1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Anno 1701

Téma ve fóru 'Koš' založil Apoliener, 9 Prosinec 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Zdravím, včera jsem tuto hru zakoupil na gog.com pro přítelkyni a nějak jsem myslel, že má oficiální českou lokalizaci, bohužel jsem si všiml, že jazyk čeština dostupný není, ale přitom když hledám na internetu tak se dočtu, že hra vyšla krabicově v českém jazyce, někdy píšou dokonce i dabingu. Nevíte někdo jak to je? Případně nemáte tu češtinu?

Na uloz.to jsem našel uploadnuté soubory kde by čeština měla být, ale přijde mi hrozně hloupé si hru koupit a pak jí muset stahovat, jen kvůli češtině :/

Děkuji za jakoukoliv pomoc

2. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

3. Sierpe

Sierpe Člen

Bohužel když kupuješ hru na zahraničním serveru kde není přímo implicitně označena CZ lokace tak asi nemůžeš čekat že tam bude. Ty vychází jen u nás kde ji dodává český vydavatel nebo na steamu kde ovšem taky musí být vypsaná. Takže pokud chceš hrát česky musíš si stáhnout vytáhle soubory s českou lokací a zkopírovat si je tam (což není nic složitého).

4. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Děkuji za vysvětlení, nikdy se mi nedařilo najít češtinu samotnou, ale na ulož.to je ke stažení hra s označením CZ, tak jí zkusím stáhnout a vytáhnout si tu češtinu. Já to beru, že je to moje chyba, ale přijde mi to trochu hloupé, aby nějaká firma u nás udělala češtinu a pak ji nedala oficiálně k dispozici těmto platformám.

Já furt asi mám ten pocit, že když už se někdo dělá s překladem, ať už pod záštitou CD projektu, nebo nějakého amatérského týmu, tak má zájem o to, aby to mohlo co nejvíce lidí v tom jazyce hrát, když už si to legálně zakoupí.

5. Sierpe

Sierpe Člen

Tohle není ale chyba českého vydavatele.

6. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Češtinu jsem úspěšně aplikoval po stažení klasické hry a datadisku z uloz.to, ale potom co si hru legálně zakoupím mi to přijde prostě hloupý :)

No a koho je to chyba? Minimálně by mohli třeba alespoň češtinu samostatně distribuovat za určitý poplatek, když už nic jiného.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku