• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Informace 

Age of Wonders III, s češtinou, jako příloha časopisu Score 306

@PredatorV a jeho překladatelský tým COTT, už pro nás přinesli mnoho skvěle zpracovaných překladů, které se do her dostali jak oficiálně, případně prostřednictvím našeho portálu.

Není tedy divu, když se v nedávné době ozvali PredatoroviV zástupci časopisu Score s žádostí, zda by mohli přiložit češtinu jeho týmu ke hře Age of Wonders III, kterou v nadcházejícím číle 306, přiloží k výtisku na DVD zdarma a to už 30.7.2019.

Kdo jste tedy nestihl akci na hru na Steamu, kde hra byla krátce dostupná zdarma, máte další unikátní příležitost získat hru touto cestou i s jistě poutavým čtením, které oceníte na dovolených, případně na cestách na ně.

Verze hry bude pro službu GoG, kdy čeština byla aktualizována na nejnovější verzi a měla by tak být plně kompatibilní.

Tak co? Bude pro vás přítomnost AoW III, s češtinou týmu COTT, důvod k pořízení nějakého toho čtiva?
 
Zrovna mi dosel mejl ze mi bylo Score 306 expedovano a tak me zajimalo co tam vyjde a hele...AoW3 jsem nedavno stahl zdarma (bez dlc) na streamu.Trosku moc nahod?Díky !!!!!!!!!
 
Top