1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Anno 1800 je v základní hře v češtině

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 8 Říjen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Sliby se mají plnit a to nejen o Vánocích!

Ještě si vzpomínám na naši diskuzi nad Anno 1800, kterou jsme krátce vedli s @Jetro, když jsem prvně na svém streamu nakoukl do bety hry, kterou jsem prostě jako zarytý milovník série, který maličko trpěl posledníma dvěma díly z vesmíru, nemohl minout.

@Jetro tenkrát jen tak mimoděk zkusil, jestli by hru šlo přeložit a v podstatě ještě ten večer měl jasno, že by to možné bylo. Zrovna tak si i spočítal, že je to překlad nemalý a bilancoval nad jeho chutí pouštět se do něčeho tak velkého sám, přeci jen by mu to vzalo dost času a ten by mohl efektivněji využít u překladů indie hříček, které jak jistě lidé kteří sledují zdejší překlady vědí, zvládl přeložit i dvě, tři, za rok a následně o ně trpělivě pečovat během jejich velmi častých updatů.

Naštěstí pro nás, vášeň v překládání a částečně i k herní sérii převládla a Jetro se společně s @Ralph Shepard em, pustili do překladu. Šlo jim to pěkně od ruky, ale stejně slíbené datum vydání "někdy v říjnu" znělo až příliš optimisticky, než aby člověk uvěřil, že to bude reálné. V průběhu se přidal i @Coffin Corner , což jistě také velice pomohlo, no a heleme se.

Čeština k základní hře je dostupná ke stažení...

Je to trochu neradostná zpráva pro majitele Delux edice hry která obsahuje i další DLC, jež v poslední době vyšla, ale není třeba klesat na mysli, protože práce na překladu dále pokračují a nepokazí-li se nic, pak byste se mohli dočkat kompletního překladu dosud vydaných DLC do konce listopadu, jak zní zatím poslední odhad.

Pokud by vás zajímala ukázka hraní s češtinou, můžete kouknout na sérii, kterou v průběhu překladu vytvořil @Ralph Shepard:

Případně, se zajděte podívat ke mě na kanál ve čtvrtek nebo v neděli, kdy si Anno 1800 zahraji živě.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Super překlad a děkuji moc za to že se vůbec někdo takovej objeví že se mu chce s tím trápit a dělat překlad a to zvláště ještě do takových super her kde ten kvalitní překlad o dost zlepší herní zážitek :).

Sdílejte tuto stránku