• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Informace 

Aktualizace portálu

Tak všechny vítám v nové verzi portálu, doufejme že bude ve spoustě věcí přátelštější než předchozí. :)

Jistě jste si hned v počátku všimli, že spousta frází je opět anglicky, ano, některé fráze se změnily a některé přibyly, ale už se zase pracuje na překladu. Pokud by se našel nějaký dobrovolník, co by vypomohl přeložit anglické fráze i do slovenštiny, ať mi napíše, domluvíme se.

Kromě frází v angličtině jste si jistě tako povšimli, že portál vypadá jinak ;) byl bych rád, kdybyste se vyjádřili, zda se vám tato varianta libí, nebo si představujete něco jiného. Světlejší/tmavší/širší/užší/apod. Každopádně tento vzhled je friendly pro mobilní zařízení, takže by se vám portál měl již bezproblémově zobrazovat na mobilech, tabletech, apod. Nebráním se jakýmkoliv návrhům jak to tady zútulnit, podle všech ohlasů bude mít tato verze delší životnost, než předchozí, tudíž by neměl být problém udělat si něco na míru.

Kromě funkčnějšího vzhledu je tu spousty nových funkcionalit a ano, jedna z hlavních a nejdůležitějších je, že KONEČNĚ NENÍ TŘEBA ZÁSAH V DATABÁZI PRO AKTIVACI MOŽNOSTI VLOŽENÍ PŘEKLADU!!! Třikrát HURÁ, HURÁ, HURÁ!!! Další "novinkou" po které se spousta lidí ptala je obnovení podpory portálu a možnost získání Prémiového účtu. Pro ty všímavější, ano je nový portál na novinky, bohužel původní variantu přestali s přechodem na novou verzi vyvíjet a bylo třeba přejít na novou, která původní nahradí. Aktuálně to vypadá strašně, protože jsou některé prvky jinak vedené, než bylo dříve, ale myslím, že @Leffi a ve spolupráci s překladateli bude přinášet spousty novinek ohledně překladů a třeba nejenom to. Taktéž je bohužel pryč neutrální a negativní hodnocení příspěvků (kladné zůstalo). V původní verzi to ještě nebylo součástí páteřního systému, nyní již ale je, takže do budoucna již zůstane vše tak jak má.

V nejbližší době se plánují ještě různé změny a rozšíření, ale to až v průběhu následujících dnů. Nyní je třeba se sžít s aktuálním stavem. :)

Zároveň mám ale i jednu špatnou zprávu, i když jak se to vezme... Na fóru bylo před aktualizací cca 73 000 uživatelských účtů a to sebou neslo menší zdržení během vytváření záloh, protože většina účtů měla nastaveného avatara, což v reálu znamenalo něco přes 50 000 obrázků o kapacitě necelých 900 MB, což není úplně málo, hlavně když hosting má omezenou rychlost přenosu na 100 Kbit/s... :D Takže možnost mít avatara a podpis přešla až na členy, nově registrovaný nemá již tuto možnost. Zpětně se avatary a podpisy postupně odstraňují.

Co se týče těch 73 000 uživatelských účtů, tak jsem provedl lehce čistku a účty, které se naposledy přihlásili před 1.7.2019 a neměli ani jeden příspěvek, tak jsem smazal, těchto účtů bylo přes 40 000... Takže zde zůstalo přeš 30 000 účtů a jen pro představu z těchto účtu je pouze 3 000 účtů, kteří alespoň napsali jeden příspěvek a 680 kteří napsali alespoň 5 příspěvků a stali se tedy členy. To jen tak pro zajímavost, pokud by vás zajímalo víc statistik z portálu, tak nemám problém to sepsat. :)

A na závěr bych ještě rád přivítal do týmu dva nové členy a to @Apoliener který se teď bude starat o schvalování překladů a moderování a @Abby která bude také dohlížet a pořádek na fóru a k tomu ještě bude pomáhat při korekcích. Vítejte a děkuji, že jste rozhodli podílet na provozu tohoto portálu. Děkuji.

A málem jsem zapomněl na to, co díky mé nepřítomnosti a korona situaci úplně zapadlo a to, že jsme letos v březnu oslavili, tedy vlastně neoslavili, 5 let existence! Takže všechno nejlepší vám všem a hodně štěstí a co nejvíce překladů do těch dalších 5 let. :)

5-year-banner.jpg

Naposledy upraveno:

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
A ještě jsem zapomněl, jakékoliv chyby nebo problémy, prosím hlaste, nejlépe udělat screen a klidně vložit sem, do tohoto tématu, děkuji.

bezdus

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Vypadá to pěkně. Budu si chvíli zvykat na nový vzhled, ale jinak boží. Kdyby byla možnost, nebylo by špatné přepínat si vzhled tohoto webu mezi světlým a tmavým. Hlavně večer by to asi dost lidí uvítalo. Ale je to jen můj názor. Díky za to že existuje tento web, že mu věnujete svůj drahocenný čas a že nám umožňujete buď dělat překlady her, a nebo je stahovat do našich oblíbených her. RESPECT!!!

Mayki

Překladatel
Člen
Ahoj, díky za skvělou práci, budu si muset trochu zvykat na nový vzhled. Nicméně pokud můžu, rád bych uvítal tmavý vzhled. Ideální stav by byl jak píše kolega nade mnou, kdyby si každý mohl nastavit vzhled jaký mu vyhovuje. Nevím ale, jestli je to technicky proveditelné.

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Tak jsem provedl takový pokus, dole kde se mění překlad:

1595180241702.png

Případně v nastavení předvoleb učtu:

1595180313517.png

Můžete si změnit vzhled na temný, je to zatím jen takový pokus, takže to berte prosím jenom jako test.

Farflame

Překladatel
Člen
Vítám Apolienera do týmu, snad schvalování zase pojede rychleji.

A ještě jsem zapomněl, jakékoliv chyby nebo problémy, prosím hlaste, nejlépe udělat screen a klidně vložit sem, do tohoto tématu, děkuji.
Schválně jsem zkusil funkci Citace, která tu nefungovala snad roky (jenom přes označení) a zdá se, že už funguje. Tak to za tu odstávku stálo. :)
Moment - když zkusím citaci přes označení textu, tak u komentářů to normálně funguje, ale v těle té novinky, co jsi napsal, to nefunguje. Což by možná mělo... anebo by mohlo. Tak jsem to asi zakřikl, bude to chtít další odstávku. :D

Barbar

Čestný člen
Ufffffffff haleluja snad máme tu temnou dobu za sebou......Moment co jsme vlastně já ?! A kdo jsem já ?! @Ascalon co si smenou udělal AAAAAAAAAAAAAA

Ps dal bych tmavší .....

bezdus

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Tak ten tmavší styl mi připadá lepčííí. Díky moc, ikdyž je to pokus.

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Souhlasím, také preferuji tmavší vzhled :D chtělo by to ale někoho, kdo ovládá CSS aby to mohl vyladit a klidně ten tmavý vzhled nasadíme naostro.

• To se mi líbí
Reactions: PMX

bezdus

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Tak tomu bohužel nerozumím, ale nějaká chytrá hlavička se určitě najde. A jak je to s těmi zakletými 75 znaky na příspěvek, ty zůstaly?? o_O:)

• To se mi líbí
Reactions: PMX

Char

Grafik
Tým překladyher.eu
Az budu delat zase obrazky na portal do novinek, tak velikost porad zustava, nebo se i tady zmenila velikost?
Diky.

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
V pořádku ;) OK, ta slovenština by byla fajn, jak to dám dohromady a vyladím ty překlady, tak se ozvu, díky. (y)

Eurius

Člen
Ahoj,
trošku mě zaráží, že u většiny novinek na hlavní stránce nevidím žádný obrázek na pozadí. Vyjma téhle a toho testovacího. Feature, defekt, nebo problém u mě? :D

1595190926774.png
Díky,
Kuba

Hebl

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Zdravím,
za nový vzhled portálu máte moji pochvalu.Chápu,že se budou muset vychytat mouchy.Zaplatil jsem si prémiové členství na jeden rok,jsem rád za
tuto možnost jak podpořit web.Zatím se mi v profilu prémiové členství neobjevilo,asi to bude chvíli trvat.Každopádně děkuji za nové stránky a přeji
co nejvíce nových a dokončených překladů. :);)

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Ahoj, všem moc děkuji za příspěvky a vážím si toho, ale bohužel jsem musel přispívání na chvilku zastavit, než se vyřeší problém s PayPal službou. Nelíbí se jim aktivita na PřekladyHer PayPal učtu a zablokovali všechny finance... Asi totiž pereme peníze, či co... Uvidíme jak to dopadne, pokud to bude trvat nebo se budou cukat, tak peníze vrátím dárcům a přejde se jinam, dnes už PayPal není jediný... ;)

Naposledy upraveno:

Barbar

Čestný člen
Kvalita příspěvku? Mazání? Slyším práci pro inkvizici ?! Juchuuuu kde se mohu nahlásit, máme zkušenost i praxi !

Wowo my už dokonce pereme peníze ? Musím říci že tyhle překlady se nám pěkně rozjíždí....diktatura+ inkvizice, praní špinavých peněz sem tam nějákej tne překlad ...slyším raj pro mně ? :D

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
To ne, to by bylo pro ně moc jemné, rovnou bych jim poslal na návštěvu Gotreka a budou spokojený. ;)

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Tak možnost zakoupení prémiového účtu nebo podpory portálu opět obnovena. Přidal jsem další platební bránu (Stripe) pro ty, co nechtějí jít přes PayPal a změnil jsem PayPal účet. Finance, které jsou aktuálně blokované, což jsou všechny ze včerejšího dne, zatím nechám být a počkám na vyjádření PayPal podpory, pokud z nich do středy nevypadne nic kloudného nebo je neodblokují, tak ve středu nechám vrátit zpět dárcům. Je tedy možné, že pokud to byly platby na prémiové účty, tak se tímto povýšení účtu vyruší, nebuďte tedy překvapeni je to jenom automatizovaný systém. :) Ve středu ještě každému z vás jednotlivě napíši, že peníze vracím abychom si ohlídali, že peníze v pořádku dorazí zpátky a PayPal je nikam nezašije na svoje černé účty... :D

siSINka

Překladatel
Člen
Je to pěkné, takové graficky uhlazené, učesané.

Světlé téma, tedy to, co tu je teď, se mi líbí. Posily do týmu se určitě hodí.