• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25)

AMNESIA: REBIRTH (Version 1.25) 2021-04-06

Swankest CZ přidal/a nový překlad:

AMNESIA: REBIRTH - Kompletní překlad hry do češtiny.

Tazi Trianon je projektová inženýrka, která spolu se svým manželem Salimem a vědeckou expedicí letí letadlem z Alžírska do Francouzského Súdánu. Avšak co se nestane - letadlo havaruje. Tazi se probouzí v jeho troskách trpíc ztrátou paměti a zjišťujíc, že je sama a že od havárie uběhlo již několik dní. Co se stalo? Kam se všichni poděli? Vydává se na strastiplnou cestu za nalezením vlastních vzpomínek a je vržena do děsivého podzemního světa, ze kterého musí najít cestu ven.

Nová Amnesia je...
Přečtěte si více o tomto překladu...

Swankeste, samozřejmě moc díky za češtinu. Vážím si tvé práce a kolik času tomu věnuješ.
Nevím proč někdo musí hanit někoho práci? Když se mi něco nelíbí tak jdu dál a nemusím se k tématu vyjadřovat.

Jetro

Překladatel
Člen
diky ale na strojový překlad si nechám zajít chuť , překládá to mrazík
O jakém strojovém překladu to mluvíš? Proklikal jsem pár obrázků i dostupné video a o strojovém překladu nemůže být řeč. A místo, abys uvítal překlad od zjevného fandy Amnesie (ano, narážím na těch milion přeložených modů :D), tak remcáš. Překlad je tady volně, Mrazík chce za něj zaplatit (resp. podpořit jeho vznik), nebo si musíš měsíc počkat, tak nevím no...

GARUSS

Člen
Ahoj neviem či je potrebné alebo či si postrehol ale amnesia dostala nový update a neviem či je potrebné aktualizovať cz alebo nie nemal som ešte možnosť to odskúšať len upozorňujem na to.

Vím o tom. Ta aktualizace byla kvůli vydání editoru. Textů by se to týkat nemělo. Ale pokud by přesto ve hře cokoliv nesprávně fungovalo, dejte mi vědět.

Solid

Člen
Po aktualizácii čeština síce zmizne, ALE keď ju nahodíte nanovo tak čeština opäť funguje tak ako má bez problémov, takže stačí iba nanovo nahodiť češtinu do hry a môžete spokojne hrať po česky (y)