• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

"Byla opravena chyba, kterou bylo možné najednou zakoupit nejvýše 50 t zboží." atd. z textu o opravách a nutné aktualizaci .
To je právě to , o čem jsem psal o dvě stránky zpět . Moc už s hrou kombinují i z důvodu , že něco komunita chce . Kdyby raději použili zdravý selský
rozum . Vemte to i z druhé strany . Nebýt Jetra i ostatních a vydávané češtiny , tak by spousta hráčů byla s 1800 bez té češtiny namydlená .
Místo aby aktualizace češtiny byly nutné jen třeba při vydání nového DLC ap. , tak se Jetro musí zabývat aktualizací dost často . Bych se musel kouknout
kdy jsem stahoval všechny češtiny a jaké časové rozestupy tam byly .
To už nechci ani rozebírat , že byly zahrnuty v aktualizaci hry výbuchy sil atd. :roflmao:
Jetro : opět díky . Jen doufám , že jak stáhnu poslední aktualizaci hry , češtinu a než se opět rozehraji , abych zjistil co se změnilo , tak opět vydají
nějakou aktualizaci a opravy něčeho ve které se najdou zase Bugy :) .
 
Zdravím, čeština je super a mám poslední verzi, ale měl bych dotaz ohledně toho že jsem si na uplay zakoupil Seasson 2 pass a mám na uplay vypsané všechny doplňky k ní patřící, ale ve hře je u land of lions že ho nemám zakoupen a že je prozatímně nedostupné a přesměruje mě to na koupi doplňku, mám přeinstalovat hru? Nebo je doplnšk ještě neativní, protože fotky a ani videa ze hry jsem nějak k tomuto doplňku nenalezl. Děkuji za odpověd
 
eugendunajovice : můžeš být v klidu , protože tahle část DLC ještě nevyšla . Nic nemusíš dokupovat , až vyjde třetí část DLC 2 tak se
ti automaticky ukáže ve hře .
Jinak co říkáte na to , že 25.6. vychází ANNO HISTORY COLLECTION se čtyřmi předešlými hrami . Mě by celkem zajímalo jak vylepšili
hratelnost u 1404 , i když s 1800 už se to srovnávat nedá :) . Spíše bych uvítal u 1404 a 1701 aktualizaci hry než kupování této kolekce .
 
Naposledy upraveno:
Cauky lidi, tak jsem vymenil msi 390 za asus strix 5700xt v domeni, ze si v Anno1800 polepsim a ono je to nekdy horsi, jak u 390tky, ktera jela sice pomalu pri 1440 na max.efekty pri 10-35fps, ale nestalo se mi, ze by se nektere textury pri zoomovani nacitaly pomaleji, nez to oko bylo schopne zpozorovat. Zamerne jsem pouzil starsi save a presto je misty 5700xt pomalejsi. Zajimavosti je, ze 390 bezi rychleji v obydlenych castech ostrova jak v prirode a 5700xt zcela naopak. Ve meste jsou momenty, kdy mam pouze 1-4fps:facepalm:. Nemate nejake podobne zkusenosti, popripade jak je na tom konkurence - nvidia?
Vim, ze si Anno bere velky podil i z cpu, ale tam mam vytizeni kolem 60%
Diky i za vase postrehy, zkusenosti:)
 
snco1301 : staré ovladače nemusí odistalovávat . Jedině že by jel na W98 a to určitě ne . Dneska už jsou ovl. dělané tak , že si samy
odinstalují původní ovl. než se nainstalují nové . Za W 98 to bylo horší .
Mdzirza : rozhodně bych zkusil postupně více ovl. a z nich si vybrat pak ty nejoptimálnější . Chce si s tím pohrát .
 
Snco1301 : 390ku odinstaloval, pak nainstaloval z oficialnich stranek asusu, ale nejspis to jsou tytez ovladace, jak psal po tobe Kondor114 jen s utilitkou navic.
Kondor114 : jsem netusil, ze jsou ovladace takova loterie...
 
Mdzirza : loterie ani né , ale pokud si chceš s tím tak vyhrát tak ta možnost tu je . Některé ovl. jsou schválně "šité na míru" na určité hry
a dá se to poznat jen po důkladných testech , ale jak už jsem tu psal ....., hodně záleží na tom jak se chovají komponenty celkově i mezi sebou atd.
Loterie je spíše poskládat optimální sestavu na hraní her . :)
 
Kondor114: vyzkousel jsem ovladace optimalizovane pro Anno ke karte r9 390 19.4.2 k porovnani s 20.4.1. Posledni ovladace jsou na tom lepe jak prvni zminene, vykonove pak temer totozne s 5700xt, takze to bude nejspis brzdit procesor. Ackoliv...
5820k 4.6 GHz @ ram ddr4 3200 MHz
Je mozne, ze Anno vyuziva veskery potencial, ktery procesor nabizi.?

Trosku mimo tema: 5700xt se pokousi o efektivni chlazeni v zavislosti na momentalni vykon, zatez GPU. Ve vysledku musite poslouchat v radech sekund neustale kolisani otacek:/
 
Dobrý den.Chtěl jsem ze zeptat.Mam original hru i češtinu a před pár dny jsem hrál zhruba 2 hodiny a chtěl jsem si hru uložit.Ale další den chci načíst hru kde jsem to naposledy uložil a ono nic.Jako kdybych ty 2 hodiny nehrál a načetlo se to tam kde se to automaticky uložilo.Uložený postupi v cloudu nejdou ani vymazat jak se hry tak ze složky.Žádný z profilů z uložených her nejde vymazat ani přepsat.
Nevíte čím by to mohlo být?????
Díky za odpověď.
 

Přílohy

  • Anno 1800 uložené cloud postupi .png
    Anno 1800 uložené cloud postupi .png
    1,5 MB · Zobrazení: 55
  • Anno 1800 uložené profily .png
    Anno 1800 uložené profily .png
    1,5 MB · Zobrazení: 58
Koupil si někdo Historickou kolekci ANNO ? Prý to nevychází v CD nebo DVD formě , ale jen dostanete aktivační kódy .
Celkem by mne zajímalo jak jsou teď na tom hry graficky .
 
Kondor114: planuju anno 1404, ale nejvic se tesim na kompletni dlc 1800:love:...Jetro pry ani neo_O;), ale moc moc moc jeste jednou dekuju za krasny preklady...:)
Jinak k tomu HW a ovladacum co jsem psal posledne> na 5700xt je proste potreba nastavit manualne chlazeni, aby nedochazelo k brutalnim vykyvum otacek gpu. A co se vykonu tyce. Lidicky, uz v tom zase vezi ovladace. Tam kde jsem mel 7-11fps to lita ke 48fps:rolleyes:...na cpu jsem sel z 4.6 na 4.4GHz a frci to...
 
Brzy vyjde doplnkova sada okrasnych budov.
Obcas si rikam, ze se na techto doplncich Ubi snazi vytriskat love, ackoliv to mohlo byt trebas v nejakem upgrejdu, jako darek za zpackanej patch, ale tak jde cas a nekdo tu praci musel udelat, stejne jako nas Jetro-tym:)
Vice zde>>>
 
ahoj, aktualizace hry anno 1800 a bohužel hra jede v angličtině, nevíte zda se bude upravovat patch češtiny?
 
nazdar, bohužel mám stejný problém, hra se aktualizovala na novou verzi a čeština je fuč....
 
Ano, to je normální, když vyjde patch, protože to není oficiální čeština, tak ji hra při aktualizaci přepíše, stejně tak při ověřování souborů. Nebojte, soudruzi, Jetro to upraví a vydá novou verzi, snad.
 
aktualizovala se mi hra ANNO 1800 a nejde nahrát čeština hlási mi to chybu že je jiná verze děkuji
 
nechapu jak nekdo muze napsat ze mu cestina nejde na novi patch kdyz nad jeho komentarem jsou dva komentare o tom samem
naucte se cist nez neco napisete
 
Jetro, díky moc, až budu doma, hned aktualizuji češtinu, jsi frajer nečekal jsem tak rychlou odezvu, ještě jednou díky
 
taky se mi to nelíbý ale jejich důvod je následujíci, chtějí hráčům dát možnost víběru, někteří hráči asi nemají zájem o dekorativní prvky tak jim je nechtěli dávat povivě do season pasu (tyto jedinci asi nestrpí pár dekoračních prvků ve hře, ani když je nemusí používat)
doufám je prodeje budou dobré, aby vyděli že je zájem a mohly se pustit i do dalšího dlc, které bylo na druhém místě
 
Back
Top