• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Anno master : já bych Národní muzeum k tomu moc nepřirovnával , to nestojí na rovině takže tam ty schody jsou opodstatněné vzhledem
k Václavskému náměstí . Je mi jasné že to má být monument , ale když vezmeš v úvahu že budeš bez DLC Potopené poklady kde je k dispozici
největší ostrov kde můžeš použít všechny objemné stavby .., ZOO , Výstavu , muzeum atd. ,tak jsi s těmi mega budovami na ostatních ostrovech v pytli .
Jo , u tohoto nového DLC budeš mít možnost díky rozšířenému zemědělství a traktorům snížit množství polí abys získal prostor pro tyto stavby .
Jak jsem psal ..., je to jen hra , takže nemá význam se nad tím moc "čertit" . Já mám rád stavění tak aby to odpovídalo trochu reálu , nehledě k tomu že
jsem se donedávna věnoval stejnému koníčku .... tvorby map a modelů budov do trošku jiné hry , protože mám ke stavařině hodně blízko a
baví mne to . prostě na tento palác a celé ministerstvo mám trochu jiný názor . Uvidíme , jak to bude vypadat se všemi křídly atd. a určitě si s tím
vyhraji . Pak tu hodím foto :);) . Akorát mám smůlu , že nejraději používám na stavby střední ostrovy a to je pak výzva tam nacpat co nejvíce a aby
to mělo smysl .:biggrin:
 
Kondor114 : Ano s těmi ostrovy máš pravdu, i když by jsi přesunul z největšího ostrova co je v základní hře všechny farmy a nechal zde jen město, bude problém tam všechny velké komplexy budov umísti a asi to nebude vypadat ani moc hezky, jelikož na obyčejná obydlí nezbude moc místa. Je to určitě nedomyšlené a přímo to vybízí ke koupi Potopených pokladů. Také rád stavím pokud možno realisticky, takže mně spíš vadí věc, co jsem před chvílí zjistil a to že po umístění těch palácových modulů na nerovný terén, se podle něho zešikmí (viz. foto). Určitě ti tvůj názor neberu, jen jsem se chtěl podělit o ten svůj :)
 

Přílohy

  • screenshot_2020-03-26-13-44-36.jpg
    screenshot_2020-03-26-13-44-36.jpg
    825,9 KB · Zobrazení: 80
Anno master : souhlasím s tebou . Zkusil jsem jen letmo nahodit do terénu ten palác s ministerstvy a to sešikmení vypadá děsně . Když srovnám velikost paláce
a výstavy , tak by se dalo přimhouřit oko :) , ale s ohledem k ostatním budovám je ten palác děs :D . Nemyslím tím samotná křídla , která dostavuješ .
Vlastně bych tomu paláci ustřelil kopuli a bylo by to v cajku :biggrin::biggrin: . A zase jsme u množství budov ...., na téhle mapě mám zatím cca 1000 investorů a dostal
jsem se s křídly u ministertvech na 4 kusy , víc tě to nepustí . Takže zase pokud bych chtěl tento komplex budov rozšířit , musel bych zákonitě zvětšit město a
jsme zase u velikosti ostrova .
Mě spíše zaráží jiná věc . Proč banku můžeš postavit až když máš 3000 investorů a tuhle habaďůru už teď . Já mít pod sebou 500 investorů , tak už jim tu banku stavím , ať mi tam nacpou peníze :) . Nehledě na to , že už tam mám "koupenou" parcelu na tu banku :biggrin::biggrin: .
K dobru u toho paláce se dá přičíst jen to , že ty samotná křídla nezabírají tolik místa . A teď záleží , jak to dál bude fungovat s ohledem k počtu křídel .
 

Přílohy

  • město.jpg
    město.jpg
    883,5 KB · Zobrazení: 75
  • detail.jpg
    detail.jpg
    785,1 KB · Zobrazení: 72
  • Výstava a Palác.jpg
    Výstava a Palác.jpg
    928,9 KB · Zobrazení: 72
Kondor114 : Proboha, tak u tebe to vypadá fakt příšerně, bylo by mnohem lepší, kdyby jednotlivé ty segmenty byli postaveny jako schody a ne tuhle šikmou zrůdnost, kdo to mohl nechat pustit mezi lidi :facepalm: Mně velikost té hlavní budovy nevadí, navíc mi připomíná budovu co je vidět v loading screenu ;) A pokud vím, tak banka se odemkne od určitého počtu inženýrů, ne investorů. Pokud by to bylo tak jak říkáš, tak máš pravdu, že by to nedávalo smysl.
 

Přílohy

  • Anno 18002019-5-10-16-48-22.jpg
    Anno 18002019-5-10-16-48-22.jpg
    642,6 KB · Zobrazení: 72
Anno master : ano na tom terénu to vypadá strašně a je problém najít "ideální" místo pro tyto mega stavby .
Našel jsem kompromis a jako dominanta města to možná i půjde . Jenže se obávám , že s těmito všemi vylepšeními DLC
a srandičkami už to nebude zvládat moje pc , ale tohle se dalo předpokládat . Čím náročnější hra , tím je to zapeklitější .
Jinak máš pravdu , napsal jsem koninu . Samozřejmě banka chce 3000 inženýrů . To mám s toho přeskakování z mapy na mapu ,
rychle něco postavit a důkladně se kouknout na požadavky to néééé :) . Teď mne láká ministerstvo a všechno jde stranou :biggrin:
 

Přílohy

  • dominanta města.jpg
    dominanta města.jpg
    418,8 KB · Zobrazení: 68
  • palac dominanta.jpg
    palac dominanta.jpg
    405,3 KB · Zobrazení: 68
Kondor114 : Myslím, že náročnost hry by tato dlc neměla moc ovlivnit. Navíc, v poslední aktualizaci bylo myslím psáno o zlepšení výkonu, takže by to teoreticky mělo běžet ještě lépe. :)
 
Naposledy upraveno:
Tak si to po týdnu, kdy jsem neměl čas konečně zapnu. A buch aktualizace a čeština pryč :( To mě teda naštvalo.
 
Ty šikmé ministerstva vypadají fakt blbě.Prostě budeme muset najít pro palác rovinku...:D
 
Kvůli paláci ta rovinka je zapotřebí , takže jsem překopal město . Teď mám aspoň muzeum , ZOO a výstavu pěkně
pohromadě a dominantní palác na vyvýšeném místě ať se můžou ministři pěkně koukat jak to jde s hospodárkou z kopce :)
Aspoň se téhle mapě budu trochu více věnovat . Stejně musím dokončit stavbu výstavy a abych mohl pokračovat s dalšími křídly
ministerstev , tak se musím posunout s hraním a městem trochu výše .
 

Přílohy

  • překopání města.jpg
    překopání města.jpg
    433,6 KB · Zobrazení: 61
  • palac pohoda.jpg
    palac pohoda.jpg
    427,3 KB · Zobrazení: 56
  • detail možností.jpg
    detail možností.jpg
    197,4 KB · Zobrazení: 55
Dneska jsem koupil na Ubisoftu Anno 1800. Stáhnul jsem si češtinu, poslední verzi 1.05, ale při instalaci mi to napsalo že mám špatnou verzi patche, pak jsem instaloval 1.04 a napsalo mi to, že se čeština nainstalovala v pořádku, ale když jsem hru pak spustil, je to pořád v AJ. Dělám něco špatně?
 
Pat777CZ : stačí si přečíst texty od Jetro , stránka 59 . Na aktualizaci češtiny se pracuje z důvodu nového patche 7.0 .Proto ti zatím čeština nepůjde .
 
No , a zase boj z místem a ideálním umístěním všeho , pokud chcete aby určitá ministerstva měla vliv na chod města ,
protože je to ovlivněno zase jen dosahem paláce :eek: o: . Takže i kdybych se na hlavu postavil tak třeba k budově světové výstavy už ministerstvo
"nedošáhne" :( . Může akorát asi zasahovat do dění ZOO ,pokud to spadá pod kulturu a k tomu jsem se ještě nedostal . A zatím nevím zda mají
ministerstva vliv i na ostatní ostrovy . Takže pozor kde umístíte palác .
 

Přílohy

  • vliv ministerstev.jpg
    vliv ministerstev.jpg
    483,1 KB · Zobrazení: 52
Kondor114: Co se týče toho paláce, tak jeho vliv se rozšiřuje přidáváním jednotlivých křídel. Na ostatních ostrovech se staví lokální administrativy, které dávají bonusy tam.
 
Jak jsem teď testoval překlad, tak jsem palác postavil u Světové výstavy, ono totiž zoo i muzeum jde postavit ještě jedno, což mi umožnilo splnit achievement na zoo, muzeum, výstavu a veřejné kotviště v dosahu paláce po dobu 30 minut. Ale je pravda, že ten dosah i přes stavění křídel není nic moc, a měl jsem ve výsledku co dělat, aby to vůbec k něčemu bylo. :) A třeba u ministerstva obchodu jsem zaboha nedokázal zprovoznit navýšení kapacity ropných skladišť, i když podle popisku jsem měl všechno splněné.
 
Jetro: město už překopávat nebudu , na to jsem teď moc lenivý . Na otestování ministerstev to nejspíše stačit bude a až si vyhlídnu
nějaký příhodnější ostrov , tak se asi do něj pustím . Naštěstí se dá nastavit i obtížnost vlivu , což je dobře . Jinak díky za tvou práci :) Kdo si hraje , nezlobí :biggrin::biggrin:
 
Dá sa niekde nastaviť obtiažnosti toho vplyvu ja som to omylom odklikol a už nikde nenašiel.
 
Kupko : obtížnost vlivu se dá nastavit jen jednou když začínáš mapu a změnit už to pak nejde , takže tu mapu musíš hrát s tímto
nastavením , nebo přejít na jinou mapu a kariéru .
 
Aha, to je škoda práveže mne to tam vyskočilo po tej veľkej aktualizácii čo bola teraz. Ok, ďakujem.
 
Kupko : Právě to teď přidali jako další z možností jak si nastavit obtížnost hraní . Ale když ti naskočí tahle nabídka , tak v tabulce je i
napsáno upozornění že nastavení už pak nejde změnit .
Anno Master : jo jo, už jsem otestoval i zbývající ostrovy
 
Nevadí. Ešte by som sa chcel spytat aj vy mate take problemi s obchodovnim medzi svojimi ostrovami ? Neviem ci som to len nepochopil alebo co ked napriklad dám zo svojho hlavneho ostrova tovar ktory chcem doručit na nový svet väčšinou pivo tak mi to nevilozi a stale len nabera a potom ma plny naklad len piva a ostatne nezoberie.
 
Super!Děkuji moc panové za češtinu!!!!!Jen jsem se chtěl zeptat proč mam hru porad v offline režimu a dají se někde zakázat aktualizace??Pěkný den všem!:)
 
Ahoj, na Uplay mi nejde koupit poslední DLC Sídlo moci. když kliknu koupit, obrazovka načítá, ale nenačte. Má někdo stejný problém? Poradí mi někdo? Předem moc díky a přeju hezký den.
 
Back
Top