• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Anno 1800 (včetně DLC)

Anno 1800 (včetně DLC) 1.36

Ahoj, musíš tam prostě přidat víc pracovní síly. Mělo by to jít zkrátit až na 10 minut.

1704210811626.png
 
Hojte, snažil jsme se nainstalovat češtinu ale píše mi to že to nenajde hru :/ potřeboval bych na verzi v9.2.97
 
Ahoj, verze 9.2 je z konce roku 2020(!), tak si aktualizuj hru a budeš mít po problému.
 
Tak jsem se k tomu konečně dostal, a ti inženýři se musí přiřadit ručně, nějak mi unikl ten posuvník. Teď mám zase jiný problém :D

Tobias... Jak mám docílit toho, abych měl další aktivní smlouvy viz obrázek? Díky
 

Přílohy

  • Tobias.jpg
    Tobias.jpg
    798,8 KB · Zobrazení: 63
Takže už jsem se to dozvěděl, tak aspoň pro ostatní: na jeden ostrov je limitace 14 modůlu pro aktivní smlouvy. Je teda třeba přivolat Tobiase na dalši ostrov a udělat dalši smlouvy tam
 
Ahoj. nainstaloval jsem W11 a teď mi po ukončení hry píše že "synchronizace uložených pozic s cloudem selhala" Proč to tak je a je to problém? Doteď na W10 bez problému
 
Ahoj. nainstaloval jsem W11 a teď mi po ukončení hry píše že "synchronizace uložených pozic s cloudem selhala" Proč to tak je a je to problém? Doteď na W10 bez problému
Mám ten samý problém a to mám Win10.

Dá se někde ještě stáhnout nejnovější čeština? Když kliknu na 'Přejít ke stažení', tak stránka neodpovídá, asi neexistuje.
 
Back
Top