• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Asi nejvíc se těším na to Arktický - The Passage DLC ..doufám že to bude náročný :)
 
Ahoj taky bych rád vypomohl ne s překladem ale finanční podpora pro ty co na tom makají.
 
já už malou částku poslal :)) sice to moc není ,ale každá kačka se posílá a když se nás zapojí vícero, tak bude motivace na další překlady , třeba i na přání :)
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Som udělal další video z kampaně.

Jetro, neboj, tentokrát jsem si vyžádal aktualizovanou češtinu ;) . Ještě jsem se nedostal k těm expedicím, ale podle toho, kam se posunul příběh, bych už příště měl jít hledat Nový svět.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Jak vypadá čeština v expedicích (na konci, nejdřív to několikrát nevyšlo)
 
Tak to tvoje komentování mne pobavilo :) . Tedy koukl jsem na video jen do nějaké šesté minuty a stačí :):) . Každopádně s češtinou to bude
paráda o tom žádná . Já na toho "opičáka" v té zátoce šel s Fregatou , tak jsem byl sám zvědav jak dopadneš , a vida ono to jde i s takovým "tintítkem" .
 
Já se lekl, že to je parní loď, že dostanu přes hubu, a pak se rozpadla po jedné dvou salvách. Expectation subversion
 
Takže text po update sa nám o niekoľko riadkov zmenšil a presunul do iného .rda
 
Konečne lepší zoom out pre hranie...
Anno 18002019-5-20-14-13-26.jpg Anno 18002019-5-20-14-15-39.jpg
 
To je teda brutální zoom. :D Máš tam ještě něco zajímavého? Povedlo se ti upravit ještě něco?
 
Áno je dobrý :) Čo sa týka iných vylepšení dali sa pred tým používať prakticky všetky s predošlých Anno s nejákou tou úpravou. No ako som inde spomenul v Anno 7 (Anno 1800) to módovanie zakázali, hoci v betách to možné bolo. A to je brzda. Aj tu narástol počet riadkov v xml-kách a vieš čo to znamená nacpať to do rda... Aj tu sa to dalo urobiť až po poslednom update, nejdem rozvádzať prečo. Ale jednoducho súbory sa zmenili tak, že editácia bola možná a pridaním riadkov sa dalo vtesnať do ušetreného miesta...
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Další díl, tentokrát z nového světa.
A jako předtím ve Frostpunku.....Refugees welcome, wir schaffen das.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Zlý kult zotročující ubohé Jihoameričany dostane na zadek rychleji než Night King z Hry o Trůny.
 
A to je v textech uvedený ještě jakýsi dodatek s názvem Afrika. Asi se máme na co těšit.
 
Super práce pánove, s překladem vám bohužel nepomůžu ale rád bych zaslal nejakou odměnu za náročnou práci. Jetro, prosim číslo učtu.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

V závěrečné fázi hry už zdánlivě stačí pouze provést soud se zlým Edvardem, a můžeme jít dom. Ale přece nechceme, aby ta kampaň trvala jen pár hodin, že ano.
 
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

Som dokončil kampaň. Na konec byla řádná poslední bitva, to musím uznat :D
 
Tak aspoň vím , jak kampaň skončí :) . Nechávám si ji až bude k dispozici čeština :D . Všiml jsem si v rozích černých čísel u některých "vylepšeních" vlastností lodí , výrobních možností ap. , takže asi to bude kiks při poslední aktualizaci hry .
 
Ahoj kluci, kde stáhnu aspoň částečnou češtinu? Začínají prázdniny, je čas zapařit.
 
Ahoj, částečná čeština se nikde stáhnout nedá.
 
Jetro, děkuji za odpověď. Škoda že nebylo uvolněna nějaká ta beta verze. Myslím že by to hodně lidí ocenilo.
Přeji Vám krásné léto a doufám že si díky Vám, o prázdninách ještě stihneme zahrát Anno 1800 v češtině.
 
[QUOTE="Am...[/QUOTE]
Absolutně nechápu k čemu by byla beta češtiny :D
 
Tak snad se jen vybírá dovolená a pak se na to znovu vrhnou. Nebo bude velkej skok z 60 na 100%. Držím palce
 
Back
Top