1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Alekhine's Gun

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Vik27, 10 Březen 2016.

1. Vik27

Vik27 Člen

Zdravím, nechtěl by se některý překladatelský tým časem pustit do překladu této nové stealth akce? Jedná se o pokračování Death to Spies. Vychází to zítra a je to dostupné na steamu.

2. SteveHood

SteveHood Člen

Já bych se toho ujmul, jen nevím kde jsou texty. Pokud by mi je někdo dokázal vytáhnout, rád se do toho pustím.

3. Bargud

Bargud Člen

To by byla prima :)

4. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

SteveHood: Zdravím.

Skús sekci Hledám pomoc.

Tam ti určitě někdo pomuže.

5. Vik27

Vik27 Člen

Dnes jsem hru vyzkoušel a zjistil jsem, že hned první mise je stejná jako ta která vyšla již kdysi jako demo dříve pod názvem Death to Spies 3. zde odkaz ke stažení demo verze http://www.gamepressure.com/download.asp?ID=49626 snad to nebude proti pravidlům, že jsem tady ten odkaz hodil. Myslím, že je to dobrá stealth akce kterých není zrovna moc a určitě si překlad zaslouží.
    Bylo by super kdyby se SteveHood do překladu pustil.

6. S technikou není problém, je problém s časem na překlad, ale jde to, navíc jde udělat lokalizace jako nový soubor, takže Steam nic nepozná, krom upravených DDSek a jednoho GUI souboru, ale jsou na kilobajt totožné, myšleno velikostí.
    [​IMG] [​IMG]

7. Exol

Exol Člen

jak jde překlad?

8. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

on ho snad někdo oznámil?

9. Exol

Exol Člen

h3x3r: ho nepřekládá?

10. GRiZzLY

GRiZzLY Člen

Zdravím, měl bych zájem to pomalu přeložit :) Šlo by to nějak?

11. Vik27

Vik27 Člen

jo pustte se do toho někdo pánové ono tam moc textu nebude :)

12. Exol

Exol Člen

GRiZzLY: pokud budeš překládat tak dej vědět, rád pomohu.

Sdílejte tuto stránku