• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Kondore podle čeho soudíš že budou nové mise na screenu nic videt nění... na 2070 bylo super že tam coop mise...
 
Jinak ještě ohledně 1800 a MP :D s kamarády pravidelně hrajeme na lankách 1404,1701 i 2070 nicméně :D 1800 je nejlpeší ale pro MP je prakticky nehratelná :D jen dostavět Světovou výstavu je ne na dost dlouho než dřív třeba katedrály seveřenů a jižanů
 
Tak jsem zkoušel v Africe co snesou vodní pumpy na zavlažování polí a ejhle , mají vychytanou i tuhle "drobnost".
Pokud překročíte délku zavlažovacích kanálů , tak buď může dojít k poruše pumpy , nebo prostě její výkon nebude
stačit a musíte použít další pumpu :giggle: . Teda jak to vypadá , mysleli na všechno . Proto taky je možnost
postavit na vašem ostrově ve Starém světě výzkumný ústav . A není to žádný drobeček , takže se musí počítat
s dalším volným místem na ostrově . Jak dalece začnou řádit požáry v Africe to se teprve uvidí ;) .
Jinak kdo bude zkoušet hrát obtížnost , že nesmíte přemísťovat budovy , tak to bude mít v Africe hodně kruté a
bude to safra výzva , protože sestavit kanály i budovy tak , aby bylo vše optimální dá pěknou fušku .
Nemluvím o tom , že některé ostrovy jsou i "oříšek" , když máte jen střední a malé ostrovy .
Pozarni stanice musi byt napojena na zavlazovani, aby spravne fungovala.
 
Jetro@ pokud bych mohl poslouzit s preklady, tak v nemcine by nebyl problem a samozrejme vas jako obvykle budu podporovat(;
 
Zdarvím, mám dotaz. V Novém světě jsem měl postavené městečko, ale po nějaké době mi zmizelo, zabrala mi ho jedna baba... Mám dotaz, jak se na toto příště zbavit, protože potřebuji surpviny z nového světa... Případně, jak bych sám mohl nějaký již obsazený ostrov zabrat. Děkuji.
A hlavne....to si musis kontrolovat...v hlaskach porad pada,kdo zakoupil tve podily:)
 
No, moc jsem to nekontroloval, poněvadž jsem to něvěděl :D Už jsem taky překoupil ostrov sličné asiatky, ale jaksi se mnou poté ukončila diplomatické styky :D takže je to dvoušečné... Jinak jde nějak zabránit tomu, aby mi někdo můj ostrov koupil?
 
@bennyx když máš s hráčem větší reputaci, tak by ti neměl kupovat podíly tvého ostrova. Ale co jsem tak zjistil tak ve hře vyděláš více peněz když budeš kupovat podíly ostrovů, ale nepřebírej je úplně celé. Jen je ždímej. Sice budeš ve válce, ale o tom to je. :)
 
A pokud mám na ostrově jen podíl, můžu na něm stavět? Asi nelze že? Mám problém, že nemám bavlnu na kožichy, nikde nejde koupit a v Novém světě mi byl právě přebrán ten můj ostrov. Už není žádný volný a obchodovat nejde, jelikož se moje lodě k ostrovu, se kterým mám obchodní dohodu, ani nedostanou... takže jsem v patové situaci...
 
bennyx : Pokud nemáš s některým protivníkem uzavřenou obchodní smlouvu , tak pak to patová situace je . Pokud máš obchodní smlouvu s někým uzavřenou , tak se mu koukni co za zboží nabízí . Je ho více a mění se , takže kožichy můžeš nakupovat . Hra je dělaná tak , že tě "donutí" obchodovat i s jinými přístavy . Ale v každé fázi růstu tvého i protivníkového města se nabídka zboží mění , takže stejně se budeš muset časem postarat o nějaký ostrov .
 
Jinak ještě ohledně 1800 a MP :D s kamarády pravidelně hrajeme na lankách 1404,1701 i 2070 nicméně :D 1800 je nejlpeší ale pro MP je prakticky nehratelná :D jen dostavět Světovou výstavu je ne na dost dlouho než dřív třeba katedrály seveřenů a jižanů

Jde to. Občas k tomu s přítelkyní sedneme a hrajeme. Ještě se nám to nepodařilo dohrát. A to už jsme několikrát začínali :D Teď čekáme na překlady a pojedeme opět od začátku :D Vy hrajete asi pro ti sobě co? To my se staráme o jednu říši, aby nebyl doma oheň na střeše :D Hlavně se má kdo starat o věci, které se mi zrovna nechtějí dělat :D
 
Dotaz trošku mimo mam aktivní DLC anarchista ale dr. huga nebo jak se jmenuje vím jak aktivovat DLC aktivní mam
 
@luky22 Musíš ho před začátkem nové hry vybrat ze seznamu oponentů. Pokud máš hru již rozehranou a nenavolil jsi si ho, tak se tam neobjeví.
 
Jste úžasní! Jen bych se rád zeptal, kdy bude překlad dokončen, mockrát díky!!!!!!!!!
 
Ono se fakt není čemu divit , že je plno práce s překladem . V zemi Lvů je neskutečně moc nového textu a všichni něco chtějí aby jste vyřešili a uhádli atd. Už to není jen o obchodování a válčení . Skoro mi tak připadá , že se "nasměrovali" k hrám jako je Titan Quest , nebo Two Worlds aj.
Na těch jejich hádankách zůstávám "viset" , i když mi text nedělá problém :(
 
Kondore podle čeho soudíš že budou nové mise na screenu nic videt nění... na 2070 bylo super že tam coop mise...
Na screenu jsou dole vpravo vidět tři okna . 1) základní výzvy - zatím nefunkční
2) časově omezené výzvy - zatím nefunkční
3) odměny - funkční
A je to výhradně u hry 1800 , takže předpokládám že do Vánoc to spustí naplno - takový vánoční překvapení :) .

Jinak jsem zjistil , že ve hře po vydání "Afriky" zrušili v liště nabídek dekorační doplňky pro průmysl (obvodové zdi , trubky , hromady s pískem atd.)
Chtěl jsem si vyhrát s průmyslovým areálem , ale už jsem nikde tenhle balík doplňků v liště nenašel :mad: . Nebo už jsem tak z toho testování
zblbý , že to neustále nevidím :p . Za to u "Afriky" jsou u osady hned dva "balíky" dekorací . Takže buď to opraví při další aktualizaci hry ,
nebo průmyslový "balík" zrušili záměrně .
Projel jsem si i ověřování souborů , jestli se někde něco "nežvejklo" , ale vše OK .
 
Ahojte, je to mozne ze tam tu CZ proste nemam? :(

Idem cez UbiPlay a mam originalku, istaloval som priamo pod Anno

dakujem za pomoc
 
go220w : CZ už v ANNO dávno není a je jedno kde ji koupíš a jak . To jen díky šikulům , kteří fandí i této hře si češtinu můžeš
stáhnout a používat . Momentálně se pracuje na "úpravách" češtiny kvůli poslední aktualizaci hry na patch 9.0 a čeština bude
k dispozici přibližně v lednu , jak psal Jetro .
 
@Kondor114 Já tam ty tovární doplňky stále mám. Určitě je nezrušili, protože to je součástí dlc Bright Harvest. Takže buď se špatně koukáš nebo to je bug. Nepoužíváš třeba nějaké mody ?
Co se týče těch výzev, tak ty u hry byly již od vydání, akorát byly schovány v jedné ze záložek (také byly nefunkční). To samé jde najít i u Anna 2205 a ta již dávno nemá podporu, takže si nemyslím, že to něco znamená.
 
Naposledy upraveno:
Ono se fakt není čemu divit , že je plno práce s překladem . V zemi Lvů je neskutečně moc nového textu a všichni něco chtějí aby jste vyřešili a uhádli atd. Už to není jen o obchodování a válčení . Skoro mi tak připadá , že se "nasměrovali" k hrám jako je Titan Quest , nebo Two Worlds aj.
Na těch jejich hádankách zůstávám "viset" , i když mi text nedělá problém :(
Jop, presne, ale nastesti se to da hned na zacatku pri prvnim vstupu do Enbesy zamitnout a jede se bez pribehu.
 
Back
Top