• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Agatha Christie - The ABC Murders

Agatha Christie - The ABC Murders 1.0

Pirkus

Dárce překladyher.eu
Pirkus přidal nový překlad:

Agatha Christie - The ABC Murders - Belgický detektiv s českými titulky.

ABC Murders je adventura a vyšetřovací hra na motivy knihy Agathy Christie. Ocitnete se v kůži známého soukromého detektiva Hercula Poirota a budete stát proti záhadnému sériovému vrahovi, který se podepisuje jako "ABC".

Texty ze hry mi zaslal Jurgen82 a jsem mu vděčný.

Hru budu překládat pečlivě, pomalu a beze spěchu.
Udělám maximum pro...​
Zjistěte více o tomto překladu...

Milhousek

Čestný člen
Člen
Kontaktoval jsem autora, ohledně postupu s překladem.
Pirkus napsal:
Na překladu stále pracuji. Často kontroluji shodu s filmem, abych docílil lepšího "souznění" výsledku.

Snažím se řídit heslem: "Raději pomalu a pořádně, než rychle a nekvalitně." Nechci se za svůj výtvor stydět.

PLuto

Člen
Trochu se to zpozdilo mou vinou, test zabral více času, než jsem čekal (a než jsem měl k dispozici). Více informací k tomu jistě dodá Pirkus, ale věřím, že vydání češtiny se nezadržitelně blíží ;)

Pirkus

Dárce překladyher.eu
Ahoj,

omlouvám se za pouhé vyplňování čísel na hlavní stránce a chybějící konkrétní informace.

PLuto odvedl úžasnou práci, za kterou tímto ještě jednou děkuji. Testování a korekcím věnoval spoustu času, kterého neměl na rozdávání a vážím si toho.
Též máme, zásluhou Jurgena, finální soubor. Před chvílí jsem zasílal prosbu o tvorbu instalátoru uživateli PredatorV.

Jak píše PLuto výše, vydání se blíží.

Pirkus

Dárce překladyher.eu
Instalačka dokončena.

Ještě je potřeba ji nahrát ke stránce překladu.

Nebude dlouho trvat a již brzy si budete moci zahrát belgického detektiva v češtině.

Doufáme, že si češtinu užijete a bude Vám dělat při hře takovou radost, jako nám její překlad a testování.

Jurgen82
Pirkus
PLuto
PredatorV
TheRikusj21​

G

goodik

Návštěvník
Ahojte, ja mam taky problem ze po instalacii cestiny mi nejde pustit hra vyhadzuje mi hlasku:
This application has requested the Runtime to terminate it in an unsual way.
Please contact the applications support team for more information

Lukas1412

Člen
Překladatel není aktivní, kvůli tomu jsem se rozhodl jeho překlad upravit na novější update, snad to nebude nikomu vadit.
Čeština

Naposledy upraveno:
Lukas1412
Za upravení překladu na stávající verzi díky! Nicméně po stažení nelze nahraný .rar otevřít. Vzhledem k nižší velikosti archívu (původní čeština má 239MB a ta tvoje úprava 138MB) odhaduji, že se to blbě nahrálo. Můžeš to prosím uploadnout znova? Díky!

A Pirkus a spol. mockrát díky za samotný překlad! :)

Překladatel není aktivní, kvůli tomu jsem se rozhodl jeho překlad upravit na novější update, snad to nebude nikomu vadit.
Čeština
Sakra díky chlape! :D Dva dny se tu morduju s tím, že se mi to nechce spustit s češtinou.. Tolik reinstallací jsem snad nikdy neudělal :D Dnes jsem se smířil, že to odehraju s češtinou a pak mě napadlo se ještě podívat do diskuze.. :D