1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Age of Empires II Definitive Edition

Kompletní překlad Definitivní Edice Age of Empires II se všemi datadisky do českého jazyka

1. Sygfrost

Sygfrost Člen

Sygfrost přidal nový překlad:

Age of Empires II Definitive Edition - Kompletní překlad Definitivní Edice Age of Empires II se všemi datadisky

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Tohle je super prace :) Jako velky fanda serie AoE se na ten preklad dost tesim. O kvalite nepochybuji, pouzivam uz Vas preklad do AoE II HD..

3. Sygfrost

Sygfrost Člen

Díky! Kampaně Last Khans (nejnovější) vypadají aspoň podle textu dost povedeně, takže vás čeká další nářez v podobě 1x6 + 2x5 = 16 nových a celkem různorodých misí za Tatary, Bulhary a Kumány (Litevce bohužel ne, ale i tak se v kampaních objevují alespoň jako boti). Navíc zmizela předchozí a přibyla nová kampaň za Inky s úplně jiným příběhem, takže dalších pět misí. No a pak je tu novinka v podobě výzev. Ty jsou přeloženy pochopitelně rovněž, ale spíš než aby hráč nevěděl, co má dělat, je něco špatně s časomírou (běží moc rychle, zřejmě bug), takže medaile se vám podaří získat stěží bronzové.
    Začátkem března by mělo být hotovo. Denně, případně obden budu aktualizovat, jak na tom jsme. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  4. chemik88

chemik88 Člen

Neskutečně moc se těším :) Obrovský dík všem Vám, kteří překládáte... :)

5. kokopiko

kokopiko Člen

Dobrá práce Sygfrost. Ještě prosím tě někam napiš číslo účtu nebo něco kam mohu zaslat nějaký peněžitý příspěvek díky.:thumbsup:

6. Sygfrost

Sygfrost Člen

Není třeba. Překládám čistě proto, že sám mám Ejdže rád a když můžu mít hru česky, tak nač jí mít anglicky. Stačí, když si hru užijete. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2

Sdílejte tuto stránku