1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Info Age of Wonders III, s češtinou, jako příloha časopisu Score 306

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 19 Červenec 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

@PredatorV a jeho překladatelský tým COTT, už pro nás přinesli mnoho skvěle zpracovaných překladů, které se do her dostali jak oficiálně, případně prostřednictvím našeho portálu.

Není tedy divu, když se v nedávné době ozvali PredatoroviV zástupci časopisu Score s žádostí, zda by mohli přiložit češtinu jeho týmu ke hře Age of Wonders III, kterou v nadcházejícím číle 306, přiloží k výtisku na DVD zdarma a to už 30.7.2019.

Kdo jste tedy nestihl akci na hru na Steamu, kde hra byla krátce dostupná zdarma, máte další unikátní příležitost získat hru touto cestou i s jistě poutavým čtením, které oceníte na dovolených, případně na cestách na ně.

Verze hry bude pro službu GoG, kdy čeština byla aktualizována na nejnovější verzi a měla by tak být plně kompatibilní.

Tak co? Bude pro vás přítomnost AoW III, s češtinou týmu COTT, důvod k pořízení nějakého toho čtiva?

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Zrovna mi dosel mejl ze mi bylo Score 306 expedovano a tak me zajimalo co tam vyjde a hele...AoW3 jsem nedavno stahl zdarma (bez dlc) na streamu.Trosku moc nahod?Díky !!!!!!!!!

3. cedricbull

cedricbull Člen

Posledních 7 čísel jsem ani nerozbaloval, kupuji to jen kvůli podpoře.
    Ale dík za info v pondělí jdu koupit.

Sdílejte tuto stránku