• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Cedricbull: Quest se slonama bohuzel jeste nemam.
Osobne nemam s elektrinou zadny problem, pac pro odbory jsou predmety ji poskytujci.

Kondor: kolik kachli zabere to labuti jezero mista?

Jinak bych si jeste dokazal predstavit trebas Asii dlc- hedvabnou stezku, ale ono uz je to ted celkem dost hardwerove narocny a dlcsicek k Annu 1800, jsou uz mraky.
 
Mdzirza : Labutí jezero zabere dost hodně :rolleyes: 13 x 11 kostek , no na velkém ostrově , jako je u zatopených pokladů se ztratí :) .
Odzkoušel jsem stánky i v ZOO a hlavně hřiště u školy . To jde , ono taky kde jsou děti musí být i hřiště ,
protože tenkrát ještě chytré mobily nebyly :p .
Já myslím , že další ptákoviny pro 1800 už fakt být nemusí . Ty DLC základní hru dobře doplňují a dá se s tím parádně vyhrát .
 

Přílohy

  • stánky v ZOO.jpg
    stánky v ZOO.jpg
    518,1 KB · Zobrazení: 67
  • stánky v ZOO 2.jpg
    stánky v ZOO 2.jpg
    501,7 KB · Zobrazení: 63
  • škola a hřiště.jpg
    škola a hřiště.jpg
    525,9 KB · Zobrazení: 54
  • škola a hřiště 2.jpg
    škola a hřiště 2.jpg
    488,9 KB · Zobrazení: 56
Zdravím stiahol som češtinu do hry nainstaloval podľa návodu a nefunguje to nejaká rada ? Aktualizacie som vypol nepomohlo, stale akokeby po inštalacii subor data15 rda.tpm nainštaluje do zložky a hned zmizne
 
Mdzirza : Labutí jezero zabere dost hodně :rolleyes: 13 x 11 kostek , no na velkém ostrově , jako je u zatopených pokladů se ztratí :) .
Odzkoušel jsem stánky i v ZOO a hlavně hřiště u školy . To jde , ono taky kde jsou děti musí být i hřiště ,
protože tenkrát ještě chytré mobily nebyly :p .
Já myslím , že další ptákoviny pro 1800 už fakt být nemusí . Ty DLC základní hru dobře doplňují a dá se s tím parádně vyhrát .
Tsi vado, giga velky:oops:...hele ta klouzacka u skoly vypada spis jako mensi tobogan. Jsme nemeli ani za totace:giggle:. Jop, kdyz ma jeden vsechny dlccka, tak se jeste dlouuuho nebude nudit, ale mas to hezky(y)
 
Jak se tu řešilo, mě u těch ozdob vadí hlavně ta bílá dlažba, chtělo by tu ještě jednu nebo dvě verze, kde by to mělo jiný podklad. Snad to třeba dodělá komunita :) A je pravda, že ty věci úplně velikostně nelícují k budovám, ale když se podíváte na velikost lidí, tak ti jsou také mnohem větší, než je většina dveří u budov.
 
Kondor: u tech stanku v zoo to je dost markantni rozdil a pritom mohli pouzit jednu a tu samou texturu. Velikostne to vypada na puvodni mozajku ze zazraku architektury.
 
@Mdzirza Ta dlažba vypadá stejně jako dlažba u výběhů v zoo, na těch snímcích je ale světlejší, jelikož má tu zoo označenou.
 
Naposledy upraveno:
Od vydání poslední aktualizace(nestahoval jsem ji) jsem to hrál v režimu offline abych to měl stále v češtině. Dneska to po mě chce stáhnout aktualizaci a v režimu offline to spustit už nelze.
Radu jak to spustit bez aktualizace asi nikdo mít nebude co?
 
Tsi vado, giga velky:oops:...hele ta klouzacka u skoly vypada spis jako mensi tobogan. Jsme nemeli ani za totace:giggle:. Jop, kdyz ma jeden vsechny dlccka, tak se jeste dlouuuho nebude nudit, ale mas to hezky(y)
Jo tobogánek se ti zachtělo :LOL: , však říkám že to velikostně moc nesedí . A za totáče byly aspoň houpačky , kolotoče a prolízačky , takže aspoň
něco :) . Záleží kde jsi vyrůstal ;) . No , hraji si a kdo si hraje nezlobí :) . Jinak jak budovy porostou do výšky , tak i ty doplňky se budou zdát menší .
Jak se tu řešilo, mě u těch ozdob vadí hlavně ta bílá dlažba, chtělo by tu ještě jednu nebo dvě verze, kde by to mělo jiný podklad. Snad to třeba dodělá komunita :) A je pravda, že ty věci úplně velikostně nelícují k budovám, ale když se podíváte na velikost lidí, tak ti jsou také mnohem větší, než je většina dveří u budov.
Tu dlažbu v tom balíku doplňků Světla města ani nemají . Tu jsem musel vzít z klubových doplňků a až při možnosti stavění ZOO ,
takže taky dost hloupé , protože stánky jako doplněk máš k dispozici hned na začátku . No , když projdeš všechny balíčky doplňků
co jsou k dispozici , tak se to dá nějak skombinovat i bez módů od komunity . Ale máš pravdu , že by to chtělo doladit .
Uvidím až se dopracuji k inženýrům , jak to bude vše vypadat . Ty budovy rostou postupně do výšky , takže i to pouliční osvětlení budou pak
vypadat jinak ;) . Do Země lvů jsem se ještě u této mapy raději nepouštěl .
 
Luckydvd: bylo by to fajn:) , ale asi je moc nebere to obrovske usili co s kazdym patchem, dlcickem Jetroparticka ma a hlavne, kdyz chces mit Enbesu, tak musis zkratka pockat a v nejlepsim kluky i podporit;)
 
Ahojte všetci prosím vás bola tu téma za módy a ja mám problém ich tam pridať hru mam na uplay a módy sa mi nezobrazujú vedel by mi tu niekto poradiť ak komentár vadí zmažem ho
 
aby hra načetla mody, zálohovat původní pro jistotu
loader.zip

balík modu

doporučuji číst i readme
mody patří do této složky - Anno 1800\mods

tady se řeší mody docelo dost
 
Naposledy upraveno moderátorem:
  • abych si prodloužil a zlepšil zážitek ze hry
  • hra je plná možností ale jsou omezovány
  • mám postavenou kompletní zoo, můzeum, botaniku políčko stojí 10 vlivu, to je velká spotřeba pak mám málo vlivu na další věci
  • ano vím že čím víc obyvatel tím víc vlivu ale já nejsem masochysta abych rval na ostrov třeba 20 000 investorů
  • u hry se chci zabavit a odreagovat, hrát si to svím tempem
  • fallout 4 hraju jen zmodovanej původní vanilla vypadá hrozně a nehrál bych ji ani za peníze, díky bohu za mody a enb
  • viděl jsem nové video
  • větší humus jsem snad neviděl (tohle nezachrání ani 8k textury)
  • co je natom tak skvělího vysvětlí mi to někdo
 

Přílohy

  • h0dleh4ruh351.png
    h0dleh4ruh351.png
    4,4 MB · Zobrazení: 66
  • abych si prodloužil a zlepšil zážitek ze hry
  • hra je plná možností ale jsou omezovány
  • mám postavenou kompletní zoo, můzeum, botaniku políčko stojí 10 vlivu, to je velká spotřeba pak mám málo vlivu na další věci
  • ano vím že čím víc obyvatel tím víc vlivu ale já nejsem masochysta abych rval na ostrov třeba 20 000 investorů
  • u hry se chci zabavit a odreagovat, hrát si to svím tempem
  • fallout 4 hraju jen zmodovanej původní vanilla vypadá hrozně a nehrál bych ji ani za peníze, díky bohu za mody a enb
  • viděl jsem nové video
  • větší humus jsem snad neviděl (tohle nezachrání ani 8k textury)
  • co je natom tak skvělího vysvětlí mi to někdo
Mmm, ale na zoo a muzeum nepotrebujes mit preci mod, teda pokud mas sidlo moci. To je hodne uzitecne dlc pro cokoliv ve starem svete:love:
Ta priloha je tvoje prace? Moc pekny(y)
 
Zobrazit přílohu 36322
u detektoru kouře nepoznám která budova je považována za těžký průmysl
u odborů musím vybírat předměty z rozvahou někdy se jich hodí moc
pokrytí hasiči mám po celých ostrovech

díky používání předmětů vím že jde vybudovat město z inženýry aniž bych musel do nového světa ale nemůžu jim dát vše
Za tezky prumysl se povazuji zelezne ingoty, traverzy, parni motory, parni automobily, dela, tezke zbrane, Ropa a tusim i mosaz.
 
ta příloha není má
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

palác mám uprostřed města kvůly bonusům, hned vedle katedrálu, zoo, muzeum, botaniku, výstaviště
pokud myslíš malé paláce na vedlejších ostrovech tak tuto funkci jsem doposud nevyužil
kvůly menšímu počtu obyvatel nemám tolik vlivu tak jsem další získal zkrze mod
další mody přidávají nové věci nebo upravují existující
 
Cedricbull: jop na vedlejsich ostrovech. Nejenze ziskas +10 vlivu za jiz postaveny modul, ale dle vyberu muzea-zoo-botanika muzes na ostrove neomezene stavet nove moduly, ktere ti zvysi atraktivitu a tim i moznost navstevy legendarnich predmetu. Da se takhle behem hrani dobre tezit a kdyz mas stabilni hru, tak pc bezi pres noc a tezi a tezi a tezi. Na tohle tema taky natocim nejake videjko
 
Ale i tam kde mas palac to muzes aktivovat. Osobne uz nepouzivam VIP bonus, pac cim vetsi mas atraktivitu ostrova, tim se sama o sobe zvysuje pravdepodobnost legendarnich items diky pani Nosalkove ;)
 
Back
Top