• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Ty vado, parada, by mohla byt hedvabna stezka:giggle: a Jetra asi klepne pepka:coffee:...no nejen jej, ale i nase kompy:devilish:
 
je to budovatelská strategie kde se staráš o lidi a těch dobrých je minimum
pro mě je s těch starejch her nejlepší
Knights and Merchants: The Peasants Rebellion
a pak ANNO 1404, 2070, 1800
a možná i Settlers
podle reakcí se fandové můžou zbláznit radostí
 
Ty vado, parada, by mohla byt hedvabna stezka:giggle: a Jetra asi klepne pepka:coffee:...no nejen jej, ale i nase kompy:devilish:
1605730023237.png

zde info
 
Když vás tak čtu zjišťuji že Anno nikdy nepochopím bohužel :)
Musis k Annu sednout, dat tomu cas, zacit pomalu odkryvat chod, kouzlo hry a zcela te to pohlti. Obzvlast Anno 1800. Asi nejkrasnejsi budovatelska hra v soucasne dobe.
 
Hmmm , pokud vydají příští rok další DLC , tak mne to už ani nebude bavit . Já bych řekl , že to teď stačí jak to je , ale
to je věc názoru . A pak , pořád dokola bude problém s češtinou .
 
Hmmm, a jestli bude dalsi trida i ve starem svete, tak uz se vyplati zacit od 0, nez to prestavovat:notworthy:
 
  • uvědomil jsem si že hra nemá crack a přesto si dokáže vydělat i na další season pass, tak kde jsou ti co říkají že piráti kazí kšefty
  • názorná ukázka že kvalita se prodává sama i přesto že hru nehrají miliony lidí jako je tomu u jiných her
  • pokud vím tak hra překonala hranici jednoho milionu prodaných kopií a ktomu prodeje z dlc ale určitě by se pochlubili kdyby překonali 2mil.
 
Ahoj, nemůžu nikde dohledat kam poslat finanční příspěvek konkrétně za češtinu Anno1800. Můžete mě někdo poradit?
 
Zdravím dlouho jsem se nechtěl vyptávat i když to zde sleduji deně na úkor češtiny. Doposud jsem si se vším vždy sám poradil. Bohužél jsem byl nucen před pár dny přeinstalovat NB zpět jsem nainstaloval Anno 1800 a i když na ubisoftu mám všechny odměny zakoupeny ve hře je mám všechny pod zámkem. Můžete mi prosím poradit co s tím případně jako uplnému pitomcovi poslat odkaz na ubisoft podporu?Na stránkach ubisoft v češtině jsem se dočetl, že mají zákaznickou podporu. Našel jsem jen twitter a FB :(. Asi je to blbý dotaz neandrtálce hru hraji už od počátku, ale s tímhle si neporadím :(. Díky za odpověďi.
Zdravím všechny svůj dotaz jsem již položil. Částečně mi tu bylo porazeno což jsem rád, ale bohužél jsem na chatu a emailu ubisoftu pochodil tak, že mi týpek oznámil ''že se na tom pracuje''. Dnes je to měsíc a stále nic má s tím taky někdo podobný problém. Mám zakoupené všchny odměny, hru jsem odinstaloval z důvodu přeinstalace pc hru zpět přes ubisoft nainstaloval. V ubisoftu mám na všech odměnách zelenou faječku, ale ve hře mám vše zamknuté :confused:. Máte případně nějaký typ zda počkat nebo znovu pořešit s ubisoftem nebó ? Díky moc za odpovědi... naštve to protože člověk nakoupí a pak to má nedostupné :(
 
JackSGC : musíš vydržet , určitě ti dají s Ubisoftu vědět . Kvůli situaci ohledně Covidu mají momentálně sami problémy všechno stíhat , jak by nám
vyhovovalo . Takže to chce trpělivost .
JirkaKrystof : napiš Jetro PM , on už ti poví co dál .
 
Zdravím všechny svůj dotaz jsem již položil. Částečně mi tu bylo porazeno což jsem rád, ale bohužél jsem na chatu a emailu ubisoftu pochodil tak, že mi týpek oznámil ''že se na tom pracuje''. Dnes je to měsíc a stále nic má s tím taky někdo podobný problém. Mám zakoupené všchny odměny, hru jsem odinstaloval z důvodu přeinstalace pc hru zpět přes ubisoft nainstaloval. V ubisoftu mám na všech odměnách zelenou faječku, ale ve hře mám vše zamknuté :confused:. Máte případně nějaký typ zda počkat nebo znovu pořešit s ubisoftem nebó ? Díky moc za odpovědi... naštve to protože člověk nakoupí a pak to má nedostupné :(
Mesic? Vsak jsem ti ten link posilal pred tydnem na Martina:cool:...
 
Cedricbull: jeste k tem elektrarnam. Kdyz boostnes dva doly v okruhu odboru Ferasem, Malchingem a elektrarnou, tak tim s prebytkem 4t ukrmis 3 elektrarny:p...
 
Zde jsou další oficiální informace o novém Season passu. Možná, že spousta lidí bude zklamáno, ale neplánuje se žádná další hratelná relace. Vývojáři se zaměří výhradně na Starý svět. Podle mě to je dobře, jelikož je pravda, že zde se ještě dají najít nedostatky. Hra je už tak dost složitá, takže by nebyl dobrý nápad jí ještě rozšiřovat o další nový region.
 
Ono je fakt , že už tak proklikávat mezi třemi regiony je tak akorát , takže další region navíc v DLC 3 by vážně nemusel být , jelikož je to
vše na stejném principu - výměna surovin a zboží mezi regiony .
Já bych přivítal další ostrovy jiných tvarů , protože ty co jsou ve Starém světě se mi už okoukaly :) a přidal bych zase nějakého jiného protivníka :) .
 
Ahoj vím ze pokud mam dotaz mám nejdříve hledat v diskuzi ale odpověď jsem nenašel. Jen přibližně, netušíte kdy vyjde čeština na aktuální verzi?????? už se nemohu dočkat. S moji AJ se moc nechytám. ĎEKUJI ZA ODPOVĚĎ :)
 
Ahoj, díky za info, taky jsem se na to chtěl zeptat. Btw s tímhle dotazem ještě souvisí, že v přehledu píšete, probíhá dopřeklad na verzi 9.0, tzn., když teď je aktuální verze 9.1.968976 (pravděpodobně bude brzy verze 9.2), tak bude ta čeština kompatibilní i třeba s 9.2? koukal jsem na nějaká videa a ten překlad je fakt super. Myslím, že EN mám celkem obstojnou, na takové to základní hraní, ale kampaň bych si chtěl dát v CZ, to je pak úplně jiný level.
A poslední (možná trochu hloupý) dotaz, ohledně fin.podpory, rád bych něco poslal, ale jaká je taková "adekvátní částka"..? V řádech stovek, nebo 1000+Kč? Díky za info :)
 
Samozřejmě překlad uděláme na v tu dobu aktuální verzi, takže když do té doby vyjdou další patche, tak to pak ještě upravíme. Toho textu na překlad je tam hromada, takže uvažuju, jestli to během prosince nevydáme v tom stavu, v jakém to budeme mít, abychom třeba nebrzdili v hraní ty, co to poslední DLC vůbec nemají. Aby prostě bylo možné zahrát si v češtině během vánočních svátků. Jinak dopřeklad toho DLC se určitě protáhne do nového roku, ten první kvartál je teď hrubej nástřel, konkrétnější v tuhle chvíli být nedokážu.

Co se týče podpory, tak neexistuje žádná adekvátní částka. Vážíme si každého příspěvku bez ohledu na částku. Záleží to na možnostech dárců, už nám dorazila i padesátikoruna.
 
Jj, to by bylo fajn :) a pokud byste vydali CZ bez DLC Lands of Lion, bude CZ fungovat i když DLC už máme, resp. jakoby částečný překlad pro Complete Edition, jenom prostě něco bude v EN, ale ty ostatní hlavní linky v CZ? Osobně si dovedu představit a asi by mi to ani nevadilo, že expedici do nového regionu Lvího DLC by člověk prostě odložil na později, beztak už teď je toho obsahu a možností spousta.

OK, díky za odpověď, něco určitě pošlu, ptž dlouho už mě takhle nechytla žádná gamesa (naposledy Zaklánač 3 a toho jsem prozkoumával postupně snad přes dva roky) :D
 
Ano, CZ bude fungovat bez ohledu na to, kolik DLC hráč má. A co prostě přeložené nebude, to zůstane v EN.
 
Back
Top