_2019-11-30-21-07-46.jpg
    screenshot_2019-11-30-21-07-46.jpg
    843,3 KB · Zobrazení: 54
Back
Top