• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Ahoj, jak už tady psalo mnoho jiných, čeština mi bohužel taky nejde nainstalovat. Vyhodí to hlášku "chyba při aplikaci rozdílového patche..." a toť vše. Od včera mám nový notebook (WIN10) zkoušel jsem 2x odinstalovat a znovu instalovat ale i tak nic. Jedu přes UBI a mám aktualizovány ovladače. Na starém PC mi to fungovalo...škoda
Vyměnit soubor data16.rda ručně nepomohlo? Mně ano.
 
Zdravím nemá někdo zkušenosti? Když jsem na starém světě a dám plánovat lodní dopravu VŽDY mi obrazovka zbělá a spadne mi hra a vyskočí mi hláška s directX. Jakýkoliv jiný kontinent není problém. Žádná jiná hra nepadá tento problém mám cca 2dny hru hraji skoro rok. Moc děkuji za případné info.
 
zkoušel jsem funguje, ale nechápu proč to rok funguje na dx12 a najednou se to musí po*rat... je toho plny google a ubisoft jedine co má na stránkách, že na chybě pracuje. Stejně tak jako to že stále nejsou funkční odměny mám je všechny zakoupené a ani jedna ve hře nefunguje :(.
 
zkoušel jsem funguje, ale nechápu proč to rok funguje na dx12 a najednou se to musí po*rat... je toho plny google a ubisoft jedine co má na stránkách, že na chybě pracuje. Stejně tak jako to že stále nejsou funkční odměny mám je všechny zakoupené a ani jedna ve hře nefunguje :(.
Ta chyba je tam uz dlouho. Nejcasteji to zacalo kolidovat "lagovat" pri multiplaeru, kdyz jeden jel na dx12 a druhy dx11:sneaky:.
 
@JackSGC Hraju jen na DX11 a vše ok na notebooku z roku 2014 ..
Mám Acer Predátora I7/32GB/GTX1070/SSD a vadí mi, že musím po roce hrát na DX11 :(.

Mdzirza: Hraju mimo multi pouze svou hru a dělá to jen, když dám teď už v jakémkoliv kontinentu výtváření lodní trasy. Kliknu na loď dám trasovat z A do B dám potvrdit hra spadne. Hráblo by mě! Tak samo dokud fungoval jejich online chat prosil jsem je o vyřešení odměn proč nefungují napsali mi je v řešení to bylo celé opět starost více lidí. Ještě že hra je fakt super za mě nemá konkurenci škoda těch chyb. Zkusím časem přehrat Win10 :( možná pomůže.
 
Ahoj mohu se zeptat přoč byly smazány dva komentáře co tu byly.
Hledal jsem nějaká pravidla kde by bylo napsaný co je zde zakázáno ale nenašel jsem je.
 
JackSGC@ jaky mas pocet lodi na cestach mezi kontinenty?
Mám Acer Predátora I7/32GB/GTX1070/SSD a vadí mi, že musím po roce hrát na DX11 :(.

Mdzirza: Hraju mimo multi pouze svou hru a dělá to jen, když dám teď už v jakémkoliv kontinentu výtváření lodní trasy. Kliknu na loď dám trasovat z A do B dám potvrdit hra spadne. Hráblo by mě! Tak samo dokud fungoval jejich online chat prosil jsem je o vyřešení odměn proč nefungují napsali mi je v řešení to bylo celé opět starost více lidí. Ještě že hra je fakt super za mě nemá konkurenci škoda těch chyb. Zkusím časem přehrat Win10 :( možná pomůže.
Dyt je to uplne sumak, jestli pouzivas dx12, nebo 11.
 
@cedricbull 1. důvod tam je uvedený a 2. pravidla ti poslal @Jetro.

  • Jakýkoli obsah (včetně dotazů) týkající se warezu nebo odkazy na něj. Pokud si nejste jistí, nevkládejte ho.
  • Žádosti o úpravy překladů na warez verze, žádosti o rady instalace překladů na warez verze, odpovídat na takovéto žádosti (to se týká i překladatelů).
jsou to tyto
 
Doporučuji si najít videa s hrou kde je porovnávání dx11 - dx 12
mimo fps jsem žádný rozdíl nepostřehl který by byl do očí
 
JackSGC@ jaky mas pocet lodi na cestach mezi kontinenty?

Dyt je to uplne sumak, jestli pouzivas dx12, nebo 11.

No nebudu lhát nevím teda jak ostatní, ale protože to hraju už něco přes 1000 hodin tak par lodiček tam je :D

Sorry asi moje blbost možná ego snad jen mi šlo o princip proč to do nedávna šlo ,ale máte pravdu rozdíly tam nejsou. Víc mě se*ou ty odměny :(. Jinak díky :)
 
Naposledy upraveno:
Určitě ti s hrou neporadím. Jen začínám ... ale kolik je pro déle hrajícího "pár lodiček"?
 
Tahle hra měla a má úžasnou grafiku. Delfíni u lodi jsou fajn. Ale tuhle se objevila u lodi v moři ... chobotnice. :D
 

Přílohy

  • Anno chob.png
    Anno chob.png
    109,4 KB · Zobrazení: 83
:D Víte, že když hrajete v první osobě, můžete kliknutím nasednout na auto nebo povoz pekaře? Můžete pak vyjet i na trávník a dělají se za vámi docela slušné koleje. V autě při stisku mezerníku budete troubit. :D
 

Přílohy

  • screenshot_2021-01-11-19-39-30.jpg
    screenshot_2021-01-11-19-39-30.jpg
    827,5 KB · Zobrazení: 69
  • screenshot_2021-01-11-19-41-35.jpg
    screenshot_2021-01-11-19-41-35.jpg
    357,7 KB · Zobrazení: 72
Jen si asi do zitrka pockejte. S mym 200kb/s pripojenim to kapanek potrva nez se uploudne prvni videjko:notworthy:
 
Rano se video seklo na 99% :LOL:, takze pekne od zacatku. No a kdyby to neklaplo, tak to loudnu z haku;)
 
Jetro@ malinka pripominka> myslis, ze by se dalo do priste zmenit pojmenovani hlinene trubky na > hlinene dymky?
 
:D Víte, že když hrajete v první osobě, můžete kliknutím nasednout na auto nebo povoz pekaře? Můžete pak vyjet i na trávník a dělají se za vámi docela slušné koleje. V autě při stisku mezerníku budete troubit. :D
Na velocipédu jezdíte stejně. Legrační je, že za velocipédem na trávníku vznikají dvě stopy jako za autem či povozem.
 
Back
Top