• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

:LOL::D:LOL: Jsem to říkal , že než vydá Jetro češtinu , tak přijdou s dalšími aktualizacemi a je to tady . Ani jsme nemuseli dlouho čekat :LOL::D:LOL: .
No , houpačky , skluzavku a dětské hřiště , stánky s potravinami - to se mi líbí . Pizzerii nemusím , tedy aspoň podle fotek mne to moc nenadchlo,
ale i tak to do města pořídím , abych toho neměl na přemýšlení málo :):)
 
Ahojte chtěl bych se zeptat hra mi teď začala padat přikládám i obrázek co mi to vyhodí nevíte někdo co s tím předem díky nevím si moc rady
1604659047942.png
1604659047942.png
 
Jak jsem psal vyse je potvrzeno. Nutne vyresit Kedusi a Angereb questy spolecne a vyhnout se klikani na severni kridlo knihovny. Jinak se Quest neukonci. Takze na to dlabu a jedu dal bez nej.
Druhy nicmoc bug>>> pokud nemate koupene dlc anarchistu a zacnete vyvijet ve svem novem institutu predmety patrici k tomuto dlc, tak vam institut vygeneruje pouze prazdne okenko a cau. Tohle mohl ubisoft trosku domyslet.
A dalsi tentokrat super Bug je: ze pokud pouzivate noviny k omezeni spotreby, tak se ucenci vubec nebouri a nejsou nemocni. Tim odpadaji budovy jako nemocnice, chlupaty a pozarni stanice. Coz asi v pristim updatu fixnou.
 
celon : jo musí se počkat až ty Bugy opraví . Je to pokaždé když vydají něco nového a není dostatek času na otestování . Nehledě na to , že komunita
hráčů to stihne otestovat raz dva :) . A určitě na aktualizaci pracují . Uvidíme co se stačí opravit už i toho 12.11. .
Už i tak měli problém stihnout vydat Země Lvů . Psal jsem jim kvůli něčemu jinému a omlouvali se , že kvůli Covidu nestíhají vše řešit
jak by si představovali . Takže je fajň že "Afriku" vydali .
Anno master : dneska mne zrovna napadlo , že ty průmyslové dolňky a vlastně i zemědělské měli vydat taky samostatně jako teď co
vyjde 12tého , aby to bylo dostupné pro celou hru . Vlastně kdo nemá DLC , tak je celkem pěkně ochuzen o další herní zážitek :):rolleyes:
 
Naposledy upraveno:
@Kondor114 Ta DLC, jako jsou "Potopené poklady", "Velká sklizeň", "Sídlo moci" atd., se dají koupit samostatně stejně jako ta malá dekorativní. Nemusí se kupovat celý Season pass. Takže když bude mít někdo zájem konkrétně o tyto dekorace a o nic jiného, může si koupit jen tu "Velkou sklizeň" za cca 7 euro ;)
 
Kondor: ale je zvlastni, ze tenhle pad co ma Celon moc lidi neregistruje...ted me napadlo, jestli nema Celon stary ovladace...jako tenkrat ja s 5700xt s extremne nizkymi fps:sneaky:
Pro ty co maji Zemi lvu, maly bonusek.
Ackoliv je Blake skrt, tak to prodava oproti treba Willimu porad, takze staci nastavit trasu ke Ketemovi, nebo kdyz nejsu na zacatku moc prasule nakoupit co se da a zase prodat...co vic si prat, ne.?:cool::love:...pokud to vite ok, pokud ne tak psst;)
Nevim jestli zamer, ale fakt huste...
 

Přílohy

  • money.jpeg
    money.jpeg
    415,9 KB · Zobrazení: 55
  • s_items.jpg
    s_items.jpg
    890,7 KB · Zobrazení: 57
Naposledy upraveno:
Mdzirza : jo , celon bude muset zainvestovat do sestavy na které se snaží hrát tuhle hru .
Jinak co se týče cen , tak je dobré si porovnat ceny . Většinou tu "kluci" preferují mýdlo , mýdlo , mýdlo . Jó na mýdle to
je nejlépe vidět , ale na každém produktu se dá vydělat i 100% zisk , jen to chce si dát práci s tím co a kde prodávat . Pak ti jmění roste
plynule nahoru . Já si města stavím pokud možno do reálu , takže nehrozí , že bych měl na ostrově třeba 10 vepřínů na "jel" jenom
na mýdle ap. , ale to už záleží na každém hráči jak si hru hraje .
 
Ahojte, také bych se přiklonil k možnosti dílčího překladu, kdyby byla ta možnost. Hra mě už nejde spustit, vyžaduje aktualizaci, i když mám vyplé aktualizace, tudíž jsem teď dohrál :(
 
ahoj nedokazal by mi prosim nekdo poradit jak dostat cestinu do hry koupene pres epic store?
 
trupkin: co si pročíst vlákno od začátku. Hru máš staženou v aktuální verzi, ale čeština na tuto verzi zatím není hotová a tudíž nemůže fungovat. Musíš vyčkat! Probíralo se to zde asi 150x...
 
Mdzirza : jo , celon bude muset zainvestovat do sestavy na které se snaží hrát tuhle hru .
Jinak co se týče cen , tak je dobré si porovnat ceny . Většinou tu "kluci" preferují mýdlo , mýdlo , mýdlo . Jó na mýdle to
je nejlépe vidět , ale na každém produktu se dá vydělat i 100% zisk , jen to chce si dát práci s tím co a kde prodávat . Pak ti jmění roste
plynule nahoru . Já si města stavím pokud možno do reálu , takže nehrozí , že bych měl na ostrově třeba 10 vepřínů na "jel" jenom
na mýdle ap. , ale to už záleží na každém hráči jak si hru hraje .

Jako myslíš že intel core i5-6400 2,7 GHz a Geforce GTX 1050 Ti pamět 8gb nestačí
 
Zdravím kde zjistím co mám za verzi hry abych nainstaloval správnou verzi češtiny? Diky
 
Mdzirza : jo , celon bude muset zainvestovat do sestavy na které se snaží hrát tuhle hru .
Jinak co se týče cen , tak je dobré si porovnat ceny . Většinou tu "kluci" preferují mýdlo , mýdlo , mýdlo . Jó na mýdle to
je nejlépe vidět , ale na každém produktu se dá vydělat i 100% zisk , jen to chce si dát práci s tím co a kde prodávat . Pak ti jmění roste
plynule nahoru . Já si města stavím pokud možno do reálu , takže nehrozí , že bych měl na ostrově třeba 10 vepřínů na "jel" jenom
na mýdle ap. , ale to už záleží na každém hráči jak si hru hraje .
Mydlo je bozi spis prave pro zacatek kdy nejsu prasule a pak spis pres produkci s items a podily(;
 
Jak muzu zalozit nove vlakno, abych to tu ne...svi...nil? Docela by se to hodilo, kujuuu
No, moc jsem to nekontroloval, poněvadž jsem to něvěděl :D Už jsem taky překoupil ostrov sličné asiatky, ale jaksi se mnou poté ukončila diplomatické styky :D takže je to dvoušečné... Jinak jde nějak zabránit tomu, aby mi někdo můj ostrov koupil?
Lady Banes zabranuje odkupovani podilu ostrova
 
Ahojte, také bych se přiklonil k možnosti dílčího překladu, kdyby byla ta možnost. Hra mě už nejde spustit, vyžaduje aktualizaci, i když mám vyplé aktualizace, tudíž jsem teď dohrál :(
Tak to je zvláštní jámám vypnuté automatické aktualizace a hraju a není problém. Zkus to ještě jednou nemůžou ti přece zakázat hrát bez aktualizací.
 
mě se hra v offline režimu nikdy nespustila.
zkoušel jsem to už několikrát a nikdy nic, tak hraju jen online s aktualizacemi.
našel jsem mod kterej mění časy výzkumů a počet bodů výzkumu a hned je výzkum užitečný ale jen někdy.
nechápu proč alternativní budovy a lepší přístav mají tak předraženou udržbu.
doufám že doplní botanickou zahradu.
 
Back
Top