• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Aktualizovaný překlad pro hru Vampire the Masquerade: Bloodlines

Po oživení kultovní vampírské RPG hry Vampire the Masquerade: Bloodlines od dnes již neexistujícího studia Troika Games se miracleflame a charmer rozhodli aktualizovat původní překlad. Mezi jeho vylepšení patří diakritika, doplnění chybějících titulků k textům, nové textury, nebo integrovaný neoficiální patch verze 9.7 s mnoha opravami questů, novými předměty a profily pro tvorbu postav.

Tento překlad má jako jeden z mála zdrojové kódy veřejně dostupné na Githubu, takže pomocnou ruku může přiložit každý.

Více informací a odkaz ke stažení najdete v profilu překladu.
 
  • To se mi líbí
Reactions: charmer
Tak o tomhle jsem vůbec nevěděl. Skoro jsem nadskočil radostí. Nedávno jsem se rozhodoval, zda hrát starou verzi plnou chyb se starou češtinou nebo jet v originále, což bych asi nedal. Vypadá to, že o problém méně. Díky překladatelé.
 

Abby

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Já tuhle hru miluju, za Malkavianku si to vždycky neskutečně užívám a když jsem tuhle potkala VtM:B za $1.99 USD, neváhala jsem ani sekundu :) A když jsem poté zjistila, že je překlad na aktuální verzi, udělalo mi to ohromnou radost a moc děkuji :)
 
Top