• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Mohu se jenom zeptat kdy cca by byl hotový překlad kompletka? Děkuji za super práci.....
 
Mesic? Vsak jsem ti ten link posilal pred tydnem na Martina:cool:...

Jasně, ale neřešil jsem to doufal jsem, že se to opraví "samo" nefungovalo to cca ty tři týdny přesně nevím před tím než jsi mi pohotově poradil. Myslel jsem si ,že je to seklé nebo je to těma novýma patchema atd.no a tři týdny na to mi to nedalo a napsal jsem sem :(.
 
Zdravím pánové.Chtel jsem se zeptat... Nemám možnost jak přispět.Tak pokud jsou ti co překládají z Brna rád je pozvu na pivo popřípadě předám peníze jiným způsobem. Anno jsem koupil před 14 dny celý nateseny dojdu domů abych zjistil že si ještě počkám :) ... Díky za vaši práci... Luba z Brna
 
@Krtek keď si z Brna zober ich na pivo k nám na Slovensko mate to kúsok a dáme medzinárodný debatný krúžok o Anno 1800 chalani a mate to na mňa za ten preklad
 
Samozřejmě překlad uděláme na v tu dobu aktuální verzi, takže když do té doby vyjdou další patche, tak to pak ještě upravíme. Toho textu na překlad je tam hromada, takže uvažuju, jestli to během prosince nevydáme v tom stavu, v jakém to budeme mít, abychom třeba nebrzdili v hraní ty, co to poslední DLC vůbec nemají. Aby prostě bylo možné zahrát si v češtině během vánočních svátků. Jinak dopřeklad toho DLC se určitě protáhne do nového roku, ten první kvartál je teď hrubej nástřel, konkrétnější v tuhle chvíli být nedokážu.

Co se týče podpory, tak neexistuje žádná adekvátní částka. Vážíme si každého příspěvku bez ohledu na částku. Záleží to na možnostech dárců, už nám dorazila i padesátikoruna.
I padesatikoruna? To jsem čekal, že lidi dávají víc teda. No každopádně mi napiš sz kam poslat přispěvek, ať se lépe pracuje
 
Natocil jsem s novym mikrakem prvni videjko na uvod hry a hned z kraje se mi cirou nahodou podarilo objevit mega bug v mechanice. Diky cemuz musi holt Enbesa pockat:sleep:Momentalne hra bezi 14 hodin interaktivniho avsak i velice pasivniho hrani. Timto zpusobem budu pokracovat do faze zlomu. Pote ji zkusim na pasivni-pasivni a taky zkusim ty nejdrsnejsi soupere a uvidim, jestli jde o bug nebo o nespustenou mechaniku s niz zrejme jak to zatim vypada ubis nepocital. Uvidime. Jestli to klapne, tak to dostanete jako darek k vanocum, protoze to bude stat za to :p

Nepouzivam zadne cheaty, nebo mody.
PS: videjka pak poustnu az jich par bude hotovych.
 
Co vy na to.?
 

Přílohy

  • nejsem.jpg
    nejsem.jpg
    1,3 MB · Zobrazení: 119
No, hraju s Arturem, Hugem a Quing a jak vidis, nemam zadne obyvatele a 3mice na konte. Njo, teda vlastne uz 8micu :cool:
Hugo nekupuje me podily, jak ma ve zvyku, coz bude nejspis zpusobeny mou koupi jeho podilu. On ale od nikoho nic nekupuje, jak je jeho krasnym zvykem.
Nebo je tenhle stav normalni?
 

Přílohy

  • nejsem~2.jpg
    nejsem~2.jpg
    17,6 KB · Zobrazení: 74
to že nemáš žádnou populaci jsem si neuvědomil
z čeho máš ten zisk necelích 9 tisíc
jak dlouho tuto mapu hraješ ( po opětovném přečtení hraješ tuto mapu 14 hodin a jenom plánuješ stavbu města, pochopil jsem to správně )
co ti dává bonusovou pracovní sílu + 50

někteří hráči hlásí různé chyby při nové hře

já za celou dobu co mám hru jsem hrál kampan, 2x sandbox mapu s dlc
tet hraju první sandbox mapu (368 hodin) kde optimalizuji ostrovy a zatím jsem na mapě Cape Trelawney
kde mám 12 000 Investorů a 7800 vědců + ostatní obyvatelstvo

konečně jsem pochopil požární stanice a jejich vliv na budovy
pokud postavíte několik továren u sebe tak potřebujete hodně hasičů ale když mezi ně vmáčknete stanice tak snížíte riziko požáru
továrny těžkého průmyslu chtějí vlastní hasiče

tet mám na ostrově hasičů ještě víc ale riziko požáru je průměrné
 
nemáš náhodou ty peníze z toho podílu cos koupil a za 14 hodin hraní se prostě nastřádaly
 
Jasan, ze z podilu. Proto taky aktivni a pritom pasivni hrani. Mezitim v kuse shopping, diplomacie a po tak kratke dobe takhle v baliku. Dobry na zacatek. Jenze se zamysli. Nejsem proti mym spoluhracum nic. Nic nemam a ani jeden mi nevyhlasil valku :cool:. Pokud to takhle bude dal fungovat, tak je to hodne nadupana mechanika
Tech 50+ je za expanzi.
To staveni mesta byl vlastne jen jeden jediny layout mestskeho obvodu do prvniho tutorialu na ukazku, jak efektivne zacit stavet.
A neboj, rozhodne to nebudu ubisu reportovat, takze jestli to bude dal v pohode fungovat, tim myslim, ze az postavim nejake obyvatele a vse pujde jako po masle, tak se o kompletni navod podelim...;)
 
Na prvnim obrazku je jeste jedna velice zajimava vec po tech 14hodinach hrani. Prijdes/te na ni, ktera?
 
já jsem dost natvrdlej, takže já ne.
ono jde hejbat kamerou i takhle
já se kochám pohledem z první osoby, pokud najdu vyvýšené místo
pěkný horizont
 
Cedric: ...se podivej do levyho dolniho rohu, kdo vsechno na mape je.?

Jak myslis takhle hybat s kamerou?
Ty se pohybujes po mape <^>?

U me na zakladni mape zije nejakych 9k.ing. 40k investoru s 11k ucencu. Z Crown Falls bude National Park:giggle:
 
@Mdzirza Ještě bych to zkusil s nejtěžšími Ai, jelikož u středních se mi nikdy samovolné vyhlášení války nestalo, pokud jsem je před tím nějak nenaštval a u jednoduchých Ai už vůbec ne.
 
Annomaster: To me zase jo, ale davalo to smysl. Artur ztratil kontrolu nad ostrovem a tak mel vlastne duvod se rozcilit:sneaky:. Nejlepsi je si po echat 4podily z ostrova a ten jeden mu proste nechat, ale i Quing dokaze po dostatecne silne propagande vyhlasit z niceho nic valku:devilish:
Dam vam vedet, jak budou reagovat 3*ui.

Za sebe preferuju Artura@Huga@Quing a nebo misto ni Malchinga
 
Jasně, ale neřešil jsem to doufal jsem, že se to opraví "samo" nefungovalo to cca ty tři týdny přesně nevím před tím než jsi mi pohotově poradil. Myslel jsem si ,že je to seklé nebo je to těma novýma patchema atd.no a tři týdny na to mi to nedalo a napsal jsem sem :(.
Jen aby ses necítil tak sám. Mám to stejně. DLC koupené, na stránkách Ubosoftu odškrtané s poznámkou dostupné ve hře a ve hře ... zamčeno. Mám jen podezření, zda se to neotevře až v určité fázi hry. Na předchozí mapě jsem měla dostupná tu sochu s ozubenými koly. V nové mapě ne.
 
Micka: to je dost mozne...
Jakou mapu mas zamcenou a kolik obyvatel ti zije ve starem svete?
Abyste mohli vyrazit do sveta, potrebujete alespon 500 remeslniku
 
Naposledy upraveno:
ve
Cedric: ...se podivej do levyho dolniho rohu, kdo vsechno na mape je.?

Jak myslis takhle hybat s kamerou?
Ty se pohybujes po mape <^>?

U me na zakladni mape zije nejakych 9k.ing. 40k investoru s 11k ucencu. Z Crown Falls bude National Park:giggle:
hře je režim pohledu z první osoby - chodíš po městě jako jeden z obyvatelů
z kamerou si nehraju tak používám pohled z vrchu a přibližuji dle potřeby ale nikdy neotáčím kamerou do stran
 
já za celou dobu co mám hru jsem hrál kampan, 2x sandbox mapu s dlc
tet hraju první sandbox mapu (368 hodin) kde optimalizuji ostrovy a zatím jsem na mapě Cape Trelawney
kde mám 12 000 Investorů a 7800 vědců + ostatní obyvatelstvo
[/QUOTE]

Cedric: jo taaak...az na ty lidi co vypadaji jako figurky z minecraftu.
Hele, kdyz uz hrajes nejakou tu hodinku, jak si ziskaval items, nez si zacal pouzivat institut?
 
institut neodemyká všechny předměty, pokud chceš vynálezy tak ty získáš jen od nateho
 
Back
Top