1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka ADV Dream na palubě!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 14 Prosinec 2015.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Dneska tu pro Vás mám zase jednu velmi milou a vůbec příjemnou novinku. Bystřejší oko možná postřehlo, ale pro ty ostatní z Vás a zvláště milovníky adventur - zbystřete!

  Je tomu cca týden, co se na našem portálu objevily češtiny od ADV Dream, týmu, který se zaměřuje hlavně na adventury, což osobně považuji za velmi úctyhodné, protože jak jsem se zmiňoval již v předchozí novince o Lost Horizons 2, adventur je jako šafránu, a jak vzácné jsou hry v tomto žánru, tak ještě vzácnější jsou na ně češtiny.

  V současné chvíli je na našem portálu k dispozici 12 překladů od skupiny ADV Dream.

  Celý tým tedy vítáme a doufáme, že jim jejich nadšení pro tento žánr vydrží, a že se v nejbližší době dočkáme nějaké další hry z tohoto univerza, které rozhodně stojí za pozornost, protože jestli něco bylo nejblíž knižním zpracováním a silnému vyprávění příběhu, pak to byly právě adventury, které vždycky potrápily nejednoho z nás.

  Doufáme, že se u nás týmu bude líbit, a že i Vy, naši fanoušci, podpoříte jejich budoucí snahy. Konec konců, jejich poslední počin je The Dark Eye: Chains of Satinav, který můžete sledovat v profilu hry, a případně, pokud Vám sednou, je sledujte na jejich facebookové stránce.
   

Sdílejte tuto stránku