1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Age of Wonders 3 [Smazáno]

Téma ve fóru 'Koš' založil stilleto, 17 Prosinec 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. stilleto

stilleto Člen Zabanován

stilleto přidal nový překlad:

Age of Wonders 3 - 13. 12. 2015 zahájen překlad

Zjistěte více o tomto překladu...

2. stilleto

stilleto Člen Zabanován

3. stilleto

stilleto Člen Zabanován

Dávám Vám na výběr dvě možnosti:
    1. Budu překládat místo francouzštiny, takže můžete dál hrát v angličtině a překlad zveřejním až bude kompletní.
    2. Budu překládat místo angličtiny, takže můžete hrát dál v angličtině. Překlad budu ale průběžně aktualizovat, takže ve hře bude mix angličtiny a češtiny.

4. Jetro

Jetro Člen

Vydej to, až to budeš mít celé, nějaké anglicko-české mišmaše jsou na nic. Stejně, kdo si to bude chtít užít naplno, počká až na kompletní překlad.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Jetro má pravdu ...vážně to vydej jako celek, nehledě na to že dle toho budeš hodnocen :)

6. vlk

vlk

chci se zeptat - je napsáno, že se překládá STEAM verze hry, tak bych chtěl vědět, jak poznám, že mám právě tuhle verzi, protože hra se mi nainstalovala do jiné složky, než: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\AoW3, ale konkrétně do složky:
    C:\Program Files (x86)\Age of Wonders 3
    když jsem chtěl přidat xml soubor s přeloženým Launcherem, tak jsem zjistil, že tam sice soubor Launcher mám, ale ne s příponou XML, ale s příponou .8ld

7. stilleto

stilleto Člen Zabanován

To je velice jednoduché. Bohužel jsem nahrál špatný soubor, takže teď už je to opraveno a teď je tam soubor Launcher.8ld.
    Omlouvám se za chybu.

8. GARUSS

GARUSS Člen

Ako to vyzerá s Cz je moc ticho :D

9. DarkhenCZ

DarkhenCZ Člen

Ona nějaká čeština už minulý rok vznikala sicela byla pozastavena, ale nějaký progress byl , ale stránky uživatele bohužel už neexistují.

10. Chidlink

Chidlink Člen

Koukám že autor překladu je zabanovaný, takže asi překlad skončil :(

11. Plaiman

Plaiman Člen

Jelikož je zabanovaný předpokládám že nemá svoje stránky takže asi překlad opravdu končí :(

12. Farflame

Farflame Člen

A proč byl zabanován? Ve skutečnosti skoro nic nepřeložil? Může vysvětlit admin?

• Souhlasím Souhlasím x 2
  13. GARUSS

GARUSS Člen

Vyjadrí sa niekto kompetentní konečne už ?

14. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Byl zabanován z důvodu porušení pravidel portálu. Nikdo mu nebrání nastalou situaci řešit avšak tak ještě neučinil. V tuto chvíli k tomu není více co dodat a záleží pouze na něm samotném, jak se k tomu postaví. Nicméně, pokud bude jeho neaktivita trvat a nikdo neprojeví zájem o převzetí projektu překladu, bude i ten zneaktivněn a následně smazán.

15. Sierpe

Sierpe Člen

Chci se zeptat ... překlad je u ledu?

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku