1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Anno 1800 (včetně DLC) 1.02

Pokračování veleúspěšné budovatelské strategie

1. Jetro

Jetro Člen

Jetro přidal nový překlad:

Anno 1800 - Pokračování veleúspěšné budovatelské strategie

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. kanam

kanam Člen

Jestli to bude přeloženo tak dobře,jako Civilizace 6,tak se máme na co těšit...:)Jetro.moc dík,že jste se do tohoto překladu pustili.

3. Chidlink

Chidlink Tým COTT Člen

Super zpráva, už jsem ani nevěřil. Moc děkuju.:)
    Po dlouhé době opravdová budovatelská strategie.

4. Jetro

Jetro Člen

Tak jsem v čestině dohrál první kapitolu kampaně, která byla přístupná v open betě. Tož pěkné... :)

5. OLDCAR6

OLDCAR6 Člen

Vypadá to parádně. Jen malý dotaz, bude ta čeština jen pro Uplay nebo i pro Steam?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. Jetro

Jetro Člen

Bude dělaná primárně na Uplay, ale myslím, že po manuálním nastavení cesty by měla jít nainstalovat i na Steam / Epic Games Store, bude-li adresářová struktura totožná.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  7. Děkuji za překlad. Těším se až si budu moct zahrát v mém rodném jazyce. Udělali jste mi hned lepší náladu. Je možnost někam poslat finanční pomoc?

8. Jetro

Jetro Člen

Ahoj, ano, je. Stačí napsat sem, já se ozvu přes SZ s potřebným infem. Díky. ;)

9. Jetro

Jetro Člen

Kdo včera nekoukal na stream první kapitoly z kampaně v češtině, může mrknout na záznam. ;) Díky, @Leffi!

10. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

Tohle je čistá provokace Jetro :D Kdo se má pak dočkat na final :D ......

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. Kondor114

Kondor114 Člen

O víkendu jsem měl možnost otestovat celkem důkladně beta verzi tohoto dílu a musím říct ,
    že to vypadá fakt na opět povedený díl ANNO , takže se ani nedivím rychlé snaze lokalizovat
    1800 do češtiny . Naštěstí pro mne se polština dá ve hře použít taky , ale rád taky rád podpořím
    překlad .

12. Andrewek

Andrewek Člen

Perfektní, ani nevíte jak jsem rád, že jste se pustili do překladu tohoto nového fantastického dílu
    a jen díky vaší češtině bude zážitek ze hry více než 100%. Napiš mi prosím tedy také SZ, ať vím, kde vám můžu na překlad přispět,
    ať vám ještě zvýším chuť a možná i rychlost překladu. :)
    Jen se chci zeptat, jestli máte v plánu vypouštět i alfa či beta verze překladu bez instalátoru dříve
    než pustíte kompletní překlad, abych se mohl pustit do příběhových misí rovnou s českými titulky. Díky za info.

13. Jetro

Jetro Člen

To je zatím ve hvězdách. Při testování první kapitoly v rámci open bety jsme si vyzkoušeli, že se nějakým způsobem lze zaměřit pouze na kampaň, ale ani zdaleka to není ideální, protože do toho vstupují náhodně vybírané vedlejší úkoly a další proměnné, které z toho dělají CZ-EN bramboračku. :/

Překlad by se jistě urychlil, pokud by se přihlásil nějaký zkušený překladatel, co by chtěl přiložit ruku k dílu. ;) Ale jsem docela pes na kvalitu, takže dotyčný musí zvládat angličtinu a hlavně češtinu. :)

14. Ahoj Jetro! Pošli texty velice rád přeložím a pomůžu. Klidně pošli kousek na ukázku aby si věděl, že angličtina není problém a čeština už vůbec ne.

15. Mad Man

Mad Man Člen

uuups.. u mňa po stiahnutí upgradu nastal problém súvisiaci zrejme s ochranou. Rozbaliť .rda súbory v pohode, no po editácii a spätnom vpísaní hra mi spadne.. najpravdepodobnejšie do toho pyskuje "denuvo"...

Aj editácia engine.ini v dokumentoch nie je účinná.

Jetro a spol. Prajem veľa síl a výdrž, lebo ten preklad je ozaj pekný ;)

Sdílejte tuto stránku