1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

AC Rogue

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil 23cicer, 10 Srpen 2015.

1. 23cicer

23cicer Člen

Netusi nekdo v jake fazi jsou prekladatele z komunity na facebooku (moc nekomunikuji). Jen by me zajimalo zda v prekladu pokracuji, anebo projekt zarizli..

2. Godxon 1

Godxon 1 Host

Nedávno tam dávali nějaké malinké info, že na něm stále pracují. A tam psali, že snad brzy vydají nějaké shrnutí toho, jak na tom jsou atd.

3. 23cicer

23cicer Člen

Aha.. dik za info, pac jsem tuto informaci nemohl nalezt..

4. Hanziano

Hanziano Člen

Psal jsem si jedním z redaktorů na FC. Na překladu se stále ale neví vůbec kdy bude hotov. Je to jejich prvotina web se zaměřuje na překládání videí z youtube s AC tématikou. Říkal že zkusí probrat s ostatními že budou psát nějaké infa na FC.

5. 23cicer

23cicer Člen

Hanziano - dik za info.. no obcas by mohli utrousit nejaky detail

6. Godxon 1

Godxon 1 Host

Velice předběžně můžu říct, že se po dokončení překladu Liberationu spojíme s tím týmem a pomůžeme jim s dokončením, či překlad "restartujeme". Je to z toho důvodu, že už ta skupina dělá na překladu hooooooodně dlouho a má toho přeloženého minimum.

Je to na vás, jak tuhle informaci vstřebáte...

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  7. Hanziano

Hanziano Člen

Čili AC Rogue bude na 100% přeložen. Tak jsem to aspoň pochopil :) Otázkou je kdy. Typuji že by to mohlo být na konci příštího roku když vše půjde jak má.

8. Godxon 1

Godxon 1 Host

Jj, do konce příštího roku určitě :D Spíš dřív, ale první je u mě na řadě Liberation...

9. 23cicer

23cicer Člen

Fajn, hre by preklad urcite slusel..

10. No, my jsme se o překlad pokoušeli a kontaktovali jsme Ubisoft i Playmana, stejně jako u Liberation a bohužel žádná odezva, tak snad se alespoň zde povede...

11. Godxon 1

Godxon 1 Host

Už jsem kontaktoval dřív Ubi přes komunitního managera, snad dají ten souhlas. Ale i kdyby ne, tak to budeme překládat, nevidím v tom žádný problém.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  12. My kontaktovali někdy na začátku ledna 2014, napsali jsme až k CEO a stejně nic. My spíš měli problém s Anvil enginem a vytáhnutím/nahozením textů. Bohužel, v tom se moc nevyznám u žádné hry.

13. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Hodně štěstí. :):thumbs up::thumbs up::thumbs up:

14. 23cicer

23cicer Člen

Zdravim.. ma nekdo nejake aktualni informace?

15. Godxon 1

Godxon 1 Host

Brzo by měla vyjít beta verze... Tak to týdne, jestli to teda nebudou pozdržovat...

Sdílejte tuto stránku