1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Aktualizovaný překlad pro hru Vampire the Masquerade: Bloodlines

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Kamil, 8 Listopad 2017.

1. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Po oživení kultovní vampírské RPG hry Vampire the Masquerade: Bloodlines od dnes již neexistujícího studia Troika Games se miracleflame a charmer rozhodli aktualizovat původní překlad. Mezi jeho vylepšení patří diakritika, doplnění chybějících titulků k textům, nové textury, nebo integrovaný neoficiální patch verze 9.7 s mnoha opravami questů, novými předměty a profily pro tvorbu postav.

Tento překlad má jako jeden z mála zdrojové kódy veřejně dostupné na Githubu, takže pomocnou ruku může přiložit každý.

Více informací a odkaz ke stažení najdete v profilu překladu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Tak o tomhle jsem vůbec nevěděl. Skoro jsem nadskočil radostí. Nedávno jsem se rozhodoval, zda hrát starou verzi plnou chyb se starou češtinou nebo jet v originále, což bych asi nedal. Vypadá to, že o problém méně. Díky překladatelé.

3. Abby

Abby Člen

Já tuhle hru miluju, za Malkavianku si to vždycky neskutečně užívám a když jsem tuhle potkala VtM:B za $1.99 USD, neváhala jsem ani sekundu :) A když jsem poté zjistila, že je překlad na aktuální verzi, udělalo mi to ohromnou radost a moc děkuji :)

Sdílejte tuto stránku